Rak przewodowy naciekający

Wysłane przez Amazonki.net 

Elcia75 (offline)

Post #1

23-02-2021 - 12:51:58

ja zaczynam chemie od jutra i bardzo sie boje .....
Mam nadzieje ze tez bedxe dobrze znoscic chemie
A czy dostajesz lub masz jakies leki p/wymiotne ?

tobima (offline)

Post #2

23-02-2021 - 13:45:23

Rzeszów 

Tak mam atossan, i takie trzy tabletki, jedną się bierze godzinę przed wlewem. I z wlewem też coś podają. Przez 3 dni apetytu nie mam, a potem wraca bardzo duży. Bardzo pić się chce. Ja piję dużo wody, smakuje mi woda, bo niektórzy mówią, że nie mogą na wodę patrzeć. Elcia75 trzymaj się, dla mnie ta czerwona chemia nie taka straszna. Włosy mi zaczęły wypadać równo po dwóch tygodniach. Myślałam o tym czepku, ale akurat w Rzeszowie nie mają. Najbliżej w Brzozowie, a to jednak kawałek dla mnie. Nie jest to przyjemne dla mnie, ale przeżyję.
Ja już czekam na tą trzecią, żeby kolejny wlew mieć za sobą. Leukocyty mi lecą, tak w tydzień po chemii i robię sobie wtedy zastrzyki w brzuch z acofilu. Pierwszy raz mnie sponiewierało po tym, bóle w kościach. Ale drugim razem prawie już nie poczułam, a wyniki na szczęście ładnie podciągnęło.

Elcia75 (offline)

Post #3

23-02-2021 - 20:34:29

Bardzo dzikuje za wsparcie....
Mam nadzieje ze bedzie dobrze ...
O czepek rowniez pytalam to moja onkolog powiedziala ze to nie dobre poniewaz toksyny pozostaja we wlosach ... wiec lepiej zeby wypadly ....
Tobima trzymam kciuki serce

Tomasz. (offline)

Post #4

23-02-2021 - 20:40:45

Pruszków 

Elcia75
O czepek rowniez pytalam to moja onkolog powiedziala ze to nie dobre poniewaz toksyny pozostaja we wlosach ...
Czy ktoś zamierza te włosy za przeproszeniem kulinarnie wykorzystać? Nawet, jeśłi chemia tam zostaje- to co z tego? Nie kapuję intencji pani doktor.
A w ogóle czepek chłodzący poprzez silne oziębienie skóry przed wlewem bardzo hamuje krążenie w naczynkach otaczających cebulki włosowe. Co więc miało by do włosów wniknąć?

Elcia75 (offline)

Post #5

23-02-2021 - 21:22:02

Nie mam pojecia co miala na mysli ....

renatar (offline)

Post #6

24-02-2021 - 05:51:16

sieradz 

Też tak lekarka wymyśliła z tymi włosami, no można się pośmiać. Jedynie na co narzekają te dziewczyny którym się udało załapac na czepek to długość pobytu w szpitalu, mało doświadczony w tym temacie personel [chodzi o przawidłowe założenie tego czepka], dokuczające zatoki od zimna.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

smithmachinist725 (offline)

Post #7

10-03-2021 - 13:17:35

Manage your business on the go with the Paychex Flex Mobile App. Enjoy easy access to your payroll, HR and other services directly from your smartphone or tablet with our free mobile app. We offer a consistent experience whether you log in from your mobile device or desktop.
Paychex Flex Login >> Roadrunner email login >> Bitdefender Login >> Cash App login >> Cash App login >> Cash App login >> aol mail uk login >> aol mail uk login >> www.Amazon.com/mytv >> Amazon.com/mytv >> paypal login >> paypal login >> paypal login >> paypal login >> ebay login >> ebay login >> amazon Login >> www.amazon.com/mytv >> netflix login >> Spectrum email login >> linksys smart wifi login >> cash app support >> cash app support >> turbotax login >> Kaspersky login >> Kaspersky login >> Kaspersky sign in >> Kaspersky sign in >> turbotax login >> netgear router login >> netgear router login >> router login >> asus router login >> asus router login >> linksys router login >> linksys smart wifi >> cable one email login >> epson printer driver >> 192.168.l.l >> amazon gift card >> msn login >> hotmail login >> msn hotmail >> hotmail login >> hotmail login >> craigslist phoenix >> skype login >> ourtime login >> godaddy email login >> godaddy email login >> godaddy email login >>epson printer drivers >> paypal customer service >> paypal customer service >> amazon gift card >> amazon gift card >> paypal login >> paypal login >> paypal login >> paypal login >> Netflix login >> how to buy bitcoin >> spectrum email login >> roadrunner email login >> twc login >> twcny.rr.com email >> webroot login >> Garmin express update >> Garmin Nuvi map update >> Magellan gps map update >> Tomtom.com/getstarted >> Paypal login >> paypal goods and services >> kfc gutscheine >> H und m >> Dominos coupons >> Dominos coupons >> xoom login >> paypal login >> mcafee.com/activate >> garmin connect login >> mcafee.com/activate >> magicjack login >>magicjack login

norton.com/setup | norton.com/setup | mcafee.com/activate | office.com/setup | turbotax support number

ammywilson (offline)

Post #8

06-04-2021 - 21:50:30

New York 

Roadrunner is an outstanding email service that is being used by millions of users in both their professional as well as the personal world. Roadrunner service is basically provided by a popular communication-based company, Time Warner Cable (TWC) Internet Service Provider.

Roadrunner email login

dziubas (offline)

Post #9

06-04-2021 - 21:56:29

Gdańsk 

co Ty robisz!!! znikaj stąd!!! Akysz!!!zly

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat

BepaKrabamar (offline)

Post #10

18-05-2021 - 20:16:26

przydatne informacje

ammywilson (offline)

Post #11

23-05-2021 - 11:33:14

New York 

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 522
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018