ErSo

Wysłane przez biankaub 

biankaub (offline)

Post #1

16-01-2022 - 11:44:54

Gdzieś w świecie 

Witam,
Wygląda, że "mamy TO"! Mamy "lek" na raka piersi i możliwe, że nie tylko. Napisałam w cudzysłowie, gdyż jest to nowy związek o nazwie ErSo, który w próbie przedklinicznej zabił 95 - 100% komórek rakowych u myszy w ciągu kilku tygodni a nawet dni.
Związek został opracowany na Uniwersytecie of Illinois. Wyniki były tak obiecujące, że gigant farmaceutyczny Bayer kupił wyłączne prawa licencyjne do opracowania ErSo we współpracy z firmą the Systems Oncology.
Gdzie rządzą pieniądze nigdy nie będzie zgody. Prace zostały wstrzymane.
Partnerstwo między firmami rozpadło się.
Tak długo ludzkość czeka na lek na raka!!

Zasługujemy na badania kliniczne, zasługujemy na życie, zasługujemy aby wiedzieć co się stało z ErSo.
Może ktoś z Twojej rodziny jutro zachoruje na raka.
Utworzono grupę na "Meta" o nazwie ErSo Activism for Breast Cancer, gdzie jest umieszczona petycja, którą można podpisywać.
Proszę poczytajcie i udostepniajcie.
NIECH ŚWIAT WIE, ŻE MY WIEMY....

Beata Butrenatar (offline)

Post #2

16-01-2022 - 12:39:12

sieradz 

Czy dostępne są jakieś publikacje naukowe, nigdzie oprócz wątku na fejsbukowej grupie amazonek sie z niczym takim nie spotkałam. Czy jesteś tą samą osoba która tam umieszczała post.


T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Lela2021 (offline)

Post #3

16-01-2022 - 15:53:48

okolice Wrocławia 

Ja to znalazłam na medonecie:


ErSO może pomóc w walce z rakiem piersi

Naukowcy z University of Illinois Urbana-Champaign w Stanach Zjednoczonych odkryli związek, który daje nadzieję na stworzenie w przyszłości nowej klasy leków przeciwnowotworowych. Specyfiki te mogłyby zatrzymywać rozwój agresywnej postaci raka i niszczyć jego komórki, zwalczając przy tym również przerzuty.

Związek o nazwie ErSO, który opisali naukowcy z USA, bezpośrednio atakuje komórki rakowe i wszystkie jego przerzuty, powstające w wyniku rozprzestrzeniania się choroby. Badania przeprowadzone były na myszach i dały optymistyczne wyniki. Związek przyczynił się do prawie całkowitej regresji guza. Co ważne, jego zastosowanie nie wywołało u myszy żadnych skutków ubocznych. Wyniki analiz zostały opublikowane w "Science Translational Medicine". Na kolejnym etapie planowane są podobne badania, ale przeprowadzone już na ludziach.
Rak piersi z pozytywnym receptorem estrogenowym (ERα) wyróżnia się tym, że rozwija się dzięki estrogenowi. Dlatego też współczesne terapie mają na celu organicznie ilości tego hormonu płciowego, w konsekwencji nowotwór nie mógłby się już rozwijać. Niestety, odmiana ERα ma tendencję do mutowania, przez co leczenie jej staje się dużo trudniejsze. Związek o nazwie ErSO, który opisali naukowcy z USA, ma pomóc zastosować terapię alternatywną do obecnych. Nie działa on bowiem na ograniczenie ilości estrogenu, ale bezpośrednio niszczy komórki nowotworowe.

Nawet jeśli kilka komórek raka piersi przeżyje, umożliwiając guzom odrastanie w ciągu kilku miesięcy, to te, które odrosną, będzie można ponownie poddać leczeniu przy pomocy związku ErSO – tłumaczy David Shapiro, profesor biochemii z University of Illinois, główny autor badania.

oraz tu:
[www.google.com]

Czyli to raczej nie fejk.
Dobrze by było, gdyby faktycznie ten lek wszedł do użytku.Amputacja metodą Maddena: NST G2 10 mm. ER:80% PR:80% Her-2(+2) -FISH dał wynik negatywny, ki67:2-15% węzły chłonne II i III piętra 0/12. po operacji Reseliego, Tamoksyfen. Po usunięciu "dołu" Aromek.

biankaub (offline)

Post #4

16-01-2022 - 15:54:04

Gdzieś w świecie 

Nie, to nie ja.
Poszukaj na Google, jest wiele informacji na tem temat, ale w języku angielskim. Można tłumaczyć w zakładce na polski.
Grupa, o ktorej piszę jest w Stanach Zjednoczonych, ale zapisują się tam kobiety z całego świata. Więcej info i korespondencji e-mail jest umieszczone na grupie.
Nie chcemy pozwolić aby ErSo zostało "zamiecione pod dywan". Nie pozwolimy aby świat nie dowiedział się o prawdopodobnym leku dla nas. Chcemy badań klinicznych.Zapraszam do grupy.biankaub (offline)

Post #5

16-01-2022 - 15:55:48

Gdzieś w świecie 

biankaub (offline)

Post #6

16-01-2022 - 16:12:15

Gdzieś w świecie 

To nie fake news, jest sporo informacji na ten temat. Sama mam zamiar rozpowszechniać te wiadomości,i działać... działać.
Chcemy tylko badań klinicznych.Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 205
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022