Zeglujące Amazonki

Wysłane przez joakil 

joakil (offline)

Post #1

06-09-2010 - 18:31:56

Pomiechówek 

Wpadłam na pewien pomysł.
Prowadzę małą firmę czarterową jachtów na mazurach. W maju, czerwcu i wrześniu, jachty często stoją w porcie.
Pomyślałam sobie, że może znajdzie się trochę żeglujących Amazonek (z rodzinami). Byłaby to fajna okazja do spotkania.
Oczywiście nie chce zarabiać na Was. Jachty daję za darmo. Trzeba tylko zapłacić za paliwo (kupić we własnym zakresie) oraz wyżywienie. No i oczywiście opłaty portowe (poza Leśną Polana gdzie jachty stacjonują).
W tym roku to już raczej nie będzie chętnych ale w przyszłym......
Na pewno nie może to być długi weekend majowy lub Boże Ciało, bo wtedy mam obłożenie ale pozostałe dni maja i czerwca jak najbardziej.
Mielibyśmy do dyspozycji 4 jachty 6-osobowe.
Nie są to "hotelowce" ale można na nich spędzić mile czas. Szczególnie w miłym towarzystwie. Temat zostawiam do przemyślenia.
Wiem, ze Janusz i Ania już się piszą, chociaż jeszcze z nimi o tym nie rozmawiałam.

jano0244 (offline)

Post #2

06-09-2010 - 19:33:52

Mrągowo 

Ależ oczywiście, że się piszemy, znowu. radocha Wprawdzie żeglarze z nas żadni, ale Ania może popracować jako balast, a ja mogę szorować pokład jako majtek okrętowy. A z takimi żeglarzami jak Asia i Andrzej to fajowo się pływaok

Nas dwoje, choroba tylko jedna...

joakil (offline)

Post #3

07-09-2010 - 10:59:37

Pomiechówek 

Dzięki Janusz. Wiedziałam, że mogę na Was liczyć

zurawina (offline)

Post #4

07-09-2010 - 11:36:15

Czy osoby samotne też mogą liczyć na zaproszenie ? Czy tylko rodziny?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niemiecki biolog Otto Heinrich Warburg zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że metabolizm guzów złośliwych RAKA jest w dużej mierze uzależniony od spożycia glukozy.Glukoza to strawiony cukier w organizmie człowieka. Rak żywi się cukrem. Nie jedz cukru, nie dostarczaj komórkom rakowym paliwa. To najłatwiejsza rzecz jaką można zrobić dla siebie.

joakil (offline)

Post #5

07-09-2010 - 17:03:37

Pomiechówek 

Jasne, że tak. Pisałam o rodzinach ponieważ ja mam patent ale z racji choroby sama jachtu nie poprowadzę.
Tak jak pisałam mam do dyspozycji 4 jachty 6-osobowe. Potrzebujemy jeszcze co najmniej 2 żeglarzy a reszta, to mogą być "wczasowicze"
drink.gif oczko

ira (offline)

Post #6

07-09-2010 - 17:27:09

Pabianice 

No to my też jesteśmy chętni smiling smiley Tak, jak Ci pisałam, mój mąż ma patent sternika, ja jestem po kursie żeglarskim, ale bez patentu, ale balast ze mnie niezły duży uśmiech

joakil (offline)

Post #7

07-09-2010 - 17:45:17

Pomiechówek 

Właśnie o Was myślałam pisząc, że potrzebujemy jeszcze 2 żeglarzy.
My obsadzamy jeden jacht, Wy drugi i zostało jeszcze dwa. Oczywiście Majtków też potrzebujemy, więc się zgłaszać ok.
Na wiosnę ustalimy szczegóły. Teraz robię rozeznanie czy byliby chętni i ile mniej więcej osób. Potem to wiadomo, że wszystko się może zmienić
oczko

zurawina (offline)

Post #8

23-09-2010 - 17:10:57

skromnie donoszę , za jako majtek pokładowy i balast to chyba się nadam chichot naczynia tez potrafie pozmywać
ale uprzedzam, nigdy w zyciu nie pływałam na jachcie a na Mazurach byłam dwa razy w swoim zyciusmutny

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Niemiecki biolog Otto Heinrich Warburg zdobył Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za odkrycie, że metabolizm guzów złośliwych RAKA jest w dużej mierze uzależniony od spożycia glukozy.Glukoza to strawiony cukier w organizmie człowieka. Rak żywi się cukrem. Nie jedz cukru, nie dostarczaj komórkom rakowym paliwa. To najłatwiejsza rzecz jaką można zrobić dla siebie.

joakil (offline)

Post #9

23-09-2010 - 20:33:35

Pomiechówek 

no majtek pokładowy, to bardzo odpowiedzialna funkcja, że nie wspomnę o balaście. Jednym słowem zapraszamymeloman

joakil (offline)

Post #10

03-05-2011 - 20:28:19

Pomiechówek 

Odświeżam wątek. Właśnie wróciłam z mazur. Część jachtów już zwodowana reszta w krótce. Proponuję termin rejsu 3-5 czerwiec. Co Wy na to? Później niestety już nie będę mogła, bo mam wesele a potem to już mam rezerwacje......
Proszę chętnych o zgłaszanie się

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-05-2011 - 20:29:37 przez joakil.

lulu (offline)

Post #11

03-05-2011 - 20:36:54

k/Kwidzyna 

Ja to bym chciała, ale ze mnie to tylko trzęsimajtek będzie, pływać nie umie ... ale chciałabym, chciała ... . Bałtykiem co prawda płynęłam do Szwecji i nawet się nie bałam ... może dla tego, że to to było duże pływające.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

joakil (offline)

Post #12

03-05-2011 - 21:29:04

Pomiechówek 

Lulu, to zapraszamy. Ania z Jano mają być, czekam na potwierdzenie reszty chętnych... Mam nadzieję, że będzie fajnie.

lulu (offline)

Post #13

03-05-2011 - 22:09:16

k/Kwidzyna 

Jak Mrągowo będzie to ja też ... a Olsztyn czemu milczy ...
Mój chłop też będzie, bo powiedział, że mnie samej nie puści.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-05-2011 - 22:10:38 przez lulu.

maly (offline)

Post #14

12-08-2011 - 20:22:23

Gdynia 

Hej!!!! Dziewczyny!!! Ruszam temat !!!! Tyle Was tu jest i tak malo checi na darmowy wypoczynek (spanie przeciez na jachcie a oplaty portowe to pikus przy cenach hoteli) o wrazeniach nie wspomne! Asia ma swietny pomysl! Moze warto? Ja wiem ze warto! Coc ja na temat zagli rabniety jetem hehe

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 12-08-2011 - 20:23:45 przez maly.

joakil (offline)

Post #15

13-08-2011 - 22:36:18

Pomiechówek 

Popieram Małego. Teraz mało jestem na forum bo trochem zabiegana...... ale na początku września......... Może byśmy coś zorganizowali. Moja propozycja nadal jest aktualna. Prosze tylko brać pod uwagę, że wybieram się na Sabat a od 26 września jestem w sanatorium.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-08-2011 - 22:46:52 przez joakil.

joakil (offline)

Post #16

07-09-2011 - 13:35:01

Pomiechówek 

Odświeżam temat. Czy jest ktoś chętny do pływania w dniach 16-18 września?
Niestety jest to chyba ostatni termin jaki mogę zaproponować. Później jest Sabat a bezpośrednio z Sabatu jadę do sanatorium na miesiąc. Jak wrócę, to będzie już zimno i jachty pewnie już będą wyjęte z wody.
Na wiosnę nie wiem jak będzie, bo chcę sprzedać swoją flotę (jeśli znajdzie sie chętny duży uśmiech ).
Mały, co Ty na to?

Pyrunia (offline)

Post #17

14-10-2011 - 09:23:32

Stolica Pyrlandii 

Dopiero teraz zajrzałam do tego wątku.
Ale jakby co to na wiosnę chętnam
w roli balastu na pewnochichot

joakil (offline)

Post #18

14-10-2011 - 11:02:51

Pomiechówek 

no to może w końcu uda nam się coś zorganizować duży uśmiech

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 370
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018