Nordic Walking – nasze hobby podczas wakacji.

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

04-07-2013 - 13:54:28

Forumowo 

Chodzenie z kijkami to nie tylko świetny sposób na zdrowie w dobrej kondycji, ale też na walkę ze stresem w trosce o dobre samopoczucie. Nam - amazonkom - jest to szczególnie potrzebne.

czytaj więcej

mała Mi (offline)

Post #2

24-07-2013 - 13:50:30

Rybnik 

Ja po pobycie w sanatorium tez sie zarazilam do chodzenia z kijkami no i maszeruje ale niestety nie mam zadnej osoby towarzyszącej -towarzyszy mi przyroda spiew ptaków szum wiatru zapach kwiatów i łąk plusk wody-więc czyz to nie jest cudne Naprawde moje samopoczucie po spacerku sie poprawia zachecam goraco wszystkich do uprawiania tego sportu jest naprawde niemęczący tani i świetnie relaksuje pozdrawiam

filipinka35 (offline)

Post #3

24-07-2013 - 22:12:47

Chodze z kijkami i bardzo to lubię.

Mała Mi szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-07-2013 - 22:19:00 przez filipinka35.

bozena_stanczyk (offline)

Post #4

31-07-2013 - 19:35:09

Tomaszów Mazowiecki 

Byłam 2 tygodnie na Suwalszczyźnie.Pochodzilam,podziwialam piękne widoki,przyroda wokół.Niestety teraz miesiąc przerwy w chodzeniu ,muszę się zająć rodzicami,którzy są bardzo chorzy,ale nadrobię we wrześniu...smiling smiley

Jolar (offline)

Post #5

16-08-2013 - 19:19:52

niedaleko Warszawy 

Jestem z całą "mocą kijkową za".... Ruszenie "czterech literek" od kompa, TV lub temu podobnych...skutkuje...hura
Sama to stosuję od dłuższego czasu..uśmiech
Efekty...: dobre samopoczucie, ubywające kg, większa sprawność duży uśmiech, no co wiecej nam potrzeba...myśli

" Nie daj się ludzie niech swoje myślą...
Nie daj się z diabłem do piekła wyślą...
Nie daj się warto być zawsze tylko sobą..."
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 216
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018