Bądźmy piękne , nie tylko zdrowe!!!!

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #1

08-03-2014 - 12:55:35

Ja ostatnio ogoliłam jak pisałam głowę i bardzo to przeżyłam aż powoli, powoli przyzwyczajam się...i zmieniam nastawieni..robię ten wstęp bo chciałabym dedykować dziś Wam wszystkim ostatniego posta z mojego bloga . Bądźmy piękne nie tylko zdrowe i nie tylko na wiosnę!!!!!
umieszczam link bo nie chce tu kopiować posta bo jest za długismiling smiley:
[mozyciemojadroga.blogspot.com]
Dobrego dnia życzę Wam!!!!

dexterka (offline)

Post #2

08-03-2014 - 14:08:24

Witam Yolasmiling smiley, cieszę się, ze wrzuciłaś linka do swojego bloga. Mam chwilkę (moje chłopaki na spacerze, ja trzeci dzień po ostatniej chemii więc jeszcze zostałam w domku) i korzystając z chwilki spokoju poczytałam Twoje wpisy, za które bardzo dziękuję. To świetna terapia nie tylko dla samej Ciebie ale i dla wszytskich czytających! Super i tak trzymaj! Dużo zdrówka i uśmiechu życzęserce!

Z chwilą gdy decydujesz się stawić czoło problemom, przekonujesz się, że możesz więcej, niż ci się zdawało. - Paulo Coelho

Latek (offline)

Post #3

08-03-2014 - 14:46:14

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

Świetny tekst Yolu, muszę Starego Wielbłąda wysłać do Ciebie na szkolenie, jak pisać bloga smiling smiley
pozdrawiam serdecznie

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)

Post #4

08-03-2014 - 15:22:28

Dziękuję bardzo dziewczyny...pisanie mi pomaga ..fajnie będzie jak komuś też!!!!
Trzymajmy się dzielenie razem...

Latek (offline)

Post #5

08-03-2014 - 16:06:18

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

Pisz Yola, pisz - przyda się to każdemu - blogi to nie tylko forma pomocy sobie, ale też szansa na poznanie przyjaciół - przerobiliśmy to na sobie smiling smiley
A Ty masz fajne lekkie pióro, dobrze się Ciebie czyta

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)

andzia73 (offline)

Post #6

08-03-2014 - 16:42:06

Gdańsk 

buziakkwiatekwitaj na ogólnymdrink.gifto parapetówkadrink.gifurodzinyśmiech

maryla (offline)

Post #7

08-03-2014 - 16:46:48

gdzieś w górach... 

Witaj Yola na ogólnym kwiatek a Twojego bloga dodałam do obserwowanych uśmiech
będę u Ciebie częstym gościem

Janina.S (offline)

Post #8

08-03-2014 - 16:51:57

widły Soły i Wisły 

Witaj Yolu , bloga poczytałam - podoba się oj podoba - pióro sprawne i lekkie.

Szkoda ze mieszkam dość trochę od Gliwic / ok 60km/ bo zaproponowałabym Ci duży kącik z łóżeczkiem
i byłoby nam raźniej - ja sama tylko z malutką nimfą mieszkam /papużka/.uśmiech

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

bozena_stanczyk (offline)

Post #9

08-03-2014 - 17:24:26

Tomaszów Mazowiecki 

I ja się wpraszam do Twojego wątku ,mogę?smiling smileyróże

Grazyna S (offline)

Post #10

08-03-2014 - 17:42:05

Yolu, bardzo ładnie się ciebie czyta ,pisz dalej tak a bede wpadać to Twojego bloku ,pozdrawiam buziak

"nadzieja ma skrzydła,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów,
która nigdy nie ustaje,
a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury”

Emily Dickinson

Post #11

08-03-2014 - 17:52:51

maryla
Witaj Yola na ogólnym kwiatek a Twojego bloga dodałam do obserwowanych uśmiech
będę u Ciebie częstym gościem

dziękuję!!!!
dziś post 8 marcowy!!! bądź piękna nie tylko zdrowa!!!!róże

Grazyna S
Yolu, bardzo ładnie się ciebie czyta ,pisz dalej tak a bede wpadać to Twojego bloku ,pozdrawiam buziak

jakże cieszą takie słowa..dziś poszedł nowy postsmiling smiley
Wszystkiego dobrego!!!!

Janina.S
Witaj Yolu , bloga poczytałam - podoba się oj podoba - pióro sprawne i lekkie.

Szkoda ze mieszkam dość trochę od Gliwic / ok 60km/ bo zaproponowałabym Ci duży kącik z łóżeczkiem
i byłoby nam raźniej - ja sama tylko z malutką nimfą mieszkam /papużka/.uśmiech

bardzo, bardzo dziękuję...rzeczywiście dojazdy dla mnie są utrudnieniem...ostatnio nawet spałam u sióstr zakonnych..ale ..no nic zobaczę jak dalejsmiling smiley:
Dziękuję za taką pomoc , oferowanie....
a i papużkę pozdrawiam!!!!

bozena_stanczyk
I ja się wpraszam do Twojego wątku ,mogę?smiling smileyróże

no to czekam na jakis wpis o sobie i o tym jak piękną być w chorobie..oj kochajmy się!!! Choć to teraz trudne!!!!sercebuzki

edit: scalono posty; w przypadku gdy nie minie 15 minut od ostatnio napisanego postu a chcemy coś dopisać, bądź poprawić używamy funkcji zmień oczko

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-03-2014 - 18:47:29 przez myszka.

Rudzia (offline)

Post #12

08-03-2014 - 19:40:53

Warszawa 

No to jeszcze ostatnie poprawki w wyglądzie Rudej nie rudej aby Cię nie wystraszyć (haha) i mogę się przywitać z jakże Kobiecą i niesamowitą Yolą! Teraz kiedy to już ogólnie przyjęte konwenanse mamy za sobą ...mogę przystąpić do ... zostawienia małej (módl się o to Yolu haha) ilości literek. Nawet nie wiesz jak serce rośnie i uśmiech pojawia się na twarzy kiedy czyta się takie literki jak Twoje!!!! Jak fajnie kiedy ktoś tak podobny do mnie cieszy się z życia, jak dostrzega piękno, sens życia!!!!
Wiarę w miłość (i to tą co to nie patrzy na wiek,na czas,na okoliczność) przywracasz Yolu, wiarę w Kobiecość, wiarę w samą siebie!!!!
Mogłabym tu cytować Ciebie (a pewnie zacytuję i to nie raz tu na portalu) w nieskończoność ale to zajęłoby za dużo miejsca i pewnie zanudziłoby ...innych, tak więc ograniczę się do szepnięcia Ci na uszko,że pięknie opisałaś Piękno Kobiety, że na słowa "I życzę każdej aby miała kogoś kto nie tylko od tego święta będzie trzymał kwiaty za plecami dla niejsmiling smiley: I nie ważny tu wiek...i do Ciebie jeśli dziś tego nie masz trafi miłość, zobaczysz, ze względu na ilość Twoich lat!!!! Jak nie wierzysz to ja jestem na to dowodem!!! Poznałam obecnego męża dość późno!!!! Miałam wtedy 48 lat!!!! Jestem więc młodą mężatką, ha, ha!!!! a całe życie przede mną!!!smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileyPrzed nami!!!!!!!! zareagowałam dreszczem i to tym w podbrzuszu bo to najprawdziwsza prawda i wszystko jest możliwe!!! Miłość to taki niespodziewany cud!(o którym się też niedawno dowiedziałam serce)
Tak jak Moje Duszki i ja już jestem zafascynowana Twoim kącikiem, literkami...pięknie i z "lekkością motyla" piszesz, przekazujesz siebie Nam w niebiańskiej otoczce...To przyjemność czytać takie słowa,od tak wyrafinowanego pisarza. Chylę czoła... bo jest od kogo się uczyć!!!
Yolu ja wiem,że już limit wyczerpałam (ale kto mnie zna ten wie...Ruda jak się nakręci to ...końca nie widać haha) ale...jeszcze tylko jedno, tak na zakończenie...
"Uczymy się przez całe życie, odkrywamy wciąż rzeczy o których nie mieliśmy pojęcia , odkrywamy i poznajemy świat i siebie. Wciąż tkwimy w procesie poznania. I to jest cudne."
To jest sens życia, i to powinno być w sercu każdej z Nas,czy to na początku "walki" czy też już po... Zawsze powinnyśmy cieszyć się z dnia dzisiejszego i mieć tą pasję szukania,odkrywania...
Zobaczysz, będziesz...co ja gadam już jesteś Przewodniczką dla wielu Amazonek!!!
To zaszczyt poznać Ciebie i gościć tu!
Dziękuję za literki!
Jesteś Wielka!!!

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Post #13

08-03-2014 - 21:07:25

buzkibuzkibuzkiradocha

Post #14

08-03-2014 - 21:11:17

Tomaszów Mazowiecki 

Coś o sobie? proszę.
Do walki z chorobą zainspirowały mnie ....Anioły. Walczę z nią skutecznie już osiemnasty rok.

Post #15

08-03-2014 - 21:17:17

Bożenko to dla Ciebiebuzkisercebuzki
Niech dobre Anioły zawsze będą koło Ciebie!!!!

Krynia58 (offline)

Post #16

08-03-2014 - 22:34:32

Warszawa 

Dzięki za linka do bloga, poczytałam....Zawsze byłam (i jestem) szarą myszką której towarzystwo pięknych kobiet odbiera odwagę......ale mimo to cieszę się że i ja kobietą jestem......serce
buziak

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Post #17

09-03-2014 - 10:10:18

Kryniu najważniejsze jest to co w nas!!! To, że ktoś na zewnątrz jest pozornie szara myszką to nie znaczy, że tak jest wewnątrz..zresztą ja nigdy nie patrzyłam na urodę innych ale na to co sobą prezentują..co dają innym. serce
I jestem pewna ,że Twoje wnętrze ale i zewnętrze!! jest pięknesmiling smileysmiling smiley:!!!!! Przecież to co na zewnątrz to tylko umowne...róże Każdemu podoba się co innegobuzki

Post #18

09-03-2014 - 10:43:15

Tomaszów Mazowiecki 

papa pozdrowionka niedzielne

Post #19

09-03-2014 - 10:54:48

Nawzajem!!! Ja idę zaraz na niedzielny spacer wypróbować perukę i swoje samopoczucie w niejsmiling smileysmiling smiley
Do miłego!! I miłego dnia!!!buzki
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 390
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018