Mam w piersi guzek - czekam na wyniki

Wysłane przez Amazonki.net 

renatar (offline)

Post #1

15-05-2019 - 12:22:15

sieradz 

Ingun najgorzej jest na początku. Zobaczysz jak wpadniesz w tryb leczenia będzie lepiej.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Ingun (offline)

Post #2

15-05-2019 - 14:10:13

Poznań 

Dziękuję za słowa wsparcia smiling smiley Szczerze powiem, że dziś po wynikach spadł mi kamień z serca i poczułam ulgę. Wiem co za drań tam siedzi smiling smiley Jestem jeszcze młoda i tak łatwo się nie poddam. Z pewnością bardzo pomaga mi wchodzenie na to forum, wspaniała armia dzielnych kobiet (i dających mądre rady panów winking smiley )!

ewellina2905 (offline)

Post #3

15-05-2019 - 14:29:36

lublin 

Witam Cię Ingunpociesza. Ja też poczułam ulgę jak dostałam diagnozę. Takie czekanie strasznie umęczy. A siły na leczenie trzeba zachowac. Ja jestem już siedem miesiecy po opercji. Da się przezyc. Jestes w moim wieku. Kiedy ty w sierpniu bylas jeszcze teoretycznie zdrowa, ja już chorowałammałomowny. Zleciało nawet niewiem kiedy. Jak masz ochotę pisz na priv. Trzymam kciuki.

Ingun (offline)

Post #4

15-05-2019 - 15:48:44

Poznań 

Dziękuję serce

Kasiaaa (offline)

Post #5

30-05-2019 - 21:11:22

Szczecin 

Witam.

W tym tygodniu na wizycie u ginekologa zostało mi wykonane badanie USG piersi. W lewej piersi lekarz znalazł prawie 7mm guzek. Lekarz kazał wrócić za 3 miesiące na kontrolę aby sprawdzić czy guzek rośnie. Niewiele mi poza tym powiedział. Był bardzo oszczędny w słowach, a ja byłam w szoku. O nic nie wypytałam i wyszłam z gabinetu ze spuszczona głową. Nie dostałam żadnych wyników. Teraz zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiscie zwlekanie z kolejnymi badaniami przez 3 miesiace ma sens? Może powinnam pójść do innego lekarza? Proszę, doradźcie co robić.

Pozdrawiam
Kasia

Pollik (offline)

Post #6

30-05-2019 - 21:49:47

Warszawa 

Przede wszystkim wynil usg musisz mieć w ręku - jest twój. Żeby ktoś tu cokolwiek ci odpowiedział potrzebne jest zacytowanie wyniku

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

Kasiaaa (offline)

Post #7

30-05-2019 - 22:27:10

Szczecin 

Dziekuje za odpowiedź. W takim razie rozumiem, że w przychodni na życzenie powinni mi wydać wyniki tych badań? Czy lekarz zazwyczaj natychmiast robi opis badania i zdjęć? Badanie miałam we wtorek. Widziałam, że lekarz dwa zdjęcia z USG wpinał do mojej karty i zastanawiam się czy dokumentacja już będzie kompletna.

Tomasz. (offline)

Post #8

03-06-2019 - 11:57:49

Pruszków 

Ja bym spróbował zrobić mammografie jako badanie wryfikujace wynik USG

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 355
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018