forumowiczMyszkowe literki

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

03-09-2015 - 10:17:29

Poznań 

W dzisiejszej erze facebooka, komputerów, gier też jestem z tego bardzo zadowolona uśmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Al_la (offline)

Post #2

03-09-2015 - 10:24:06

k/Warszawy 

Zdecydowanie lepszy sport niż siedzenie całymi dniami przy komputerze. Fajne chłopaki...zastanawiam się kiedy urośli, bo pamiętam czasy, kiedy Dawidka jeszcze na świecie nie było duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-09-2015 - 10:24:29 przez Al_la.

myszka (offline)

Post #3

03-09-2015 - 10:44:35

Poznań 

ja już tych czasów nie pamiętamduży uśmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Al_la (offline)

Post #4

03-09-2015 - 10:55:41

k/Warszawy 

Z tego wynika, że ja mam lepszą pamięć chichot

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

myszka (offline)

Post #5

03-09-2015 - 11:36:29

Poznań 

coś w tym musi być Alunia...a tak serio to, aż sie w głowie nie mieści, że ten czas tak pędzi...jeszcze niedawno pieluchy im zmieniałam, mleczkiem karmiłam, obiadki miksowałam...a teraz jeden wyższy ode mnie, drugi stroi sie przed lustrem i włosy sobie układa, żeby niunie go zauważyły chichot ...echhhh...starzeją mi się te Szpaczki a właściwie Szpakiśmiech

Kass (offline)

Post #6

03-09-2015 - 13:21:57

Myszko, bardzo fajne te Twoje doroslejace Szpaczki. smiling smiley I super, ze interesuja sie sportem juz teraz. To sie praktycznie zawsze przeklada na aktywnosc w doroslosci. smiling smiley

Ja wiem, ze Stany slyna z otylych dzieci siedzacych przed komputerem, ale akurat w mojej okolicy bardzo mi sie podoba podejscie do sportu. W dzieciach rozwija sie milosc do sportu juz od malego. W pilke nozna graja od malego i chlopcy i dziewczynki. Na moim osiedlu sa dwa boiska do koszykowki i zawsze sa na nich dzieciaki (wiczorem zmieniaja sie na dorosle dzieci winking smiley), poza tym mamy basen i wlasna druzyne plywacka, boisko do pilki plazowej, korty tenisowe i tzw. sciezke zdrowia. Te mlodsze dzieci widze czesto na rowerach, a starsze biegaja. Poza tym - typowo po amerykansku - rozwija sie u dzieci od malego duch rywalizacji (tu latwo jest niestety przesadzic, i ja niekoniecznie jestem fanka).

W Polsce wydaje mi sie, ze rodzice sa jednak w duzym stopniu zdani na siebie, jesli chodzi o rozwijanie zainteresowan u swoich dzieci. Jesli sie ma tego farta, ze mieszka sie blisko szkoly np. z basenem, to jest byc moze zdziebko latwiej, ale ogolnie duzo za malo sie robi w tej kwestii.. (przynajmniej za moich czasow nauczycielskich tak bylo).

Tym bardziej gratuluje malych sportowcow. ok

myszka (offline)

Post #7

03-09-2015 - 15:52:37

Poznań 

Kass masz rację...duża rola rodziców w tym, aby dzieciakom zorganizować fajne pozalekcyjne zajęcia sportowe...coraz więcej jest szkółek piłkarskich, coraz więcej jest organizowanych tzw. osiedlowych trenerów, które od zeszłego roku ( u nas na osiedlu) cieszą sie mega powodzeniem...ale to właśnie my rodzice te pociechy musimy dowozić na wszystkie treningi, to my musimy jakoś wszystko tak poskładać żeby czasowo sie wyrobić z wszystkim, chociaż czasami dzień mógłby mieć więcej tych godzin ... u nas w szkole są zajęcia sportowe, ale moim zdaniem nie są one prowadzone w poprawny sposób...często sa przekładane, odwoływane i to bardzo zniechęca dzieciaki i rodziców ( mimo, że są one bezpłatne ).

Baba Jaga (offline)

Post #8

03-09-2015 - 18:31:47

Jagolandia 

Super Szpaczki ok gratuluję tak

Ewa46 (offline)

Post #9

25-12-2015 - 13:33:59

Szczecin 

myszka (offline)

Post #10

26-12-2015 - 09:29:02

Poznań 

Dziękuje Ewuniu...się nalatałaś po tych wąteczkach buziak

Ewa46 (offline)

Post #11

26-12-2015 - 18:03:14

Szczecin 

Ale warto byłoradocha

myszka (offline)

Post #12

08-01-2016 - 15:15:12

Poznań 

Witajcie w Nowy Roku, odśnieżam wątek...bo w Poznaniu nawet troszkę tego puchu spadło...ale cosik mi się wydaje, ze w weekend nie zdążymy na saneczkowe szaleństwo, bo temperatura na plusiku się zrobiła bezradny

no ale nic ... chciałam się troszkę pochwalić, bo po 12 latach małżeństwa wreszcie spędzilismy Sylwestra na jakimś balu...a tak to Sylwester z dwójką lub z TVN, lub ze znajomymi...bo też mieli małe dzieciaczki...

Kochani !!! było genialnie...Sylwester w stylu lat 20 lat 30 ... pochwale się podwójnie ( a co tam śmiech)...dekoracje w formie obrazów robiły moje myszkowe łapki

a mój Szpaczek - Kacper...jaki z niego tancerz...parkiet był nasz rotfl

za rok klimat lat 80 tych ma być duży uśmiech

dziubas (offline)

Post #13

08-01-2016 - 15:51:46

Gdańsk 

Swietnie Myszko! brawookserce

Al_la (offline)

Post #14

08-01-2016 - 16:03:03

k/Warszawy 

Zdolne masz te myszkowe łapki. Takie malutkie, a takie pracowite chichot

Gratuluję brawo

Widać po fotkach, że atmosfera była fajna, a bal udany. Oby cały rok był taki! ok

myszka (offline)

Post #15

08-01-2016 - 16:07:23

Poznań 

Będzie...musi być...grunt to pozytywne myślenie buziak

amelia30 (offline)

Post #16

08-01-2016 - 19:00:43

Super pomysł na Sylewstrowy balok

Zabawa musiała być fantastycznadrink.gif

A pessimist sees the difficulty in every opportunity;
an optimist sees the opportunity in every difficulty

domina13 (offline)

Post #17

08-01-2016 - 19:11:33

Piotrków Tryb. 

Super tylko pozazdrościć! Piękność i jej trzech przystojniaków!uśmiech

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

Ewa46 (offline)

Post #18

09-01-2016 - 20:53:12

Szczecin 

Ooooo!!! Rodzina Soprano, a raczej Szpakrano rotfl

myszka (offline)

Post #19

10-01-2016 - 09:42:31

Poznań 

rotfl... dobre dobre

Al_la (offline)

Post #20

10-01-2016 - 13:10:18

k/Warszawy 

Szpakrano chichot

Szpak_rano wstaje to mu Pan Bóg daje rotfl

myszka (offline)

Post #21

10-01-2016 - 13:28:04

Poznań 

śmieci do wyrzucenia chyba śmiech

dziubas (offline)

Post #22

10-01-2016 - 16:17:44

Gdańsk 

rotfl

myszka (offline)

Post #23

01-06-2016 - 15:20:28

Poznań 

Widzę, że w karnawale tu byłam ostatnio, a to już wakacje nadchodząwnerwiony... ciężka ta połowa roku była...brak czasu dla siebie totalnybezradny:

- Komunia Święta Dawida
- testy 6-klasisty Kacpra
- testy 3-klasisty Dawida
- ciągłe treningi, mecze, baseny, sparingi

teraz aktualnie na topie mam zakończenie 6-stych i 3-cich klas...odliczam dni do tego 22 czerwca i 24 czerwca pali

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-06-2016 - 15:20:48 przez myszka.

myszka (offline)

Post #24

08-06-2016 - 09:17:49

Poznań 

Pasmo "szczęścia" nadal trwa bezradny ...
wczoraj operowali nam naszą Issę...co prawda operacja przeszła pomyślnie ( mimo wieku, bo nasza Goldenka kochana kończy w lipcu 13 lat ), ale wystapiło zapalenie otrzewnej. smutnyDzisiaj już sama wstała, ale zejście po schodach ja pokonało i wraz ze Szpakiem nasza "kruszynkę" musieliśmy brać na łapki. Ale ja tam wierzę, że się wykaraska z tego wszystkiego i już niedugo będzie oki.

A tu foto po wczorajszym zabiegu...mega wykończona, ale już o wiele spokojniejsza bo u siebie w domkuserce

jagodula (offline)

Post #25

08-06-2016 - 10:12:01

Sławkow 

jablkoZnam to "szczęście". Ostatnio leczyłam Lesia-kot syberian z kociego kataru.pociesza

Al_la (offline)

Post #26

08-06-2016 - 11:10:29

k/Warszawy 

Bidulka pies
Leżałabym koło niej i głaskała przewraca_oczy

myszka (offline)

Post #27

08-06-2016 - 12:22:55

Poznań 

wczoraj tak było...juz sie zaczęłam obawiać, że włosy jej wytrzemy na łepku duży uśmiech od tego głasku głasku

ira (offline)

Post #28

08-06-2016 - 12:30:36

Pabianice 

Dziubdziulek kochany pociesza

myszka (offline)

Post #29

10-06-2016 - 11:02:13

Poznań 

Dziubdziulek małymi kroczkami wraca do formy ...szału nie ma, ale nie jest źle... takim chyba największym plusem jest to, że zejdzie sama ze schodów...wejść nie wejdzie, ale to już da nas lżej że nie musimy nosić w obydwie strony... ok

A tak sobie spędzamy ostatnie dni serce

bozena_stanczyk (offline)

Post #30

11-06-2016 - 08:40:44

Tomaszów Mazowiecki 

będzie dobrze-niech wraca do zdrowiaserce
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 524
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018