wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa

Wysłane przez manka45 

manka45 (offline)

Post #1

11-08-2010 - 16:42:35

sabatowo 

Czy ktos jest z okolic Mrągowa ,albo sie tam wybiera w najbliższym czasie ??
Bede od soboty do wtorku tj do 17 sierpnia

Roztańcze w sobie świat na przekór łzom.....

betty (offline)

Post #2

11-08-2010 - 19:08:35

Jano i Ania są z Mrągowa smiling smiley

jano0244 (offline)

Post #3

25-07-2011 - 10:13:32

Mrągowo 

Przypominam koleżankom, że w najbliższy weekend, jak w tytule. meloman

Nas dwoje, choroba tylko jedna...

lulu (offline)

Post #4

31-07-2011 - 22:49:09

k/Kwidzyna 

Wróciłam sobie z Mrągowa ... wielkie ukłony dla przeuroczych gospodarzy, Janusza i Ani ... było fajowo, ciekawie, miło a przede wszystkim bardzo sympatycznie. Ja jak zwykle bez przygód to już nie umie. Wybrałam się w drogę i po 40 km ... postój w warsztacie (ale dla mnie to nie pierwszyzna), jak tak dalej pójdzie to będę kopalnią wiedzy o warsztatach samochodowych. Dotarłam, poznałam też adamalika74 i jej "malutkiego" syna. Spędziłam bardzo przyjemnie czas. Jeszcze raz ogromne podziękowania dla Was moi Mrągowianie. buzki

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Kela (offline)

Post #5

31-07-2011 - 23:39:01

a ja przed ekranem oglądałam i żałowałam, że mnie nie ma wśród widzów
ale swoich ziomków widziałam uśmiech machali transparentem aż miło

jano0244 (offline)

Post #6

31-07-2011 - 23:53:54

Mrągowo 

Kelu, żeby poczuć atmosferę Pikniku, nie trzeba płacić za bilet (160zł za I miejsca/wieczór- brrr!) i spędzić całego wieczoru w głównym amfiteatrze. Ogólnodostępny i oczywiście bezpłatny jest tzw. piknik w mieście, czyli wszystko to, co dzieje się na ulicach, małym amfiteatrze przy placu Unii Europejskiej oraz na promenadzie do amfiteatru "płatnego" z niedzielną kulminacją w postaci parady country na głównej ulicy miasta. My z Anią od lat nie chodzimy na płatne koncerty, a mimo to potrafimy cieszyć się tak samo.

Nas dwoje, choroba tylko jedna...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 416
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018