Mój świat...

Wysłane przez Al_la 

Krynia58 (offline)

Post #1

11-06-2016 - 22:10:49

Warszawa 

[www.youtube.com]

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #2

11-06-2016 - 23:04:15

k/Warszawy 

ok meloman

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

jagodula (offline)

Post #3

14-02-2017 - 19:40:50

Sławkow 

jablkoDzisiaj odkurzam walentynkowo zapodziane kąty i buziakzostawiam

Al_la (offline)

Post #4

14-02-2017 - 19:57:25

k/Warszawy 

Jagodula ze ścierą lata i wątki odkurza chichot

Już ponad rok (nie licząc "komentarza" do piosenki wklejonej przez Krynię) się w tym wątku nie odzywałam przewraca_oczy
Ano...forum małomówne, więc i mi się udzieliło język

U mnie nic ciekawego się nie dzieje, to i nie ma o czym pisać. Zdrowotnie da się żyć. Kręgosłup nadal utrudnia funkcjonowanie, ale na starość nie ma rady. Endometrium w dalszym ciągu sobie rośnie, właśnie w styczniu go się pozbyłam na jakiś czas. W marcu mam badania genetyczne to się zobaczy czy jestem mutant. Koło wiosny pofatyguję się do onki na macankę i zafunduję sobie trochę stresu duży uśmiech
Na razie o chorobach nie myślę. Oczami wyobraźni widzę już moją tegoroczną wakacyjną podróż po Małopolsce, choć tak naprawdę nie wiadomo, jak będzie z realizacją, bo mam obie koteczki chore smutny
Pożyjemy, zobaczymy...

Jeśli się uda, mam nadzieję, że będą chętni coby wspólnie wypić kawkę uśmiech
Będę w Krakowie, Ustroniu, Bukowinie Tatrzańskiej, Cieszynie, Zatorze, Busku Zdroju....to tak mniej więcej uśmiech

Pozdrawiam buzki

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

marzusia (offline)

Post #5

14-02-2017 - 20:01:45

Cieszyn 

To ja już się zgłaszam, chętna na spotkanie, jeśli oczywiście.......

mgiełka (offline)

Post #6

15-02-2017 - 12:19:28

Radom 

Al_la

Jeśli się uda, mam nadzieję, że będą chętni coby wspólnie wypić kawkę uśmiech
Będę w Krakowie, Ustroniu, Bukowinie Tatrzańskiej, Cieszynie, Zatorze, Busku Zdroju....to tak mniej więcej uśmiech

Pozdrawiam buzki

Więcej uśmiech Że więcej być, ma się rozumieć buziak

Z amazonki.net od 2006 roku.

Al_la (offline)

Post #7

11-07-2018 - 14:03:12

k/Warszawy 

Znalazłam swój wątek chichot

Raz w roku się w nim odzywam, straszna gaduła ze mnie duży uśmiech

Zbliża się pora urlopowa (męża, nie moja, ja urlopuję 365 dni w roku duży uśmiech ), więc czas wyjazdów. Ci co czytali ten wątek wiedzą, że odpoczywamy w drodze. Tak sobie wymyślił mój mąż. W końcu on ma odpocząć, więc jeśli tak lubi, to i ja lubię.
Dawno temu pisałam gdzie byliśmy i co robiliśmy, potem doszłam do wniosku, że nikt tego nie czyta, więc poprzestałam na sygnalizowaniu, gdzie będę. W tym roku więc jedziemy do Sopotu, potem wzdłuż wybrzeża do Szczecina i przez Poznań do domu. Całość potrwa tylko 10 dni, bo na tyle czasu mamy opiekunkę do kotków kot
W Szczecinie mam nadzieję na spotkanie przy kawa z Zachodniopomorzankami radocha

A co u mnie?
Nie wiem dlaczego, ale jak się mnie ktoś pyta "co u ciebie słychać" to oczekuje przede wszystkim relacji o stanie zdrowia chichot
Nie napiszę, że jestem zdrowa, bo tego nie wiem. Tylko mogę mieć nadzieję. Za tydzień czekają mnie badania w Poradni Genetycznej, a w sierpniu wizyta u onkologa. Potem badania kardiologiczne w związku z wykrytym niedomaganiem serducha. I tak w kółko....Ale jakoś się żyje ok

A Wam życzę samych dobrych wiadomości, a potem radości z tych wiadomości radocha Odpoczywajcie, póki słońce świeci, bo lato zaczęło się na wiosnę, więc może się szybko skończyć. Buziaki buzki

Pollik (offline)

Post #8

11-07-2018 - 14:18:33

Warszawa 

witaj Alu w odkurzonym domku, cieszę się, że też się zmobilizowałaś do odezwaniaradocha
Zdrowie jakie jest każdy widzi, wiadomo, że robi czasem niespodzianki, więc nie ma co za bardzo tego analizować.
Co słychać już wiem, ale urlop w drodze to coś dla mnie...duży uśmiech na bratnią mi duszę Twój mąż mi wygląda. A jak się organizujecie? konkretne punkty po drodze, na jedną noc czy więcej itd??? zwiedzanie, czy leżenie bykiem?
Już teraz nie odpuszczę Ci, raz do roku w wątku to słabiutko, poproszę o więcej..prosi

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-07-2018 - 14:19:31 przez Pollik.

renatar (offline)

Post #9

11-07-2018 - 15:10:57

sieradz 

serce

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Al_la (offline)

Post #10

11-07-2018 - 18:33:20

k/Warszawy 

Pollik
A jak się organizujecie? konkretne punkty po drodze, na jedną noc czy więcej itd??? zwiedzanie, czy leżenie bykiem?

Mąż wytycza trasę i konkretne miejsca na popas duży uśmiech Ja potem zamawiam noclegi - to wszystko pół roku naprzód. Około miesiąca przed wyjazdem mąż (czasami ja) sprawdza w necie co w danej okolicy można zwiedzić, jakich uciech doznać chichot
Czasami zostajemy na 2 noce, ale częściej na jedną. Zwiedzamy, spacerujemy i leżymy bykiem (głownie ja przewraca_oczy ). Mąż by głównie zwiedzał, a ja bym leżała bo kręgosłup protestuje płacze

Tak to mniej więcej wygląda [amazonki.net] (opis sprzed 3 lat).

Renatar serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 365
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018