Wynik rezonansu piersi

Wysłane przez Lucynka_ 

Illa (offline)

Post #1

27-08-2021 - 22:00:52

Tomaszu to mój pierwszy rezonans. Podpięłam się pod post Lucynki, bo nie ogarniam za dobrze forum sad smiley...Magda miałam mamografię i wyszło asymetryczne zagęszczenie 13mm. Ze względu na budowe piersi nie można bylo ocenic nic wiecej. Dostalam Birads 0 i zalecenie usg. USG nic nie pokazało.

Tomasz. (offline)

Post #2

28-08-2021 - 10:53:23

Pruszków 

Illa
Tomaszu to mój pierwszy rezonans. Podpięłam się pod post Lucynki, bo nie ogarniam za dobrze forum sad smiley...Magda miałam mamografię i wyszło asymetryczne zagęszczenie 13mm. Ze względu na budowe piersi nie można bylo ocenic nic wiecej. Dostalam Birads 0 i zalecenie usg. USG nic nie pokazało.
A co podali w mmg? Wiadomo, co jest powodem braku możliwości oceny? Jeśli nie było rezonansu pół roku temu to można zaryzykować czekanie. Na usg raczej liczyć nie można (no chyba, że badanie było wykonane nierzetelnie) więc w połowie czasu do rezonansu ja bym spróbował mmg. Przynajmniej próba. Żądał bym skierowania.

Illa (offline)

Post #3

28-08-2021 - 14:32:38

Opis na mamografii jest - ze względu na budowę obszary przyklatkowe piersi prawej nie są w całości uwidocznione na zdjęciach - wskazane usg uzupełniające (mam mały biust a prawa piers jest jeszcze mniejsza od lewej więc pewnie dlatego nie widać całej piersi na zdjęciu). USG miałam robione 3 razy przez dwóch różnych lekarzy - dwa usg robiłam prywatnie, a ostatnie usg przed rezonansem robiono mi w DCO we Wrocławiu.

Tomasz. (offline)

Post #4

28-08-2021 - 18:15:33

Pruszków 

Zatem pozostaje Ci rezonans. Długo zostały Ci sińce po tej nieszczęsnej mammotomii?

Illa (offline)

Post #5

29-08-2021 - 17:01:13

Po mammografii nie miałam sińców.

He4j3dd09 (offline)

Post #6

08-12-2021 - 21:06:57

pomocne informacje.
-
Tres
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 445
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022