Homo nie wiadomo

Wysłane przez Agitka 

Agitka (offline)

Post #1

17-05-2019 - 18:26:52

Dąbrowa Górnicza  

Witam!!!
Dawno nie pisałam gdzieś tam był mój wątek a więc jestem skołowana. Mój Guzek został wykryty przypadkiem podczas kąpieli. Umiejscowienie pod piersią na Lini zebra. Usg birarts 4c, biopsja gruboiglowa nie jednoznaczna guz wrzecionowaty. Wezlyb chłonne czyste. Decyzja lekarza wycięcie guza wraz z węzłem wartowniczym podejrzenie o guz złośliwy. Badanie guza ;obraz mikroskopy najbardziej odpowiada nodular fascitis. Węzły chłonne wolne, utkania nowotworu złośliwego nie stwierdza się. Dodatkowo zlecono badania immunohistochemiczne guza. I teraz wynik badania imunno. CD34( -), Ki67(+) poniżej 1%,PHH3(-),S100(-). Obraz mikroskopowy i immunofenotyp najbardziej odpowiada fibromatosis.
Moje pytanie co to w końcu jest.

dziubas (offline)

Post #2

17-05-2019 - 19:15:44

Gdańsk 

włokniak, nowotwór łagodny, ale ze zwłoknień lubia sie robic nowotwory złosliwe...

Agitka (offline)

Post #3

17-05-2019 - 19:47:45

Dąbrowa Górnicza  

Hmmm lekarz mówił że to powięziowe guzkowe zapalenie powięzi, a ostatni wynik nic mi nie zmienił. Hmm czyli co teraz powinnam robić jak się badać jakie badanie jeszcze zrobić bo nie wiem czy to morze wrócić czy nie bo to nie było wogole w piersi a na jej granicy lekarz mi mówił że w dziwnym miejscu się to zrobiło jestem skołowana. Co robić dalej
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 469
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018