Eksperci: są skuteczne leki uśmierzające liczne skutki uboczne chemioterapii

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

02-12-2011 - 11:46:45

Forumowo 


Wielu chorych na raka nie musi cierpieć z powodu nudności i wymiotów powodowanych przez chemioterapię. Są dostępne skuteczne leki, które uśmierzają liczne skutki uboczne tego leczenia - przekonywali specjaliści na czwartkowej (24 listopada) konferencji prasowej w Warszawie.


czytaj więcej

nie (offline)

Post #2

12-03-2012 - 09:37:29

gdańsk 

pytać lekarza? to lekarz powinien poinformować pacjenta!!!! u nas wszystko od d... strony .!!!!!! my pacjenci musimu cierpieć musi nas boleć musimy sie czuć podle i upokarzająco i to jest przywilej chorowania w Polsce na raka!!!!! tu na forum znajdę pomoc i zyczliwość w polskiej służbie zdrowia w której tez pracuje i znam realia na sentymenty nie ma miejscawnerwiony



Gdyby Bóg podarował mi odrobinę życia ubrałbym się prosto, rzuciłbym się ku słońcu odkrywając nie tylko moje ciało ale i duszę . Przekonałbym ludzi jak bardzo są w błędzie myśląc że nie warto zakochać się na starość. Nie wiedzą bowiem że starzeją się właśnie dlatego iż unikają miłości. Powiedziałbym że śmierć nie przychodzi wraz ze starością lecz z opuszczeniem.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 368
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022