XVIII Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Chorobie Nowotworowej Piersi na Jasną Górę

Wysłane przez Amazonki.net 

serenia (offline)

Post #1

04-10-2015 - 19:24:36

Cieszyn 

dziubas
sereniu! i jak spotkania w tym roku???pytaserce

Byłam na pielgrzymce ale nie poszłam pod pomnik ......stała bym skamieniała jak on :-) jak każdego roku

'Każdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą'
'Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei'

Al_la (offline)

Post #2

04-10-2015 - 19:28:32

k/Warszawy 

Sereniu, wiele osób przychodzi po raz pierwszy pod pomnik i jeśli chcą dołączyć do jakiejś grupy, to myślę, że mają z kim porozmawiać myśli
Szkoda, że nie przyszłaś serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

elisabeth (offline)

Post #3

04-10-2015 - 19:50:28

Lubuskie 

Polecam do obejrzenia galerię z 18 Pielgrzymki Amazonek [www.radiojasnagora.pl]

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-10-2015 - 19:51:20 przez elisabeth.

andzia73 (offline)

Post #4

04-10-2015 - 19:55:35

Gdańsk 

Sereniu no szkoda że nie przyszłaśpocieszaAle co sie odwlecze to nie uciecze buziak
Dziekuje za przemiłe uściski.Ja z wrazenia to Elizabeth nie poznałam duży uśmiechniedowiarekBedziez bogata kochanie serce
Matyldo ze mną to juz wszystko możliwerotfl
Do zobaczyska za rokbuzkipapa

lucy1970 (offline)

Post #5

04-10-2015 - 21:07:58

To było niesamowite przeżycie, byłam na pielgrzymce trzeci raz.....radocha
Bardzo miło było was spotkać choć na chwileczkę ....szkoda, że było mało czasu na bliższe poznanie ale myślę, że w przyszłym roku będzie już lepiej...
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia ......całuje was kochane....buzki

Maja048 (offline)

Post #6

04-10-2015 - 22:32:17

Wronki 

serenia

Byłam na pielgrzymce ale nie poszłam pod pomnik ......stała bym skamieniała jak on :-) jak każdego roku
A ja zaczepiłam dziewczynę / tak jak obiecałam Tobie.../ która stała ze słonecznikiem czy jest z forum...a to nie byłaś TY...więc żałuj,że ...

dziubas (offline)

Post #7

04-10-2015 - 22:47:00

Gdańsk 

sereniu! buzkipociesza

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

Maja048 (offline)

Post #8

05-10-2015 - 00:37:09

Wronki 

serenia

To która była w tym roku Twoja Pielgrzymka????
Pisałam do Ciebie...że masz przyjść...szukałam "samotnicy" i gdy taką zobaczyłam spytałam czy z forum.. to spanikowała...Dla nikogo nie wystawiamy Komitetów Powitalnych...serce
elizabeth jest przykładem,że wśród tłumu nie znając mnie w realu podeszła a ja nie "dałam Jej w m..ę" i się spytałam co i jak...i byłam bardzo zadowolona ze spotkania...buziak radochaserce

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 05-10-2015 - 00:43:08 przez Maja048.

julcia.1966 (offline)

Post #9

05-10-2015 - 04:51:00

Ostrołęka 

Dziewczyny Kochanekwiatek Dziękuję za spotkanie, choć króciutko byłam bo z czasem słabo-dalsza podróż czekała. Też podeszłam pierwszy raz, ale nie czułam że podchodzę i stoję i nic. Tam jest taka energia, taka radość że jak goniłam do autobusu to nawet całe zmęczenie było nieodczuwalne. Te uściski, uśmiech, rozmowy to było coś. byłam szczęśliwa. Powiedziałam koleżankom o spotkaniu, o forum . Gratulowały mi - co było miłe, Was pozdrawiały. Nie miałam tej świadomości, ale niektóre chyba pierwszy raz dowiedziały się o forum. Dziękuję Wam Wszystkim za te parę chwil, za poznanie, za uściski .... Do zobaczenie...
Do następnego razu... gdzieś???buzki

Al_la (offline)

Post #10

05-10-2015 - 10:14:42

k/Warszawy 

No właśnie, Julcię, Karinę, Lucy spotkałam pierwszy raz i nie widziałam, żeby stały "jak pomnik".
Sereniu, następnym razem stań w środeczku i na pewno Cię wszyscy zauważą duży uśmiech pociesza serce

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

elisabeth (offline)

Post #11

05-10-2015 - 13:39:31

Lubuskie 

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

dziubas (offline)

Post #12

05-10-2015 - 13:46:30

Gdańsk 

maju! jestes wspaniala kobieta, pełna energii, odwagi...ale nie wszyscy sa tacy sami...takserce

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

domina13 (offline)

Post #13

05-10-2015 - 16:34:44

Piotrków Tryb. 

video: [www.facebook.com] dla Tych ,które nie były piękny głos ks.biskupa Jana Długosza serce

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

bozena_stanczyk (offline)

Post #14

05-10-2015 - 17:55:38

Tomaszów Mazowiecki 

dziękiserce

gosik (offline)

Post #15

05-10-2015 - 23:33:14

Głęboka Prowincja 

A ja raczej chyba nie uściskałam nowych Baboli bom latała serce

.... Śmieję się ze wszystkiego na tym ziemskim padole, żeby nie płakać….

Al_la (offline)

Post #16

06-10-2015 - 08:59:56

k/Warszawy 

Ale za to uściskałaś Janka chichot

serenia (offline)

Post #17

07-10-2015 - 15:38:22

Cieszyn 

Al_la
No właśnie, Julcię, Karinę, Lucy spotkałam pierwszy raz i nie widziałam, żeby stały "jak pomnik".
Sereniu, następnym razem stań w środeczku i na pewno Cię wszyscy zauważą duży uśmiech pociesza serce

Alu ja to wszystko rozumiem , ale nie wiem czy pamiętasz jak w zeszłym roku podeszłam , rozmawiałyśmy chwilke po czym nadeszły następne koleżanki i co?????? Zostałam pozostawiona samej sobie , uważam że miło by było byś Ty mnie przedstawiła :-( Przecież to my rozmawiałyśmy ................... POZDRAWIAM :-)

'Każdy nowy dzień zaczyna się głęboka nocą'
'Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem,
nie gaś nigdy światła nadziei'

Al_la (offline)

Post #18

07-10-2015 - 17:26:59

k/Warszawy 

Sereniu, najczęściej wszyscy podchodzą do grupy i sami się przedstawiają. Przecież ja też poznaję w Częstochowie nowe dla mnie osoby i chociaż może ktoś je wcześniej poznał nie czekam, aż zostanę przedstawiona, tylko sama się przedstawiam uśmiech
Przecież ja nie jestem jakaś persona na forum, tylko taka sama amazonka jak Ty uśmiech
Ale za rok, jeśli przyjedziesz, poprawię się ok
I przepraszam, jeśli poczułaś się niezaopiekowana z mojego powodu serce

zosiaa (offline)

Post #19

08-10-2015 - 08:14:50

Okolice Krakowa 

Pozdrawiam Wszystkie kobietki ktore poznałam. Było pięknie. To chyba najpiękniejsza msza na jakiej byłam. Biskup kochany bo dał tyle radości. Oby za rok znowu kuknę pod pomnik i zobaczę Was. papa

Maja048 (offline)

Post #20

08-10-2015 - 13:16:24

Wronki 

dziubas
maju! jestes wspaniala kobieta, pełna energii, odwagi...ale nie wszyscy sa tacy sami...takserce

dziubasku byś musiała widzieć moją minę gdy w Kaplicy podeszła do mnie elizabeth...albo pod pomnikiem lucy...To ONE były odważne...i dzięki Im za to...sercebuzki

lucy1970 (offline)

Post #21

08-10-2015 - 22:10:44

dziubas
maju! jestes wspaniala kobieta, pełna energii, odwagi...ale nie wszyscy sa tacy sami...
zgadzam się w 100%tak

gosik
A ja raczej chyba nie uściskałam nowych Baboli bom latała ....
No nie uściskałaś ....nie.....buzki

Maja048
Cytuj dziubasku byś musiała widzieć moją minę gdy w Kaplicy podeszła do mnie elizabeth...albo pod pomnikiem lucy...To ONE były odważne...i dzięki Im za to...
ja nie taka odważna bez przesady,....... przechodząc akurat koło pomnika z dziewczynami z klubu (Danuta52 serce i BeniaM serce) miałam chyba dużo szczęścia bo -wpadłam wprost w ramiona Aluni,serce po chwili uściskałam maję,serce elizabeth,sercelulu, sercei .....serce????
już nie pamiętałam ..........ktoś zrobił mam fotkę ??...myśli.i co ....trzeba było pędzić dalej....szkoda.....papa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 469
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022