andzia73duży uśmiech

Wysłane przez andzia73 

danka58 (offline)

Post #1

14-08-2015 - 08:39:54

k/Gniezna 

Andzia,jestem pelna podziwu dla Twojego samozaparcia i determinacji. Łaczyc naukę z pracą i obowiązkami rodzinnymi nie jest łatwo. Jestes dobrym przykladem dla tych, które myslą, że zycie kończy się wraz z diagnozą.buzki Trzymaj sie dzielna siłaczko.

W życiu piękne są tylko chwile i dla tych chwil warto żyć.

elisabeth (offline)

Post #2

14-08-2015 - 09:10:03

Lubuskie 

Andziu ,wszystko to dzieje się na naszych oczach i myślę że dyplom też będziemy świetowaćbrawooksercebuziak

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

Agaba190 (offline)

Post #3

14-08-2015 - 09:26:40

k/Warszawy 

Gratulacje Andziu i tak trzymaj.brawo

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Rudzia (offline)

Post #4

14-08-2015 - 10:02:17

Warszawa 

Andziulku Kochanyserce
pozwolę sobie tu i teraz ukłony swe rudziaste Tobie oddać i mocno mocno wirtualnie uściskaćbuziak. Ja i inne dziewczynki jesteśmy pod wielkim wrażeniem! Jesteś "cud...miód...orzeszki" chichot
Bardzo ale to bardzo podobają mi się Twoje słowa "Gdyby nie rak nie zrobiłam bym takiego zwrotu w moim życiu.. ok
z całą stanowczością zgadzam się się z Tym, ba! nawet się podpiszę pod tym bo... wiem, że tak jak Twój "raczek" tak i Mój dał mi siłę, otworzył oczy, pozwolił nabrać powietrza i oddychać pełną piersią (gafa przecie mam jedną ha ha).
Czyli wywrócił ciut Nasze życie.
Dobrze, że są osoby takie jak Ty (no może i ja tongue sticking out smiley) i dzielisz się z Nami swoim szczęściem, swoimi sukcesami, swoją siłą!
Nie można usiąść i ... mieć żal do wszystkiego i wszystkich, nie można się poddawać!
Trzeba pisać, mówić publicznie o chorobie, niech to służy innym (Naszym sercenóweczkom i ich rodzinom) by nabrali poczucia, że można żyć kolorowo z "rakiem", notabene określonym jako nieuleczalna choroba. Owszem jest gdzieś tam z tyłu głowy świadomość, że "odejście" może być szybsze, niż by się chciało ale nie można dać się zwariować i nie myślimy o tym w każdej chwili.
Jak to trafnie powiedział K.Kolberger "Trzeba żyć pełnią życia, cenić każdy darowany dzień, bo nawet dla tego jednego dnia warto walczyć" .
I tak też żyjesz Ty Kochana! Super!!!! tak rotfl
Oczywistym jest fakt, że Nasze forum to taki serce domek serce, tu można w cieple drugiej osoby odnaleźć spokój, nabrać siły, poczuć ulgę, wypłakać się...tu człowiek wie, że nie jest sam z tym "raczkiem".
Andziulku osobiście czuję się szczęściarą, bo miałam ten zaszczyt obcować z Tobą, osobiście Cię ściskałam, tuliłam, gadałam...
Bardzo Ci dziękuję za to, że jesteś.
Śledzę twoje poczynania i mocno mocno zaciskam kciukasy!!!
Życzę Ci abyś nadal była taką chichot Andzią, bo...jesteś Wyjątkowa! (zresztą każda z Nas jest ewenementem!!!!)

Ps. Wszystkiego Naj Naj z okazji "5" drink.gif drink.gif drink.gif

Pozwolę sobie tu u Ciebie Andziu podziękować Naszym Szanownym Administratorom (Szpaczkowi i Myszce buziak) i Alusi buziak za "zbudowanie" tego Naszego serce Domku.
Kochani jesteście i ...bądźcie zawsze z Nami serce

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

doubleD (offline)

Post #5

14-08-2015 - 10:47:51

London 

bardzo inspirujace Andzia! tak trzymaj :-)

myszka (offline)

Post #6

14-08-2015 - 11:40:16

Poznań 

Andziulku sercebuziak

Rudziu dziękujeserce

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Jolcia (offline)

Post #7

14-08-2015 - 12:30:35

Anusiaserce, mój Ty kujonie kochanyserce, cóż tu pisać? Ty wszystko wiesz serce

ira (offline)

Post #8

14-08-2015 - 12:48:29

Pabianice 

Andziula, jesteś cudna! Podziwiam Cię nieustannie, że Ci się chce chcieć i że sobie świetnie radzisz buziak Kujonku Ty nasz kochany duży uśmiech serce

Kass (offline)

Post #9

14-08-2015 - 13:21:37

Andziu, choc sie osobiscie nie znamy, to przyznam, ze Twoje wpisy sa baaaardzo inspirujace, tak jak wpisy Rudzi. tak Mysle, ze dzieki Wam wiele kobiet podnosi sie z kolan i walczy. smiling smiley Gratuluje tych wszystkich osiagniec i piateczki! kwiatekbuziak

dana23 (offline)

Post #10

14-08-2015 - 21:00:16

Gdańsk, Saarbruecken 

Andziu, cieszę się razem z Tobą z "piąteczki".drink.gif

Danuta52 (offline)

Post #11

14-08-2015 - 23:52:31

wolsztyn 

Andziu następnych piątek , na świadectwie i kolejnych w życiu ( 5 x 5 x 5 x 5 x 5x 5 )

andzia73 (offline)

Post #12

16-08-2015 - 22:05:50

Gdańsk 

Dziękujęserce jesteście kochanebuzki Myszko, Szpakubuziak dla Was oczywiście także wielki szacun. buzkiserce

Ewa46 (offline)

Post #13

25-12-2015 - 13:34:44

Szczecin 

Ewa46 (offline)

Post #14

09-01-2016 - 21:30:24

Szczecin 

Hop hop!!!!

Ewa46 (offline)

Post #15

09-01-2016 - 21:30:48

Szczecin 

Hop hop !!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 434
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018