Proszę o pomoc

Wysłane przez Natalia1990 

Natalia1990 (offline)

Post #1

16-12-2019 - 10:39:34

Poznań  

Rak inwazyjny piersi NST NHG2 (3+2+1/3MITOZY/10HPF/ ŚR . POLA WIDZENIA 0,55MM NIE jest Napewno operacyjne

MagdaAgata (offline)

Post #2

16-12-2019 - 11:31:05

Bydgoscz 

Witaj! A co to znaczy, że nie jest operacyjne? Podstawą leczenia raka piersi jest operacja: mastektomia lub oszczędzająca. G2 to średni stopień złośliwości. Nie masz więcej danych? Receptorów, typu ki67, her czy progesteron i estrogen? Nie jestem ekspertem, ale na podstawie tych danych mało da się powiedzieć.

MagdaAgata (offline)

Post #3

16-12-2019 - 11:42:37

Bydgoscz 

MagdaAgata
Witaj! A co to znaczy, że nie jest operacyjne? Podstawą leczenia raka piersi jest operacja: mastektomia lub oszczędzająca. G2 to średni stopień złośliwości. Nie masz więcej danych? Receptorów, typu ki67, her czy progesteron i estrogen? Nie jestem ekspertem, ale na podstawie tych danych mało da się powiedzieć.

Kochana, właśnie przeczytałam resztę Twoich wpisów. Już wiem, o co chodzi. Tak, jak Ci wcześniej napisano: szukajcie, gdzie się da. Na pewno jest jakiś sposób, żeby to leczyć. Nie traćcie nadziei i walczcie!

Tomasz. (offline)

Post #4

17-12-2019 - 21:23:44

Pruszków 

Jeśli nie jest możliwe leczenie operacyjne to pozostaje albo leczenie onkologiczne systemowe (to nie tylko chemioterapia, ale też i antyhormony, ew. kwas zolendronowy w razie metastazy do kośćca). Lub leczenie hospicyjne - gdy leczenia onkologicznego w sensie skuteczności albo nie ma albo nie można go zastosować.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 615
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018