Filipinka35

Wysłane przez filipinka35 

bozena_stanczyk (offline)

Post #1

07-11-2013 - 17:36:44

Tomaszów Mazowiecki 

Ja też bym chciała wiedzieć jak te fotki tu wklejasz bo jestem trochę tuman komputerowymyśli

filipinka35 (offline)

Post #2

07-11-2013 - 17:45:46

Bozenko najpierw tu: [foto.onet.pl] a potem na forum. I na tym portalu trzeba zalozyc konto. Robi się to błyskawicznie.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 07-11-2013 - 17:46:42 przez filipinka35.

motylek_79 (offline)

Post #3

07-11-2013 - 17:52:12

Ależ ty jesteś gwiazdo fotogeniczna! Mądra, fotogeniczna i promiennasmiling smiley Szkoda, że tak daleko mieszkamy od siebie, bo bym Cię dziś naciągnęła na babskie pogaduszki, a cosmiling smiley

smokooka (offline)

Post #4

07-11-2013 - 17:54:37

Warszawa 

Słoneczko Ty kochane buziak

nikulam (offline)

Post #5

07-11-2013 - 17:59:18

warszawa 

Pięknie wyglądasz Moniczko!!!!buziak

Ewa46 (offline)

Post #6

07-11-2013 - 18:07:45

Szczecin 

Monisiu trzymam kciukiok, wiem że jesteś dzielną dziewczynką i takie duperele przetrzymasz z palcem w d...e. A że gatki obfajdane??? bezradnyno i co z tego??? się wypiorą, dupka umyta i dalej do przodu!!!!!!!! oczkoNie martw się duperelami, to ten podły skorupiak chce Cię zniechęcić do leczenia i pokazuje jak Ci z tym leczeniem źle!!! bleeNie wierz mu, to własnie leki go zatłuką, a że troszkę pocierpisz...... smutnyAle to dla słusznej sprawy - dla Twojego życia!!!!! Całuję Cię mocno i przytulam!!!!! pocieszabuziakRób sobie w gacie ile wlezie wnerwiony i zdrowiej, zdrowiej, zdrowiej!!!!!!!sercerotflchichot

mea (offline)

Post #7

07-11-2013 - 18:35:46

Piaseczno 

Moniś jak Ty pięknie wychodzisz na zdjęciach buziakale ładna dziewczyna, to i zdjecia ładneuśmiech a i piesek super. Mam podobnego wielkoluda, kudłacza, został z moją siostrą w moim rodzinnym domu w Konstancinie. A tu gdzie mieszkam, to tylko na sierściuszka czyli kotka mogliśmy sobie pozwolić. Jest już z nami 5 miesiąc, właśnie śpi mi na kolanach zwinięty w kłebuszek i mruczy. Umaszczenie ma podobne do Twojego Filipka, tylko bardziej pasiasy, jak tygrysek, stąd imię Tigerduży uśmiech Nigdy nie przepadałam za kotami, od maleńkiego byłam psiarą, a tego diabełka pokochałam całym sercem i nie wyobrażam sobie teraz domu bez niego. Tyle radości i wdzięczności w takim maleństwieserce Wzięliśmy go od weterynarza, znaleziony był z mamą w rowie, wygłodzony i chory. A teraz ma wszystko czego tylko zapragnieserce

With or without you...

filipinka35 (offline)

Post #8

07-11-2013 - 18:39:09

Moje kochane dziekuje.

Uwaga Uwaga

Najserdeczniej dziekuje Naszej Andzi75 za cuuuudne upominki. Aniu dziekuje jeszcze raz. Już dziękowałam przez telefon dzis. Sprawilas mi ogromna przyjemność. Ja kocham słodkości, no w ramach normy i rozsądku oczywiście. I dziekuje za folder z widokami pięknej Pragi. Ja marze o podróżach. Dziekuje za sliczny magnes na lodowke. Oj bardzo się przyda. I za ta romantyczna muszle. Będę słuchac szumu morza.

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

andzia73 (offline)

Post #9

07-11-2013 - 18:42:11

Gdańsk 

chichotMonibuziaksercenormalnie kocham CierotflEwciu rozbawił mnie Twój postśmiechrotfl

ewita1955 (offline)

Post #10

07-11-2013 - 18:55:00

Siedlce 

buziakMoniczko dzięki za podpowiedź nie wpadłabym na to tak szybkomyślicieszę się że już lepiej się czujesz,jestem z Tobą i wiem że dasz rade Ty też o tym wiesz...serce

filipinka35 (offline)

Post #11

07-11-2013 - 18:56:34

Andzia ja Ciebie też.

Ewuniu smiling smiley

Martusiu bardzo się ciesze, ze masz takiego fajnego przyjaciela Tigera. Fotki wstawisz ? Chetnie popatrze na Tigera.

Ewitko smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 07-11-2013 - 19:02:44 przez filipinka35.

bozena_stanczyk (offline)

Post #12

07-11-2013 - 19:15:52

Tomaszów Mazowiecki 

dzięki Filipinkopapa

filipinka35 (offline)

Post #13

07-11-2013 - 19:42:06

Bożenko nie ma za co. Jak mogę to zawsze pomogę. Bo lubię pomagać.

kesy (offline)

Post #14

07-11-2013 - 20:00:20

Starogard-Gdański  

Filipinko, no takie prezenty to tylko nasza Andziula..nie wiem czy poznałaś w realu Andzie..jeżeli nie to napewno będzie taka okazja..to jest bardzo kochana osoba..zawsze gotowa pomagać..nie raz to udowodniła..i tym razem też żeby sprawić Ći trochę radości..kiedy zmagasz się z tym gadem.Filipinko masz sporo osób które są z Tobą i Ći bardzo dobrze życzą..a to jest dobra terapia dla Ćiebie..i dlatego poradzisz sobie z tym paskudemsercepociesza

piessercekot Oni też czują ból

dorota79 (offline)

Post #15

07-11-2013 - 20:09:36

Moniś a ja właśnie zajadam mieloneczkę wg. Twojego przepisu, robiłam już kilka razy.Jak to dobrze sobie otworzyć słoiczek z takimi pysznościami. Kto nie robił to polecam!je

arkaola (offline)

Post #16

07-11-2013 - 20:40:43

Izbicko 

buziaksercebuzki

minia511 (offline)

Post #17

07-11-2013 - 20:46:40

Będzin 

czy mogę prosić o numer GG?

filipinka35 (offline)

Post #18

07-11-2013 - 21:32:06

Kesy Nasza Andzie mam zamiar poznać. Znamy się z skypa i rozmow telefonicznych. Bardzo się ciesze, że mam takie cudowne wsparcie od Was.

Dorotko mieloneczka rewelacyjna. To fakt. Podaje linka na bloga: [blogl4.blog.pl] Bardzo się ciesze, ze Ci smakuje.

Arkaola smiling smiley

Minia ja już nie mam GG.

smokooka (offline)

Post #19

07-11-2013 - 21:38:22

Warszawa 

Monia, może będzie Ci lżej i raźniej - ja też po chemiach miałam kłopoty z dojściem do łazienki na czas i nie raz obfajdałam sobie pantalony wdrapując się bez siły po schodach do kibelka. Może to i krępujące, ale normalne, ludzkie i nic nie znaczące w obliczu walki z choróbskiem wrednym. smiling smiley

minia511 (offline)

Post #20

07-11-2013 - 21:40:14

Będzin 

Moniś, ja stara baba, łapę Twój optymizm, mnie jego brak. Jak można z Tobą pogadać nie tylko o chorobach, ale i o kulinariach.buziak

filipinka35 (offline)

Post #21

07-11-2013 - 21:45:25

Aguś jak tez tak mysle. Wszystko co ludzkie nie powinno nam być obce.

Minia można ze mna pogadać przede wszystkim tutaj na forum w moim watku. Jak rownież na NK na FB. Możesz cos na priv napisac. A może chcesz telefonicznie ?

nanet (offline)

Post #22

07-11-2013 - 22:08:28

Konstancin/Góra Kalwaria 

Przyszłam się przwitać i zarazem życzyć dobrej nocki śpi

„Gdy tkwisz głęboko w ciemnym wąwozie bólu, stajesz się głuchy na słowa. Ukojenie i schronienie przynosi wówczas tylko ciepło dotyku i ramiona innych osób”.
John O’Donohue

filipinka35 (offline)

Post #23

07-11-2013 - 22:15:34

No to się witamy Nanet. I ja tez Tobie kochana zyczę miłej nocki.

filipinka35 (offline)

Post #24

07-11-2013 - 22:35:26

No to ja już idę spac. śpi

Pa pa. U mnie wszystko w porządku. Do juterka.

smokooka (offline)

Post #25

07-11-2013 - 22:39:27

Warszawa 

śpij spokojnie i bez żadnych już dolegliwości, teraz zbieraj siłki na następne starcie smiling smiley spaceruj, jedz pyszności, relaksuj się i kochaj smiling smiley

myszka (offline)

Post #26

08-11-2013 - 08:33:35

Poznań 

No no no Filipinko ....Andziulkowy koszyk na wypasie widzę ... brawo
a ja na dziś miłego dnia życzęserce...mam nadzieję, że u Ciebie pogodowo lepiej niż u mnie...bo w Poznaniu to tylko do baru można dzisiaj chyba iść pada

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Magda (offline)

Post #27

08-11-2013 - 08:38:29

Jastrzębie Zdrój 

uśmiech witam ze słonecznego górnego śląska...Monia na aniołka musisz poczekać...bo ja gapa...wyszyłam takiego jak już dostałaś... więc przez weekend może coś wymodzę ...tylko nie wiem kto mi go oprawi ...mama dzisiaj ma zabieg...wiesz ja baba po chemii ...to sklerozę mam ogromną...buziak

nanet (offline)

Post #28

08-11-2013 - 08:46:24

Konstancin/Góra Kalwaria 

Moniczko jak tam dzisiejszy dzionek ? Mam nadzieję że śmigasz po kuchni i gotujesz coś pysznego........Pozdrawiam z brzydkiego Konstancina.buzki

„Gdy tkwisz głęboko w ciemnym wąwozie bólu, stajesz się głuchy na słowa. Ukojenie i schronienie przynosi wówczas tylko ciepło dotyku i ramiona innych osób”.
John O’Donohue

nutka (offline)

Post #29

08-11-2013 - 08:58:59

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

izafi (offline)

Post #30

08-11-2013 - 10:23:19

okolice Warszawy 

Filipinko,dobrego dniaserce
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 647
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018