Pertuzumab, trastuzumab i docetaksel w leczeniu raka piersi

Wysłane przez Al_la 

filipinka35 (offline)

Post #1

11-11-2013 - 11:16:36

Uwaga Uwaga !!!!!!!!!!!

Z pełną świadomoscia stwierdzam, ze da się przezyc ten zestaw chemiczny. Trzeba liczyc kilka dni złego samopoczucia. Jednak to minie. Warto walczyc o swoje zycie, które jest najwazaniejsze.

Wszystki skutki uboczne minęły. Ja czuje się świetnie. Dzis tańczyłam przy mojej ukochanej piosence: Al Bano & Romina Power - Felicita

Huuuuuuuurrrrrrrraaaaaaaa dałam radę. Jestem taaaaaaaka szczesliwa !!!!!!!!!!!!!

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

aga66 (offline)

Post #2

11-11-2013 - 11:28:23

Warszawa 

brawohuraok Yes, Yes Yes. Monisiu, cieszę się razem z Tobąradocha

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

nutka (offline)

Post #3

11-11-2013 - 11:49:58

Moniś buziak

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

małgonia (offline)

Post #4

11-11-2013 - 12:04:43

Niepołomice 

brawo

Jolcia (offline)

Post #5

11-11-2013 - 13:02:21

Monia super hura
Tańcz tak codziennie rotfl

andzia73 (offline)

Post #6

14-11-2013 - 22:19:43

Gdańsk 

duży uśmiechbrawo

filipinka35 (offline)

Post #7

15-11-2013 - 14:08:00

Reasumując:

Pierwszy tydzień jest niefajny. Szczególnie te trzy, cztery dni. Potem to już z górki da się wytrzymać. Jeszcze do tych atrakcji po kilku dniach mnie się pojawiły krosty na buzi, plecach, karku i dekolcie. Na dekolcie bardziej sa ze strony gdzie była radioterapia. Swędzace te krosty. Taka kasza. Ale co tam. Pod prysznicem spłukałam mydłem i gorącą woda i jak wysuszyłam to posmarowałam grubo kremem nawilzajacym. I na drugi dzień już ich było mniej.

Jest dobrze. Ba, nawet bardzo dobrze. Jeszcze tylko buzka boli troszkę. Mam Mucinox. Smak chemiczny w buzi zaczyna znikać.

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

aga66 (offline)

Post #8

15-11-2013 - 14:21:42

Warszawa 

Monisiu i tak trzymajsercebuzkisercebuzkiserce

Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

Anna57 (offline)

Post #9

16-11-2013 - 21:02:19

Jarosław 

Moniczko ,cieszę się że samopoczucie dobre radocha
A" Felicita" to też moja ulubiona piosenka i jeszcze " Volare "melomansercew wykonaniu Gipsy Kings meloman

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 16-11-2013 - 21:14:52 przez Anna57.

filipinka35 (offline)

Post #10

16-11-2013 - 22:11:40

Jeszcze jeden skutek uboczny. Od kilku dni wieczorami (21.00) robi mi się strasznieeeeee zimmmmnooooooo. Ale jak bardzo. Wtedy szybciutko wskakuje pod bardzo gorący prysznic. Jak już się umyje i odpowiedni nawodnie ( 20 minut) to mąż pomaga mi się wytrzeć i jest akcja smarowanie. chichot

Do twarzy krem nawilzajacy, krem pod oczy, balsam do ciała, masc Neutrogena na dłonie i najjjjjjprzyjemniejsza czesc tego spektaklu to smarowanie mascia Neutrogena moich stópek, a na stópki skarpetusie mięciutkie. I na ciepła pidzamke szlafroczek. I już. I herbatka ciepła. I jeszcze pomadka do ust obowiązkowo. O i taka mumia jestem nasmarowana.

Aguś buzki

Aniu. Pewnie kiedyś potańczymy przy tych piosenkach meloman

filipinka35 (offline)

Post #11

10-12-2013 - 13:31:16

Skutki uboczne drugiego kursu chemii sa podobne jak pierwsze. Doszly bóle dłoni i stóp. Posmarowalam krremem Elocom i przeszło. Bole byly silne,chodzilam o kulach. Jakis tydzien po chemii straszne strupy i skrzepy w nosie.Ojjjjjjj boli. Uzywam krem Retimax pomaga. Do tego strupy na uszach i krosty na twarzy i glowie. Ja sie nie skarze ja tylko informuje. Pomimo tych wszystkich niedogodnosci warto brac chemie zeby zyc.Bo zycie nasze jest najważniejsze.

Jeszcze chce dopisac, ze chemia zadzialala od pierwszego wlewu,guzy znikaja. Hurrrrraaaaaa

dana23 (offline)

Post #12

10-12-2013 - 17:15:20

Gdańsk, Saarbruecken 

Moniczko,mozesz sie skarzyc,takie nasze prawo,nie jestesmy ze stali,a skutki uboczne chemii sa okropne!blee I tak wiemy,ze silna z Ciebie dziewczyna,tylko brac przyklad!A to,ze rak tak szybko sie cofa to tez zasluga Twojego nastawienia! Brawo!hura

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-12-2013 - 17:15:48 przez dana23.

smokooka (offline)

Post #13

14-12-2013 - 14:31:08

Warszawa 

Monia brawo i jesteś Wielką Wojowniczką i Bohaterką, Ty się wcale nie skarżysz buziak

filipinka35 (offline)

Post #14

14-12-2013 - 19:35:27

Dzieki dziewczynki.Jesteście kochane. Na podly smak w buzi ciumkam male lizaczki.

małgonia (offline)

Post #15

14-12-2013 - 19:38:18

Niepołomice 

sercepociesza

filipinka35 (offline)

Post #16

19-12-2013 - 17:00:21

Skutki uboczne podobne jak poprzednio. Na te wirusy w nosie powodujace okropne skrzepy dostalam w zaleceniu od Pani doktor raz na dobe 5 tabletek rutinoscorbinu. Zazywam i jest bardzo dobrze.

Na bakterie w buzi rewelacyjna pasta do zębów wraz z taka sama szczoteczka Elgydium Polecam. Jak nie ma bakterii w buzi to buzia juz tak nie boli. Uzywam mniej Mucinoxu.

Na bole stop i dłoni masc Neutrogena.

Chemia 17 grudnia poleciała dosc szybko: Najpierw 30 minut pertuzumab. Potem okolo 1 godziny herceptyna a na koncu okolo 2 godzin Taxotere. Wyniki krwi dobre.

filipinka35 (offline)

Post #17

20-12-2013 - 09:52:56

Dzis straszne mdłości mialam i bóle kosci i bóle stóp i dłoni. Nic to. Skurwiel zdycha to najwazniejsze. A na skutki uboczne mam dobre leki. Od Pani Doktor przepisane.

dana23 (offline)

Post #18

20-12-2013 - 13:24:44

Gdańsk, Saarbruecken 

Moniko,wierze,ze skutki uboczne szybko mina i na Swieta bedziesz jak nowa! Trzymaj sie kochana!buzki

filipinka35 (offline)

Post #19

20-12-2013 - 19:58:17

Dana dziekuje. Juz jest lepiej.

filipinka35 (offline)

Post #20

11-01-2014 - 06:26:08

Wczoraj poleciała 4 chemia. Troszke były problemy podobno z portem. Chemia przez niego leci tylko, ze za wolno. Podłaczyli mnie do pompy i tam chemia poleciala szybciej oczywiscie przez port. pompa sie zacinala i jedna z pielegniarek miala problem. Wiec ja jej mowie: Tytaj prosze Pani jest takie przycisk z napisem Start i jak sie nacisnie to sie wlaczy pompa. Ona nacisnela i pompa zaczela dzialac. Potem mnie przeszkolili i sama obslugiwalam to urzadzenie.

Rak sie cofa: Wynik TK z kontrastem: wątroba czysciutka, w plucach jakies tam niewidoczne pozostalosci około 3 mm.W mostku było 12 cm teraz jest około 5 cm. Pod prawa pacha było wielkie guzisko 4 cm i juz go nie ma i w bliznie było a z 10 guzkow i juz ich nie ma. HUUUUUUrrrrrraaaaaaaaaaa.

Och jak bardzo bardzo chce mi sie zyć. Pamietam, ze wlasnie tak sie ucieszylam na wiesc ze juz za chwileczke, juz za momencik bedzie moje lekarstwo: chemia.

A w tle nie ulubiona pielegniarka. Szkoda. Za to Pani Doktor jest ulubiona. I to sie liczy.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-01-2014 - 06:28:03 przez filipinka35.

domina13 (offline)

Post #21

11-01-2014 - 06:42:43

Piotrków Tryb. 

Super Monis,pogonisz gada zanim sie obejrzysz,! Caluski!

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

Jolcia (offline)

Post #22

11-01-2014 - 09:10:58

Monia a Ty spać nie możesz? Tak Cię energia rozpiera po tej wczorajszej chemii łobuzie? duży uśmiech
Cieszę się bardzo, że wszystko się cofaradocha super ekstra zajefajnie buzkiserce

magda2411 (offline)

Post #23

11-01-2014 - 09:53:18

Olsztyn 

Filipinko, bardzo bardzo się cieszę z Twoich dobrych wyników ok

filipinka35 (offline)

Post #24

11-01-2014 - 10:13:13

Domina smiling smiley

Jolcia Dexamethason działa smiling smiley

Madziu smiling smiley

berni (offline)

Post #25

11-01-2014 - 14:50:09

Gryfino 

Wspaniale się czyta takie wiadomości brawofilipinko buzki

jagodula (offline)

Post #26

11-01-2014 - 17:43:53

Sławkow 

jablkoBardzo dobre wiadomości nam przesyłasz!!!!!!!!buziak

aga66 (offline)

Post #27

11-01-2014 - 18:30:56

Warszawa 

Aż chce się czytaćhurabrawookradochabuziak

filipinka35 (offline)

Post #28

11-01-2014 - 19:45:31

Dziewczynki dziekuje. Dla mnie to wielki sukces i szczescie ogromne.

Dyra (offline)

Post #29

11-01-2014 - 20:27:12

Moniczko to naprawdę super wiadomości, pozdrawiam Cię serdecznie i trzymam kciuki za dalsze postępy w leczeniubuziak

filipinka35 (offline)

Post #30

11-01-2014 - 21:34:00

Dyra.Dziekuje smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 417
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018