Moja niecodzienna codzienność!hura

Wysłane przez dziubas 

tatiana1 (offline)

Post #1

15-10-2021 - 15:15:51

próbował ktoś z Was pić zakwas z buraka albo sok z buraka na poprawę wyników krwi? Jest jakas poprawa?

renatar (offline)

Post #2

05-11-2021 - 09:51:05

sieradz 

Czy ktoś co wie co u Basi.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

minia511 (offline)

Post #3

18-11-2021 - 08:09:39

Będzin 

Sama jestem ciekawa, kilka ładnych dni nie korzystałam z internetu, dziś weszłam i od razy chciałam zapytać o Basię (Dziubasa)

Aneta15 (offline)

Post #4

28-01-2022 - 18:18:56

Wieluń 

U mne nie było, ale piłam tylko 3 tygodnie. Pewnie trzeba pić znacznie więcej, mojej znajomej wyniki się poprawiły

minia511 (offline)

Post #5

02-02-2022 - 07:42:36

Będzin 

Witam, czy ktoś coś wie co słychać u Basi (Dziubaska)?

braja (offline)

Post #6

07-02-2022 - 22:58:58

Dziubasku, gdzie jesteś? buziak

dziubas (offline)

Post #7

08-02-2022 - 20:33:03

Gdańsk 

Jestem jestem! Witajcie!serceStrasznie sie opuściłam i przestałam tu zaglądać. Ala mnie dzis zmobilizowała, żeby tu sie w końcu pokazać. Jakos w ostatnim czasie przyspawałam sie do smartfona i do komputera nawet nie dochodzę. Bardzo wam wszystkim dziekuje za pamięc i za troskę. Przepraszam, że musiałyście sie martwić nie majac wieści o mnie! Jestem po operacji i po brachyterapii. W ub. tygodniu byłam na kontroli u onkologa. Wszystko jest ok. Dostałam skierowania na mammo i usg brzucha. Tamosia już nie używam od czasu pierwszego łyżeczkowania. Uzywałam 8,5 roku. Po operacji są jeszcze drobne niedogodności ale to mały pikuś jak na tak poważna operację! Nie mam dzis dużo czasu, by tu popisać więcej. Myslę, ze co najważniejsze, to napisałam. A reszta jest w rękach Boga! Obiecuje, że będę częściej tu zaglądać. Słowo harcerza, choć zuchem tylko byłam! uśmiech

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-02-2022 - 20:40:55 przez dziubas.

Safi (offline)

Post #8

08-02-2022 - 21:08:37

serce

Magdaaa (offline)

Post #9

08-02-2022 - 21:12:29

różeserce

braja (offline)

Post #10

09-02-2022 - 04:34:20

radocharadocharadocha

minia511 (offline)

Post #11

09-02-2022 - 06:35:11

Będzin 

radocharadocha

renatar (offline)

Post #12

09-02-2022 - 07:50:05

sieradz 

Basiu dzięki że się odezwałaś. Pozdrawiam serdecznie.

etruzilka (offline)

Post #13

09-02-2022 - 18:00:33

Olsztyn 

Duuużo zdrówkauśmiech

dziubas (offline)

Post #14

12-02-2022 - 16:06:37

Gdańsk 

Moje Kochane Siostrzyczki!!! Dziękuje Wam za Wasza Miłość!sercebuzki

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

Zdziwiona71 (offline)

Post #15

12-02-2022 - 18:41:30

Bialystok 

Pozdrawiam Basiu ,super że się odezwałaśserce

Al_la (offline)

Post #16

17-02-2022 - 19:20:14

k/Warszawy 

Musisz się meldować co jakiś czas, bo dziewczynki się martwią duży uśmiech serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

dziubas (offline)

Post #17

06-03-2022 - 16:26:12

Gdańsk 

Witam Kochani! Melduję sie z covidowego pola walki! 1go marca pod koniec infekcji zatok zrobiłam sobie bezpłatny test antygenowy i wynik wyszedł pozytywny. Jestem do jutra do północy na kwarantannie. Czuję sie całkiem nieźle. Na szczęście nie mam żadnych poważnych chorób współistniejących. Saturacja jest cały czas prawidłowa, więc nie uznałam za stosowne zalogować sie do Domowej Opieki Medycznej. Prawde mówiąc myślałam początkowo, ze i z tej infekcji zatok szybko sie wygrzebie. Ale do dzis to sie jakos wlecze głównie dlatego, że leczę sie głównie leżeniem w łóżku. Zanim zdecydowałam sie zrobic test byłam u swojego rodzinnego i chciałam zapytac o swoja infekcje zatok, którą ewidentnie sama z własnej głupoty sobie zafundowałam idąc od autobusu do domu z goła głową pod lodowaty silny wiatr. Chciałam tez zapytać, co on myśli o zrobieniu testu w takiej sytuacji. O wszystkim tym zapomniałam, bo było jeszcze kilka innych kwestii do załatwienia. Dlatego zdecydowałam sama i dobrze, bo na wynik czekałam tylko 15 minut a tak może czekałabym do nastepnego dnia. Temperaturę ciała miałam max.37,3 st. C. Ale dzis, gdy siedze troche przed komputerem czuje sie słabo i czuje znowu jak obolałe są zwłaszcza moje stawy w dłoniach! Unikam narazie pomagać sobie przyjmowaniem codziennie Dorety 75mg z Paracetamolem. I tak musze w tym tygodniu pojawic sie znów u rodzinnego by mnie po covidzie zbadał.

Al_la (offline)

Post #18

08-03-2022 - 10:57:46

k/Warszawy 

Basiu, zdrówka życzę serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

renatar (offline)

Post #19

08-03-2022 - 11:38:00

sieradz 

Basiu cieszę się że u ciebie dobrze, nie miałam kiedy napisać bo szykowałam się na przyjęcie Ukraińców. Już razem mieszkamy więc wiadomo za nim się tak ogarniemy to chaos ogromny. Pozdrawiam i trzymaj się zdrowo.

mgiełka (offline)

Post #20

08-03-2022 - 11:57:13

Radom 

Basiu, zdrówka! Myślę jednak, że zrobiłaś błąd nie zgłaszając lekarzowi chorowania na covid. Tego nie powinno się traktować jak kiedyś przeziębienia. Teraz już lekarze wiedzą trochę na temat leczenia tego i warto o siebie zadbać.
Moja córka miała covid w październiku (lekko), teraz w lutym czując się zdrowo, zaczęła pokasływać jak chory człowiek (kilka razy na dzień, sporadycznie). Ten kaszel był dziwny. Lekarz dał jej antybiotyk i inne leki doraźne oraz skierowanie na RTG i badania laboratoryjne. Mógł być to bezobjawowy "nowy" covid, lub po tamtym coś się odezwało. Piszę bezobjawowy, bo tylko ten sporadyczny kaszel. Jak ktoś dwa razy na dzień zakaszle, to nie pomyśli że jest chory nie mając gorączki itd. Ale w czasach covida trzeba do tego inaczej podchodzić. Bez paniki, ale warto, by się chronić przed powikłaniami.
Nasz lekarz mocno podkreślał też, że po chorowaniu covidowym bezwzględnie należy się oszczędzać, chociaż przez miesiąc - zero siłowni itp.
Zdrowiej Basiu buziak

Z amazonki.net od 2006 roku.

dziubas (offline)

Post #21

10-04-2022 - 22:49:02

Gdańsk 

Mgiełko! Wielkie dzięki za dobre i mądre słowa! Nawet nie zauważyłam twojej odpowiedzi! To co sie porobiło na forum, a zwłaszcz chyba w watku moja codzienność to jakis koszmar!!! Wszystko prze reklamiarzy i ... Botów? Nawet nie wiem co to jest bot...

Lela2021 (offline)

Post #22

11-04-2022 - 15:52:36

okolice Wrocławia 

Bot-to takie oprogramowanie, które za człowieka wykonuje jakieś czynności np. wrzuca reklamy.
Człowiek, jak wrzuca reklamy, to chociaż próbuje nawiązać do tematu i dokłada do tego reklamy. Boty wrzucają gdzie popadnie w taki sposób, jak zostały zaprogramowane. Tak to wygląda. Zasięgnęłam języka u młodziana-czyli mojego 13-letniego synka.

Amputacja metodą Maddena: NST G2 10 mm. ER:80% PR:80% Her-2(+2) -FISH dał wynik negatywny, ki67:2-15% węzły chłonne II i III piętra 0/12. po operacji Reseliego, Tamoksyfen. Po usunięciu "dołu" Aromek.

dziubas (offline)

Post #23

27-04-2022 - 19:50:54

Gdańsk 

Ja bardzo spóźniona, gdyż wyjeżdżałam i nie mogłam się zalogować! Wszystkim życzę Radości płynącej ze Zmartwychwstania Chrystusa trwającej aż do Zesłania Ducha Świętego a nawet cały rok!

Tomasz. (offline)

Post #24

08-05-2022 - 13:44:45

Pruszków 

Basiu, co tam słychać w maju? Jak samopoczucie? Chłodna ta wiosna. A tak się czeka na ciepło. Szczęśliwie na nadchodzący tydzień zapowiadają ciepłą pogodę.

ala887 (offline)

Post #25

19-05-2022 - 12:51:04

Sopot 

Życzę dużo zdrówka!

dziubas (offline)

Post #26

24-05-2022 - 05:37:28

Gdańsk 

wow! Alu! Witam!buzkiCo tam słychac u Sopocianki? Powiadasz telesex i byłas zadowolona???!!! myśli stres gafa szok pyta bezradny wstydniś załamka płacze smutny buziak

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-05-2022 - 05:48:07 przez dziubas.

renatar (offline)

Post #27

24-05-2022 - 05:45:34

sieradz 

Basiu cieszę się że się odezwałaś. Pozdrawiam.

dziubas (offline)

Post #28

24-05-2022 - 05:50:56

Gdańsk 

Łał! Reniu! O mały włos a nie zauważyłabym Cię! Dzis akurat nie mogłam wcale zasnąć, więc tu jestem! papaok

dziubas (offline)

Post #29

24-05-2022 - 05:57:28

Gdańsk 

Tomku! Własnie wyłażę z doła i mam sie całkiem całkiem! Tydzie temu byłam u psychiatry pierwszy raz po pandemiii w gabinecie. I zgadnij jaka receptę dostałam?! Lamotryginę! Narazie 20mg przez tydzień brałam 1xwieczorem . Dalej mam brać 1xrano i 1x wieczorem. Czy to możliwe, że tak mała dawka po kilku pierwszych dniach wywołała przegonienie nizu??? Eeee! To chyba niemożliwe... Mam zapisane wskazówki przekazane wczesniej przez Ciebie - stopniowo zwiększac dawke az do 2xdz po 100mg!

Tomasz. (offline)

Post #30

24-05-2022 - 08:29:46

Pruszków 

Basiu, wychodziłaś z doła nie jeden raz. I bez lamotryginy. Taki masz cykl. Lamotrygina w takiej dawce nie działa. 25 mg to dawka startowa- celem uniknięcia ryzyka uczulenia. Działa gdzieś od 3x25 mg w górę. Mam nadzieję, że zacznie działać nim się rozpędzisz za bardzo.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 815
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022