Szalona Rudzia chichot

Wysłane przez Rudzia 

caca (offline)

Post #1

15-10-2013 - 01:08:42

SŁUPSK 

Rudasku Nasz kofany przyleciałam w te pędy do Ciebie z bardzo chłonnym rękawem od szlafroka, co tam rękaw.. bierz nawet cały szlafrok ,oby tylko pomógł.Przytargałam drabinę ,którą mi andzia pożyczyła w dniu kiedy wpadłam do swojego doła.Przyniosłam też wiem,wiem ... to niezdrowe ale jakie skuteczne w osładzaniu nam ciężkich chwil.Wszystko dla Ciebie ,abyś się już nie smutała kwiatuszku Ty Nasz.Połóż sie do łóżeczka ,zamknij oczka ...pomyśl o czyms przyjemnym ,miłym dla Ciebie.Jutro jak wstaniesz przeciągnij się i głośno powiedz DZISIAJ BĘDZIE WSPANIAŁY DZIEŃ .Zostawiam całą masę buzki i pociesza a na koniec meloman ci kołysankę .Aaaa aaaa szarobure kotki dwa itd. Hi hi hi dobrze ,że tego mojego mruczenia nie słyszałaś bo na pewno byś nie zasnęła ,mam niesamowite zdolności wokalnechichot Buziam Cię na dobranoc i miłych snów życzę.papa

Baba Jaga (offline)

Post #2

15-10-2013 - 07:25:05

Jagolandia 

Ruda, Ty się posklejaj ... NO ! zly .... zarzuć "rudą" grzywą i wróć na orbitę pociesza

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-10-2013 - 07:25:52 przez Baba Jaga.

Magda (offline)

Post #3

15-10-2013 - 08:17:33

Jastrzębie Zdrój 

pociesza Rudziu ...mnie kiedyś deprecha po chemijna trzymała 3 miesiące...myślałam że sobie w łepetynę palnę...pamiętaj każda z nas ma prawo do gorszych dni...tak jesteśmy skonstruowane ...buzki

nutka (offline)

Post #4

15-10-2013 - 09:24:58

Rudasku, przeczytałam wczoraj Twój ostatni post, ale nie byłam w stanie napisać niczego mądrego coby Cię pocieszyć. Wiele z Nas wczoraj miało gorszy dzień, taka ...aura. Ten stan nie ominął również mnie, ale jak napisała Baba trzeba wrócić na orbitę (ha ha). Wczoraj wyładowałam swoją złość na domownikach, dzisiaj wyładuję ją na przedmiotach martwych i zaraz zabieram się za szorowanie okien. Przy okazji wpuszczę do środka więcej optymizmu. Pozdrawiam, lepszego dnia życzę i mocno przytulam

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

DanaPar (offline)

Post #5

15-10-2013 - 09:40:12

Police 

Rudziu przytulam pociesza
Nie musimy być i nie jesteśmy idealni. Tak jak i pogoda zmienną jest, tak bywa z nami z naszymi nastrojami; raz nas rozpiera i góry byśmy przenosili, a innym razem wypłakali się i to nie zawsze z uzasadnionych konkretnych powodów (choć uważam że one pewnie gdzieś głęboko są).
Na mnie w takich przygnębiających momentach, najlepiej robi zmęczenie fizyczne. Albo coś porządkuje, albo idę na rower, basen (zależnie od sytuacji i możliwości). Dziś kiedy mam już piątkę wnuków, to takim ukojeniem na wszelakie smutki jest ich głosik, który słyszę w słuchawce, a jak się da to wsiadam w autko i pędzę do nich.
Nie siedź zbyt długo w tym swoim dole, by zbytnio do tego dołu nie przywyknąć. Wiem, że siły do wygramolenia znajdziesz w sobie.buzki

aga66 (offline)

Post #6

15-10-2013 - 10:10:05

Warszawa 

No tak, wczorajszy dzień dziwny był....Ja też jakaś nieswoja. Źle mi, tysiące myśli kołaczą się w głowie i co najgorsze, jak tym myślom dać upust? Chyba zacznę pisać pamiętnik (jak K.Kofta;/). Wiele razy juz żałowałam, że nie zaczęłam go pisać na samym początku. Nie wiem, może byłby to rodzaj samooczyszczenia. Jak mówią papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie. Także Rudzia każda z nas tak ma. Ma wątpliwości, nie wie co będzie, czuje strach. Ciężkie są takie chwile, na szczęście z czasem coraz rzadziej przychodzą i co najgorsze tak już będzie, nie uciekniemy od tego już chyba nigdy....pocieszaserce

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

anna2008 (offline)

Post #7

15-10-2013 - 10:14:54

Bydgoszcz 

pociesza kwiatekbuziak

"Przyszłość, zanim wkracza, zawsze przedtem puka." - Francois Mauriac

"To co się dzieje teraz i po 'teraz' ,tak długo nie ma znaczenia,dopóki jutro jutra,jest takie samo,jak wczoraj wczoraj"

bozena_stanczyk (offline)

Post #8

15-10-2013 - 10:24:16

Tomaszów Mazowiecki 

Rudzia,będzie dobrzepociesza

Al_la (offline)

Post #9

15-10-2013 - 10:49:53

k/Warszawy 

Tiaaa...
Życie, to nie bajka...nie co dzień jest niedziela...

Rudziu pociesza serce buziak kwiatek

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Anna57 (offline)

Post #10

15-10-2013 - 11:07:42

Jarosław 

Rudziu ,Ty taka wesoła dziewczynka i Ciebie też to dopadło ????wnerwiony

Czekam na tą dawną Rudzię oczko

Eva (offline)

Post #11

15-10-2013 - 14:31:55

Rudziu...mam tylko kilka minut bo pędzę po Kubę do szkoły...przeczytałam Twój wątek od początku...ciągle jeszcze...powoli, bo czasu mam zawsze za mało poznaję na nowo forum...i Was...dzisiaj padło na Ciebie winking smiley
Kochana...pięknie piszesz...Twoje literki mówią tak dużo...szukam w nich siebie...dziękuję...
Ostatni post...nawet najsilniesze z najsilniejszych mają czasem gorszy czas...Zawsze uważałam się za twardą kobietę i chyba taka właśnie jestem w innym wypadku pewnie dawno bym oszalała z "nadmiaru wrażeń" winking smiley Na codzień dużo we mnie optymizmu i radości życia ale bywa, że zabieram psa...idę w pola i płaczę...kiedy wracam nie ma już śladu łez bo wiatr je osusza a ja wyciszam szalejące emocje i wracam do równowagi...
Czasami trzeba się wypłakać...wykrzyczeć...wyliterkować...każdy sposób jest dobry...
Pytasz czemu los doświadcza dobrych, wartościowych ludzi? Może po to by tak jak my zatrzymali się...znaleźli sens życia...zauważyli to co do tej pory umykało? Trudne doświadczenia zawsze czegoś uczą...wnoszą coś pozytywnego do naszej szarej codzienności...
Bardzo często w trudnych chwilach przypomina mi się wiersz ks. Twardowskiego

KIEDY MÓWISZ

Nie płacz w liście
nie pisz że los ciebie kopnął
nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia
kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno
odetchnij popatrz
spadają z obłoków
małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju
i zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz

Mam też swój "osobisty" wiersz, który napisał dla mnie kiedyś Józio...on też stawia mnie do pionu.
Mocno przytulam i gonię...już jestem spóźniona winking smiley

Przekaż proszę 1% podatku mojemu synkowi więcej na stronie Kuby

andzia73 (offline)

Post #12

15-10-2013 - 17:49:08

Gdańsk 

Rudzia dawaj łapkesercewyłaź z dołka... w dołku kwiatki zasadzimy, może bedzie lepiej...A nie jestes sama z Twoimi humorkami...jakis takis klimat sie porobił, że to wszystkim jakos jest nietegesbezradnyBuziam skarbiebuziak

Rudzia (offline)

Post #13

15-10-2013 - 18:00:53

Warszawa 

Doły dołeczki poszły sobie precz tongue sticking out smiley...właśnie jestem na treningu judo z synem tj.on ćwiczy a ja podziwiam ...inna grupę haha. No ależ mi ślinianki pracują haha. Dziewczyny...niema jak zerknąć czasem na wyćwiczone...ręce,uda...starszych niż mój syn judoków. Dzięki za wasze serducha ,i wybaczcie mi ten wczorajszy ponury ton... Rudzia szalona wróciła!!!! Ależ oni są mrrrrrr chichot . Kocham Was Moje najmilsze dziewczyny!!!!.. Dobra idę bliżej popatrzeć oczko

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

kesy (offline)

Post #14

15-10-2013 - 18:12:42

Starogard-Gdański  

Rudasku, doskonale Ćię rozumiem..też mnie to dopadło..tylko że ja jestem tak wku....na wnerwiony..że nie wiedziałam co z sobą zrobić..i znalazłam ujście..dostało się mężowatemu..i są ciche dni i mam to gdzieś..po co śię starać..i tak docenią nas dopiero po śmierci..bynajmiej taką mam nadziejęmyśli

piessercekot Oni też czują ból

maryla (offline)

Post #15

15-10-2013 - 18:41:06

gdzieś w górach... 

Spóźniłam się z przytulaskami i saperką chichot...i dobrze, że już dobrzebuziak
Popatrz...jednak sport jest lekiem na całe złooczko nawet taki "obserwujący" rotfl

filipinka35 (offline)

Post #16

15-10-2013 - 18:41:59

Rudasku ciesze się, ze jesteś. Skocz do mojego wątku i przewin jedna stronę ...

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

andzia73 (offline)

Post #17

15-10-2013 - 18:46:04

Gdańsk 

sfotografuj nam te ciachaoczkośmiech

Ewa46 (offline)

Post #18

16-10-2013 - 00:24:09

Szczecin 

No wreszcie Rudziu dałaś znak życia !!! Już chciałam na miotle wpaść do Ciebie z drugim rękawem do smarkania bo po ciszy jaka zalgła w Twoim wątku wystraszyłam się, że cały rękaw a może i szlafrok co Ci Caca dostarczyła już zmoczony a efektu leczniczego nie widać!!!niedowiarek a tu wreszcie jesteś!!! Super!!!radocha

julcia.1966 (offline)

Post #19

16-10-2013 - 08:02:13

Ostrołęka 

Rudziu, kwiatek przeczytałam ten list - piękny, dumny i pokorny zarazem. brawo Twoje pisanie to delicje (miały dziewczyny rację). Dobrze, że nam je serwujesz. mniam Pozdrawiam serdecznie. papa

nikulam (offline)

Post #20

16-10-2013 - 09:30:38

warszawa 

Baaaaardzo się cieszę,że dołek zakopany! Pewne było,że przy tak pozytywnej osobie nie będzie trwał długo!
Miłego dnia Kochana!jablkojablkojablko

Rudzia (offline)

Post #21

17-10-2013 - 10:12:35

Warszawa 

Dzień Dobry Moje Kochane ...wpadłam się przywitać i pochwalić ,że jadę dziś do Opola i od razu informuję wiem wiem ,że Amfiteatr nieczynny ha ha , zresztą tak czy siak odwiedzę te deski ha ha . Jadę do mojej przyjaciółki, aby pooddychać pełną piersią , aby poczuć wolność... aby pobyć z bliską mi osobą. Przy niej wszystkie smutki idą w kąt...
Jadę ale będę tu wpadać i relacjonować me poczynania , me przygody ha ha
Miłego dnia Kochane buzki

ira (offline)

Post #22

17-10-2013 - 10:36:41

Pabianice 

Wyjazd do przyjaciółki to wspaniała rzecz radocha Już sam wyjazd, a jeszcze na pogaduchy - najlepsza terapia na wszystkie bóle duszy.
Czekam na relację, bo bardzo lubię Cię czytać, "ruda małpeczko" duży uśmiech Działasz jak balsam, jak najlepsze witaminy, jak słoneczko...
buzki

filipinka35 (offline)

Post #23

17-10-2013 - 11:15:07

Ruda małpeczko. Miłych wojaży zyczę i jeszcze milszych pogaduszek. Pogadaj tam o mnie.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

dana23 (offline)

Post #24

17-10-2013 - 11:39:32

Gdańsk, Saarbruecken 

Baaaaaawww sie dobrze w Opolu!!!hot smiley

wiwibis (offline)

Post #25

17-10-2013 - 11:43:38

knurów 

MIŁEGO WYPADU RUDZIU POZDRAWIAM GORĄCO

nikulam (offline)

Post #26

17-10-2013 - 12:09:07

warszawa 

baaaaaaw się dobrze!!!drink.gif

elisabeth (offline)

Post #27

17-10-2013 - 13:58:15

Lubuskie 

Jedź
i pisz bo dajesz wiele entuzjazmu serce

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-10-2013 - 13:59:23 przez elisabeth.

andzia73 (offline)

Post #28

17-10-2013 - 22:29:47

Gdańsk 

Rudasku baw sie dobrzepapa

Rudzia (offline)

Post #29

18-10-2013 - 11:27:02

Warszawa 

buzki z Opola buzki
Moje Kochane Kobietki podróż miałam hmm...ekscytującą śmiech prawie w pąsach wyszłam z autokaru ha ha
( no rozanielona byłam ha ha a czemu ??? hmmm...sekret śmiech)

Noc jak to noc z przyjaciółką... miło chichot ciepło oczko i dużoooooo plotek jezor
aż chce się żyć i ... czuje się to całe szaleństwo bycia na luzie, bez lekcji, bez garów, bez litościwych oczu sąsiadów, bez tego przytłoczenia...
Mimo iż dziś szaro ...buro...deszczowo idziemy na zakupyyyyyyyyyyyyyy szczęśliwe i w wybornych humorach chichot
Ale oczywiście myślę i o Was i ...wieczorkiwm wpadnę zdać realcję co i jak u Rudej słychać
Cmokkkkkk

nutka (offline)

Post #30

18-10-2013 - 11:42:59

Udanych zakupów Rudasku zakupyok

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 378
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018