objawy uboczne glandex i zolade

Wysłane przez Doska 

Doska (offline)

Post #1

15-01-2019 - 22:10:37

Czesc
Jestem nowa na forum3 miesiace temu wycieto mi raka op oszczedzajaca. Wezly czyste, nieinwazyjny czyli in situ. Skonczylam radiooterapie i od 3 miesiecy biore glandex i zoladex.
Pomijam ze lecze sie na nerwice kekowa od 30 lat, seroxat ktory biore po dolaczeniu glandeksu prawie mnie zabil. . Odstawiam seroxat i zaczelam teraz effectin mam nadzieje ze pomoze.
Moim problemem jjest szum głownie w jednym uchu ból szyi i mieśni. Sa to ponoc objawy uboczne glandexu i odstawienia seroxatu.
Dodam ze jestem w depresji czarnej jak noc. Napiszcie prosze czy po glandexie zdarzaly Wam sie powyzsze objawy.
Pozdrawiam

Tomasz. (offline)

Post #2

26-01-2019 - 23:05:20

Pruszków 

Przy rakach nieinwazyjnych (in-situ, DCIS) nie stosuje się żadnego uzupełniajacego leku onkologicznego. Jeśli to rozpoznanie jest pewne- to odstawiłbym antyhormony.
Można wiedzieć - kto ustalił i w jaki sposób- że "seroxat ktory biore po dolaczeniu glandeksu prawie mnie zabil". Wszak wenlafaksyna też hamuje wychwyt zwrotny serotoniny. Może dołączyć mianserynę, trazodon, agomelatynę lub niedostępną na razie mirtazapinę?

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 394
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018