moja codziennosc

Wysłane przez wiwibis 

wiwibis (offline)

Post #1

30-10-2014 - 12:25:43

knurów 

laryngolog zaliczony na biopsje nie da bo przepisał inny antybiotyk niz ten wczoraj i kazał pic siemie lniane pare razy dziennie i po 3 miesiącach zrobi jeszcze raz usg i zobaczy czy sie powiekszyły czy zmniejszyły,A pytał sie czy biore jakies leki powiedziałam że tomoxifen pyta a co to mówie ze hormony po raku piersi to mówi żebym poczytała ulotke bo te pieczenie to moze skutki uboczne .a na koniec sie pyta .A CZUJE SIE PANI NA CHORĄniedowiarek odpowiedziałam NIE

Dzieki dziewczyny za odwiedzinki i kciukibuzki
Jagodziula może i masz racje ale to juz w psychice siedzi tam gdzieś w środku oczywiście odganiam złe myśli od siebie jak tylko moge duży uśmiech nawet kadzidełka w domu pale duży uśmiechduży uśmiechduży uśmiech

Prezesowa dzikuje za odwiedzini wiesz staram sie córce dużo czasu poświecac gotowac lubie od dziecka zawsze rodzicom pomagałam w gotowaniu a pieczenie dopiero zaczełąm teraz bede narzeczonemu torcika piekła na urodzinki w kształcie ryby bo to zapalony wedkarz ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tak drogi mam wydeptane przez swoje 30 lat nie chodziłam tyle do lekarzy co terazuśmiech.
pocieszabuziakbuzkibuzki

Ewa46 (offline)

Post #2

30-10-2014 - 22:22:32

Szczecin 

Wiwibis nie czuj się na chorą rotfl co za matoł z tego lekarza....

wiwibis (offline)

Post #3

31-10-2014 - 12:32:44

knurów 

jA SIE CZUJE ZDROWAduży uśmiechduży uśmiechduży uśmiechbuziak

wiwibis (offline)

Post #4

31-10-2014 - 21:39:21

knurów 

Za wszystkie nasze koleżanki które odeszły ale w pamieci zostają na zawsze

wiwibis (offline)

Post #5

05-11-2014 - 14:13:41

knurów 

Byłam u neurologa z bólami głowy dał skierowanie na tomograf z dopiskiem pilne, dzwoniłam do dwuch szpitali terminy z dopiskiem PILNE na koniec grudnia w drugim połowa stycznia.Ale to jeszcze nic dzwoniłam na onkologie bo jestem ich pacjentka i myslałąm ze tam szybciej z takim dopiskiem a pani do mnie ze dopiero w marcu . rece mi opadły bo dla mnie słowo Pilne to na już no ewentualnie tydzien czekania a tu takie terminy wnerwionywnerwionywnerwionywnerwiony

anuk (offline)

Post #6

05-11-2014 - 15:49:36

Wrocław 

znam ten ból:/ moje wszystkie badania teraz też są z dopiskiem pilne a czekam po 2-3 tygodnie:/ spróbuj podzwonić jeszcze, chociaż jest koniec roku i pewnie będzie ciężkosmiling smiley ale wiara czyni cuda, więc na pewno się udasmiling smiley))

Rudzia (offline)

Post #7

05-11-2014 - 16:42:11

Warszawa 

Wibis przecież dopisek PILNE to wiadomo, ze wiążą się z tym wydatki sad smiley
Nie oszukujmy się, o to właśnie chodzi w tym naszym kraju. Jeśli zależy ci na zdrowiu, na szybkiej interwencji to nawet od diabła pożyczysz kasę aby tylko zdążyć i uspokoić siebie...
Niestety wiem, bo to co było nagłe i pilne musiałam prywatnie... boli, ale co zrobisz?
Kochana życzę aby Twoja Wielka Nadzieją i Szczęście Ci dopisało, aby udało się bez ponoszenia kosztów...
Życzę dobrych wyników i samych radości!!

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

nikulam (offline)

Post #8

10-11-2014 - 11:01:16

warszawa 

Jej masakra z tymi terminamisad smiley Udało się coś przyspieszyć?kwiatek

wiwibis (offline)

Post #9

16-11-2014 - 12:15:20

knurów 

Mimo tylu znajomości nic nie załatwiłam trza zapłacić burakom.

wiwibis (offline)

Post #10

16-11-2014 - 12:22:46

knurów 

Od wczoraj mam strasznego doła w ciągu swych dni odeszły dwie młode koleżanki skrupiak wyprzedził je w walce.Coraz częściej nachodzą mnie myśli. Że rak to wyrok,wiem ze dużo z nas pozbyła się. Skrupiaka i żyje długo ale są takie osoby które odchodzą mimo ciężkiej walki.Do dziś nie mogę sie pogodzić z odejściem Filipinki .od swych dni nic innego mi głowy nie zajmuje jak słowo śmierć.wiem kochane że nie powinnam tak pisać myśleć ale musiałam to wyrzucić. Z siebie, bo nie mogę z moim Piotrkiem porozmawiać o śmierci bo on tego tematu unika..Sorki ze tak u mnie smutaskowo dzisiaj ale nie ogarniam juz niczego dzisiaj

benia1960 (offline)

Post #11

16-11-2014 - 15:07:47

Szczecin 

Też jest mi ciężko, ale to wina tych smutnych ciemnych miesiecy listopad, grudzień itd

iwonkao (offline)

Post #12

21-11-2014 - 22:21:03

Tychy 

Małgosiu co u ciebie,zamilkłaś,brakuje tu ciebie!!!! Pozdrawiam,sciskam mocnobuziakserce

minia511 (offline)

Post #13

22-11-2014 - 05:43:47

Będzin 

Och, jak ja Ciebie rozumiem, znam te myśli, przechodzę przez to, ale jak pisze benia1960, to wina tej cholernej pogody. Bierz się w garść wyjdź z domu, zaraz Ci się humor zmieni, wiem, bo jeszcze 3 dni temu też myślałam o......, wylazłam z domu i widzę ludzi uśmiechniętych i jakoś mi przeszło, nie wiem na jak długo, ale teraz jest dobrze. pociesza

wiwibis (offline)

Post #14

22-11-2014 - 23:08:04

knurów 

Witajcie dziekuje za troske , no troszke mnie nie było musiałam przeczekac ta czarną wstążke zaglądałam ale sie nie udzielałam.
Byłam dzisiaj na pogotowiu z tymi bólami głowy nakłamałam ze straciłam przytomnośc i tak cisnienie wysokie. zrobili rtg serca, dali tabletke pod jezyk i zrobili badania krwi były dobre i wysłali dalej do innego szpitala bo tam był neurolog, zbadała mnie i powiedziała ze mam zostac na oddziele ale tomograf dopiero w poniedziałek,wiec powiedziałam ze jutro przyjade popołudniu. I nawet pani neurolog w szoku ze z napisem pilnie a musze tyle czekac na badanie.Powiedziała ze po takiej chorobie to powinni odrazu robic a nie czekac bo liczy sie kazdy dzień.Ale lekarze olewaja to wszystko.
MIŁEGO WEEKENDU KOCHNEpocieszabuziakbuziak

dana23 (offline)

Post #15

23-11-2014 - 12:19:28

Gdańsk, Saarbruecken 

Ojej,współczuję tych bólów. Mam nadzieję, że to tylko migrena i nic złego się nie dzieje. Trzymam kciuki za pomyślne wyniki badań. Przytulaski! buziak

iwonkao (offline)

Post #16

23-11-2014 - 14:25:07

Tychy 

Super Małgosiu ze udało ci się załatwić wcześniejszy termin tomografi. Szkoda tylko że zyjemy w takim chorym kraju ze musimy podstępem i kłamstwem załatwiać możliwość badań.Swoją drogą gratuluję pomysłowościbrawo może tez to kiedyś wykorzystam.Ja od początku listopada mam ból poniżej amputowanej piersi.19.11 miałam kontrolę u onkologa i powiedziałam o tym ale w tym dniu prawie mnie to nie bolało.Pani dr. obmacała mnie i stwierdziła ze problem jest jak cały czas boli a jak ból czasami mija to spokobezradny myślałam ze dostane skierowanie na scyntygrafię bo najbardziej żebro boli.Wierze ze tomografia wykaże u ciebie że wszystko w porządku,to na pewno jakieś migreny albo bóle na tle nerwowym,stresowym .Buziaki przesyłam,trzymie kciuki za wyniki badańpocieszaok

wiwibis (offline)

Post #17

23-11-2014 - 14:42:19

knurów 

dziekibuzkibuzki ogólnie to ja mam podejrzenie ciśnienia wśródczaszkowego, a pomysł ze szpitalem dały mi koleżanki z fb fakraczki i dzieki nim tak szybko poszło.
A na pogotowiu pani naurolog była w szoku ze po raku i musze tyle czekac na tk mimo ze mam na skierowaniu pilne.wnerwionywnerwiony

Rudzia (offline)

Post #18

27-11-2014 - 10:02:24

Warszawa 

Przykre i żałosne to wszystko, podstępem wymusić badania... wstyd straszny wstyd dla tych mądrych ministrów
Małgoś trzymam kciuki za poprawę zdrówka i ... niech te bóle odejdą... daleko daleko...
Proponuję o ile to możliwe... odrobinę wyluzowania! Pomaga!!! Mnie już bóle odpuściły ... czyli? stress był winowajcą!
Buziaki buzki i pogodnego dnia uśmiechkwiatek

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

małgonia (offline)

Post #19

28-11-2014 - 12:32:07

Niepołomice 

Dziewczyny czy do którejś z was odzywała się Małgosia forumowicz

jadwiga61 (offline)

Post #20

28-11-2014 - 13:42:33

Szczecin 

Dziewczyny na fb pisaly ze u Malgosi ok ... jest w szpitalu i dzisiaj wychodzi

wiwibis (offline)

Post #21

28-11-2014 - 19:43:41

knurów 

w niedziele wieczorem pojechałam na pogotowie do Gliwic zostawili mnie 5 dni.Nie wiem co to za szpital że nie ma WI-FI
W szpitalu przebadali mnie wzdłuz i wszerz duży uśmiechduży uśmiechduży uśmiech
Miłam tak po koleji
TK GŁOWY
RTK -klatki piersiowej
USG- brzucha
RTK- kregosłupa
przepływ żył
EEG-głowy
a jeszcze EKG -3 RAZY
i rozmowa z psychiatra ha ha ha
i w poniedziałek mam sie zgłosi na badanie Holtera
WSZYSTKO W CZYSTE HURA HURA HURA
bóle głowy mam nadal lekarka podejrzewa cisnienie, bo miałam cały czas wysokie ale holtre moze wykarze wkońcu. Przebadana na nastepne 5 lat
A 2 grudnia jeszcze USG SZYJI
3 grudzień onkologia i momografia

Al_la (offline)

Post #22

28-11-2014 - 19:49:24

k/Warszawy 

No to super, że taka zdrowa jesteś brawo
Masz spokój na jakiś czas serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

nanet (offline)

Post #23

28-11-2014 - 20:03:21

Konstancin/Góra Kalwaria 

No i mamy sposób na badania smiling smiley Ciesze się że u Ciebie dobrze. Skłamałabym jakbym powiedziała ze się nie martwiłam. Zaglądałam i tu i tam i wszędzie cisza. Teraz dopiero rozumiem, zostałaś odcięta od świata smiling smiley

„Gdy tkwisz głęboko w ciemnym wąwozie bólu, stajesz się głuchy na słowa. Ukojenie i schronienie przynosi wówczas tylko ciepło dotyku i ramiona innych osób”.
John O’Donohue

iwonkao (offline)

Post #24

28-11-2014 - 20:32:44

Tychy 

No,ba oczywiście ze tęskniłyśmy,ja na pewno i zaczęłam się już martwić.Zaglądałam nawet przez konto moich chłopców na fb czy tam nie ma jakiejś wiadomości.Pocieszałam się ze brak wiadomości oznacza dobre wiadomości.Nawet nie wiesz Małgosiu jak cieszę się że badania wyszły dobrzeradochaMasz teraz spokojną głowę,luzik, możesz spokojnie zyc,myśleć o zbliżających się świętach.Pozdrawiam,buziakibuzki

elka1969 (offline)

Post #25

28-11-2014 - 21:53:15

Piła 

jablkoja też,ja też tęskniłam!!!!Bardzo się cieszę Wiolka że wiadomości pomyślne!buziak

minia511 (offline)

Post #26

29-11-2014 - 04:39:36

Będzin 

Jak miło czyta się takie wieści. Cieszę się razem z Tobą z dobrych wyników. radocha

wiwibis (offline)

Post #27

29-11-2014 - 09:13:59

knurów 

Dzięki dziewczynki za pamięć i troskę. Już podałam w danych w razie czego jak by się jeszcze tak zdarzyło numer telefonu.Ale myślę. Że już taka sytuacja sie nie zdarzy, chociaż nie miałam innego wyjścia żeby badania przyśpieszyć.I jak się chce to zrobią szybko juz w poniedziałek był tomograf s nie w marcu hahaha.
Najgorsze było dla mnie to ze mam bardza szybko krzepnącą krew i po drugim dniu jak widziałam panią z igłą to miałam przerażenie w oczach jak dziecko s dwa razy im zemdlałam,cała ręka pokuta i sina,ale było minęło tylko w poniedziałek musze pogadać z lekarką żeby mi co§ poradziła na ta krew.

dana23 (offline)

Post #28

29-11-2014 - 18:31:13

Gdańsk, Saarbruecken 

Gosia,to z Ciebie okaz zdrowia! hot smiley

doria (offline)

Post #29

30-11-2014 - 14:16:12

Kraków 

Super , że tak cie przebadali gruntownie, a przede wszystkim,ze jest okbrawo

bozena_stanczyk (offline)

Post #30

30-11-2014 - 20:05:53

Tomaszów Mazowiecki 

ok
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 446
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022