forumowiczMyszkowe literki

Wysłane przez myszka 

dziubas (offline)

Post #1

08-12-2017 - 22:10:14

Gdańsk 

płaczesmutnyuśmiechoczkocaluschichot

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 08-12-2017 - 22:11:28 przez dziubas.

Hunter (offline)

Post #2

08-12-2017 - 22:25:20

Dzięki Dziewczyny!

W końcu to Bracia nasi Mniejsi. Zwierzaki są jak dzieci, niewinne. Nie są mściwe, zawistne i podłe. Ludzie tacy bywają.

To taki trzpiot był, wszędzie jej było pełno, taki koci dyrektor zarządzający.
Ja wyję, mój chłopak-chłop 36 lat-wyje.
I wcale nie uważam, że mam coś pod sufitem nie "teges".

G2, T1cNo, Er 100%, Pgr 100%, Ki67 50%, NST, BCT, radioterapia, Symex+Reseligo

dziubas (offline)

Post #3

08-12-2017 - 22:40:01

Gdańsk 

brawo

Imari (offline)

Post #4

09-12-2017 - 12:22:45

Łódź 

Myszko, Hunter, jak ja Was świetnie rozumiem... Sześć lat temu musiałam uśpić mojego psa... mojego ślicznego, kochanego długiego nosuczka (to był owczarek collie). Musiałam podjąć tę koszmarną decyzję - Kajuś miał raka na podniebieniu... przyszedł moment, że przestały działać leki przeciwbólowe... Ściska mnie jak sobie przypomnę jego brązowe ślepka z rzęsami albo jak mi śpiewał na powitanie...
Dwa lata temu umarła (proszę wybaczyć, nie napiszę "zdechła" o członku rodziny) moja osiemnastoletnia kicia - Puszynka. Długo o nią walczyłam ale się nie udało... Kotka miała niewydolność nerek i, jak się później okazało, chłoniaka w śledzionie... Była taka mądra, tyle rozumiała... i dawała całuski w nos i policzki... Punia-babunia kochana.
Teraz mam dwa kotki - Stefcia i Saskię. Moje ukochane kocie dzieci smiling smiley O psie bardzo marzę ale na razie nie dałabym rady się nim właściwie opiekować, muszę poczekać aż się wyleczę...

Myszko, Twoja mała czekoladka jest śliczna serce A suczka Issa na tym zdjęciu ma takie same "rzęsiste" i kochane oczka jak mój Kajuś...

bozena_stanczyk (offline)

Post #5

09-12-2017 - 19:30:04

Tomaszów Mazowiecki 

Moją Zuzę musialam uśpić 3 lata temusad smiley

myszka (offline)

Post #6

11-12-2017 - 14:32:37

Poznań 

To był weekend pełen wrażeń...w sobotę ciąg dalszy świątecznych porządków, czyli mycie okien z drugiej strony mieszkania... ( pokój szpaczka - Dawida i kuchnia) ...kuchnia jakoś poszła bo Demon ( Kofi ) spała ... no ale przy Dawida pokoju ...hot smiley się działo

Po południu po raz pierwszy wyszła na spacerek na trawkę... i uwaga Szpaku odważył sie ją puścić ze smyczy ...ja wiem, że to sie wyda dziwne, ale go słuchała i nie uciekała ... wczoraj juz była trochę bardziej pewna i juz kombinowała a to kijek , a to krzaczek...a to gołąb leciał.

No ale dzisiaj to juz w ogóle, jakby na spacery chodziła od zawsze...a nie trzeci dzień ... i oczywiście była ze mną...ja tu piłeczka w kieszeni ...myślę sobie może jak porzucam to pobiegnie ...przyniesie ...i bedzie fajnie ( jednak człowiek to naiwny jest ) ... ja tu ją puszczam ...rzucam piłeczkę, a Kofi w krzaki... i w liście... i szajby dostała, ózaczęła biegać w kołko jak wariat jakiś ...

najpierw mnie to bawiło , ale poźniej sobie zdałam sprawę, że przecież kiedyś będzie trzeba ja zapiąć i wrócic do domumyśli... ale na szczęście sie udało...ok
zdjęć ze spaceru nie mam, ponieważ mój aparat w telefonie nie umie robić zdjęć jak ktoś lata z kosmiczna prędkością ... rotfl

...a teraz mi tu chrapie duży uśmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

dziubas (offline)

Post #7

11-12-2017 - 14:59:48

Gdańsk 

buzkibuzki

dziubas (offline)

Post #8

11-04-2018 - 15:35:55

Gdańsk 

jakl miewa sie Was maluszek? przewraca_oczy

myszka (offline)

Post #9

11-04-2018 - 15:39:05

Poznań 

nasz prawie 30 kg maluszek miewa się doskonale...z tygodnia na tydzień coraz mniej psot ...ale nie chwale za bardzo bo wiesz jak to jest rotfl

Dopisek ...a wyglada tak ...dzisiaj wyszła na balkon i zdziwiona że słoneczka nie ma

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-04-2018 - 15:43:22 przez myszka.

Al_la (offline)

Post #10

11-04-2018 - 16:20:39

k/Warszawy 

Biegnij do Wa-wy, u nas jest tak

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

dziubas (offline)

Post #11

11-04-2018 - 16:21:19

Gdańsk 

śmiechbrawo

goja66 (offline)

Post #12

11-04-2018 - 17:13:42

Ozorków 

Cudna ta sunia....Kiedyś moja mała sunia kundelek ( mała ,ale bystra ) -takie cudo urodziła...Ojca nigdy widziałam....Moja sunia -myślałam ,że "bezpłodna "....a szczeniątko cudne i takie jak Myszko Twoje...To było dawno - suni juz dawno nie ma....Szczeniątko to duży , stary piesio - wziął go 10-12 lat temu sąsiad- więc kontakt mam...Sąsiada już nawet nie ma....a pies piękny....duży....jak twoja ....kasztanowy...(sunia łaciata - biało-brązowa-malutka )...Wita mnie zawsze tak samo -jak przechodzę do sklepu( bo parę domów dalej mieszka smiling smiley )Już siwy trochę .....i starutki...i Pani właścicielka mówi -że chory- na watrobę leki bierze....Ale cieszy się jak zwykle....pędzi do mnie ....I jest chwilka zawsze na przytulanie...I zawsze mnie to wzrusza....Szczeka ostro -ale jak mnie zobaczy....i powącha.....to tak się ...trudno rozstać....codziennie...

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

KasiaK78 (offline)

Post #13

11-04-2018 - 17:49:58

Gorlice 

Ale ma piękne oczyska przewraca_oczy

NST, Er 95%, Pr 90%, HER2+++, Ki67 50%; T1c, G1, Ia
BCT, 6 x TCH + 11 x herceptyna, radioterapia,17 m-cy tamoxifen + reseligo, od 27.03.'19 symex + reseligo

goja66 (offline)

Post #14

11-04-2018 - 18:26:13

Ozorków 

KasiaK78
Ale ma piękne oczyska przewraca_oczy
Oooo....Kasia ma rację .....to własnie to - te psy mają ...takie ludzkie oczy.....O tak....to jest własnie to czego nie umiałam nazwać....

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

myszka (offline)

Post #15

11-04-2018 - 21:21:13

Poznań 

Goju to super że widujesz synka Twojej suni (zawsze chociaż cząstka Twojego psiaka pozostała w nim ) serce

....oczka faktycznie maja śliczne, chociaz w porównaniu z Goldenami chyba ciuteńkę jakby smutniejsze , ale na 100% bardziej figlarne i psotne śmiech...oczywiście bardzo często również mądre jak na swoje 6 miesięcy ok

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 464
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018