rak naciekający sutka

Wysłane przez klaudia 13 

klaudia 13 (offline)

Post #1

09-09-2019 - 12:21:01

ta od chemioterapi bedzie moim onkologiem ,bo jak konczyłam chemię to napąkneła że do niej mam chodzić po operacji ,w sumie to przed operacją to chyba tez mogę do niej pójść, jutro bede tam gdzie chemie odbierałam i ona bedzie to zapytam i tyle ale dziękuję za rady bo teraz wiem co mi może dolegać i że samo może nie przejść .A jeśli chodzi o wchodzenie między pacjętami albo inne zawracanie głowy jak np że żle jest wypisane L4 to NIE DAJ BÓG ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,żebyś śmiała wejść smiling smiley smiling smileysmiling smileymasz słuchania ......masakra ale to większość nie ważne czy chirurdzy czy chemiczki nie wiem może dlatego że jest ich mało na tyle ludzi i pewnie dlatego tacy nerwowi smiling smiley jutro jade załatwiać smiling smiley

klaudia 13 (offline)

Post #2

10-09-2019 - 12:33:32

byłam u mojej chemiczki ,poprosiłam i dała mi pilne skierowanie do neurologa i już dziś mnie przyjęła pani doktor, przepisała mi lek o nazwie GABAPENTIN TEVA i na drętwienie revitanerw max ,mam nadzieję że to pomoże

Tomasz. (offline)

Post #3

10-09-2019 - 12:54:20

Pruszków 

klaudia 13
byłam u mojej chemiczki ,poprosiłam i dała mi pilne skierowanie do neurologa i już dziś mnie przyjęła pani doktor, przepisała mi lek o nazwie GABAPENTIN TEVA i na drętwienie revitanerw max ,mam nadzieję że to pomoże
Jest to lek majacy rekomendację nr. 2 (pierwszym jest pregabalina- Lyrica). Ja zażywam zapobiegawczo właśnie Gabapentin Teva 2x800 mg. W ostrych bólach neuralgi n.V zażywałem 4x800, a i to nie do końca pomogło- trzeba było dołączyć lamotryginę. Te 2 leki- pomogły. Ból od 3 lat =0. Leki biorę stale- dostaję parestezji po przerwaniu. A to oznacza, ze bóle neuralgiczne tylko czekają na swoją chwilkę- aby zaatakować powtórnie.

klaudia 13 (offline)

Post #4

10-09-2019 - 21:05:50

No moja neurolog przepisała mi ten lek i nie śmiała bym z nią nawet dyskutować na temat co ma mi przepisać bo to nie ja jestem lekarzem ,tylko ona ,jeśli nie pomoże to mam do niej wrócić ,a na razie zobaczymy no bo kazdy organizm inaczej reaguje .Mam nadzieję że jednak nie będę musiała wracać ,czytałam że lek Lyrika też nie wszystkim pomógł ale najwazniejsze że już zaczełam coś brać, leczyć, to może nie będzie się pogłębiać.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 382
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018