Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

ira (offline)

Post #1

30-03-2015 - 14:14:17

Pabianice 

Napisz, jak będziesz coś wiedziała buziak

Krynia58 (offline)

Post #2

31-03-2015 - 12:59:28

Warszawa 

Wasze kciuki i ciepłe myśli naprawdę pomagają!duży uśmiech Według wieści z ostatniej chwili trwający od trzech tygodni "czeski film" kończy się i to całkiem pomyślnie. Mam nadzieję że potwierdzą się kiedy dotrę do pracy.....a Wy jesteście kochane! serce

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

renjak (offline)

Post #3

31-03-2015 - 14:38:52

wroclaw 

Krysiu, nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę......oby dobrze się skończyło uśmiech buziak buziak

Janina.S (offline)

Post #4

31-03-2015 - 15:25:14

widły Soły i Wisły 

Kryniu , fajne te wieści przed Świętami ale napisz więcej co i jak uśmiech

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

kesy (offline)

Post #5

31-03-2015 - 18:30:59

Starogard-Gdański  

Krysiu,dobrze że sprawy idą w dobrym kierunku.Przed Świętami, to dobry prezent.buziak

piessercekot Oni też czują ból

renjak (offline)

Post #6

01-04-2015 - 14:19:00

wroclaw 

Krysiu i jak sprawy sie potoczyły....? daj znać .pozdrawiamuśmiech

Krynia58 (offline)

Post #7

02-04-2015 - 10:17:53

Warszawa 

Najprościej można powiedzieć że wszystko-przynajmniej na razie- zostaje bez zmian. A o te zmiany własnie chodziło....
Właściciele firmy chcieli dokonać przesunięć, i mnie przypadłaby cięższa praca w trudniejszych warunkach. Na moje miejsce miała wrócić osoba
która kiedyś robiła to co ja teraz, ale po konflikcie jakimś odeszła z firmy. Po pewnym czasie była z powrotem i wtedy obiecano jej że wróci na swoje stare miejsce za kilka miesięcy......Z końcem marca kończyły się nam umowy o pracę, więc próbowano to przeprowadzić przy okazji przedłużenia. Nie zgodziłam się, co zdaje się było sporym zaskoczeniem gdyż jestem osobą spokojną i niekonfliktową. Ale muszę przecież myśleć o sobie, i tak jest ciężko czasem a to co mi proponowali to w/g mnie praca raczej dla mężczyzny.....No i trwała wojna nerwów, pojawiały się różne inne propozycje, nawet do zaakceptowania tylko tak dziwnie się okazywało po paru dniach że niestety, nie do realizacji z różnych względów.
W końcu wycofali się z tych zmian, oznajmili że wszystkim przedłużają umowy- bo taką nerwówkę miałam nie tylko ja- i zostajemy na swoich miejscach.
Nie wiem jak długo ten stan potrwa, co się wydarzy. Nic już mnie nie zdziwi. Na razie odliczam dni do 16 maja i wyjazdu na turnus do Jastarni. No i mam nadzieję odstresować się trochę w Święta.
A teraz się pochwalę.....Za namową Latka kupiłam sobie szynkowar i właśnie dzisiaj rano wyjęłam gotową szynkową z łopatki. Wyszła dobrze jak na pierwszy raz, tylko trochę słona, bo dodałam ilość soli jak do większego kawałka mięsa. Cóż, w końcu jestem byłą blondynką....uśmiech

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #8

02-04-2015 - 10:31:23

k/Warszawy 

Cieszę się, że nerwówka na razie poszła w siną dal duży uśmiech
I brawo za asertywność brawo

A szybkowar ogarniesz i na pewno będziesz zadowolona. Przypomniałaś mi, że ja zapomniałam chichot o swoim szybkowarze. Musze go przywrócić do łask duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

renjak (offline)

Post #9

02-04-2015 - 12:34:12

wroclaw 

Krysiu-uffff naprawdę odetchnęłam, cały czas o Tobie myślałam.Dobrze że na chwilę obecną wszystko się ułożyło buziak
Do Jastarni jedziesz do sanatorium?? ja dostałam teraz do Ustronia, czekałam rok , ale nie mogę pojechać....wnerwiony
Dzisiaj odebrałam wynik PETa.........płacze płacze Wynik- wznowa raka jajnika w obrębie miednicy małej, mam 6 guzków, ale odebrałam to wszystko jakoś na zimno, bez emocji-trzeci rok walki z raczyskiem i końca nie widać.Zaraz po świętach 9kwietnia mam wizytę u chemika i ustalamy termin operacji.Miałam też 2 guzki na płucach, ale zniknęły, jak na razie.
Szynkowaru nie mam, ale ponoć dobra rzecz.Życzę miłego pichcenia.
We Wrocku drugi dzień zima, sypie śnieg na całego
Pozdrawiam Kochana, życzę wesołych świąt Wielkanocnych, duuuuużo zdrówka i błogosławieństwa Bożego dla Całej rodzinki buziak buziak

Krynia58 (offline)

Post #10

02-04-2015 - 12:53:27

Warszawa 

Reniu pociesza to paskudztwo nie wie z kim zadarło.....
Dobrze że płuca czyste, reszty też się pozbędziesz. Bardzo w to wierzę serce
U nas chłodno i wieje, na razie nie pada. Mam nadzieję że Wielkanoc nie będzie biała.
Do Jastarni jadę z koleżankami amazonkami ze stowarzyszenia, dostałyśmy dofinansowanie z PFRON.
Jak wrócę to złoże papiery w ZUS.
Kochana Tobie życzę przede wszystkim zdrowia, siły i spokoju. Codziennie proszę też oto dla Ciebie w modlitwie.
Mocno Cię przytulam buziak serce

K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #11

02-04-2015 - 19:22:03

k/Warszawy 

W poście Renjak dopiero dojrzałam, że Ty pisałaś o szynkowarze, a ja przeczytałam szybkowar duży uśmiech
Takiego ustrojstwa nie mam chichot

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

dorota79 (offline)

Post #12

02-04-2015 - 19:30:42

Gdańsk 

Kryniu ja jestem posiadaczka takiego szynkowaru.
Nie jedno cudo już zrobiłam z jego pomocąuśmiech

ira (offline)

Post #13

02-04-2015 - 19:38:13

Pabianice 

A ja się właśnie zastanawiałam, o ssso choziiii?grinning smiley Ale kiedy renjak też napisała "szynkowar", tom się uśmiała... tongue sticking out smiley
A szybkowar mam w domu, ale się go boję używać, bo to ruski spinning smiley sticking its tongue out Kiedyś używałam do gotowania świńskich nóżek, teraz ich nie gotuję.
Kryniu, fajnie, że w pracy tak Ci wyszło. A co będzie kiedyś, to nie ma się co martwić na zapas, bo i tak nie ma się na to wpływu bezradny Fajnie masz z tą Jastarnią, ale szkoda, że to nie Ciechocinek buziak

Krynia58 (offline)

Post #14

05-04-2015 - 18:22:08

Warszawa 

Spokojna i leniwa Niedziela Wielkanocna uśmiech
Tego chyba było mi trzeba.....
I w duszy gra tak świątecznie
[www.youtube.com]

serceserceserce

K.I. Gałczyński

minia511 (offline)

Post #15

05-04-2015 - 20:01:38

Będzin 

a ja mam szybkowar, dostałam z pracy na prezent, jeszcze go nie używałam, bo mnie postraszyli, że jak uszczelki "strzelą " to mnie poparzy. I tak sobie stoi w pudełeczku. Gwarancja minęła.

Krynia58 (offline)

Post #16

06-04-2015 - 21:35:10

Warszawa 

Święta, Święta....i już po.....
Były akurat takie jakie chciałam, spokojne.Odpoczęłam...
Irciu,też żałuję że i w tym roku sabat mnie ominie. Myślałam że uda się pogodzić oba wyjazdy, turnus był planowany na czerwiec.
Jednak podobno nastąpiła pomyłka w ustaleniu terminu i dostałyśmy wybór- w maju albo wcale.Według mnie na dobre rzeczy warto poczekać dłużej, poczekam więc na następny, wrześniowy lub przyszłoroczny sabat. W końcu spotkamy się w Ciechocinku.serce
Dorotko, ja też będę często używała szynkowaru i cieszę się że jeszcze ktoś- oprócz Latka i Lulu- z niego korzysta. Zawsze można zwrócić się o pomoc do doświadczonych koleżanek w razie wątpliwości uśmiech
Dzisiaj na spacerze znalazłam kwitnące fiołki i duże pąki na krzewach magnolii w parku. Mam nadzieję że nie zmarzną, że nowy tydzień przyniesie w końcu prawdziwą wiosnę. I za to piję lampkę czerwonego wina drink.gif I za Wasze zdrowie, Kochane serce

K.I. Gałczyński

nutka (offline)

Post #17

06-04-2015 - 23:58:16

Kryniu, ja również za namową Latka zaopatrzyłam się ale w wolnowar uśmiech. Jak dla mnie super sprawa, nastawiam obiadek przed pracą a po powrocie mam wszystko gorące, gotowe do spożycia. O szynkowarze też słyszałam dużo dobrego.
Ściskam mocno buzki

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

bozena_stanczyk (offline)

Post #18

14-04-2015 - 15:34:57

Tomaszów Mazowiecki 

Kryniu-witam wreszcie z własnego domuradocha

dziubas (offline)

Post #19

20-04-2015 - 09:02:00

Gdańsk 

Wiaj Kryniu! codziennie widze twoja buźke na forum i tak czuje ze chetnie tez z Toba bym pogadała-chyba przed misja gadałysmy bodaj przez telefon bo mam Cie w komórce...Ale... jeszcze za duzo mam na głowie z czasem to sie uspokoi to moze wtedy o ile nie wpadne w kolejny dolek...przewraca_oczy buzki

Janina.S (offline)

Post #20

20-04-2015 - 11:23:04

widły Soły i Wisły 

Czasem zaglądam , czasem odwiedzam a Krynia to gdzie ? w pracy ? uśmiech

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

julcia.1966 (offline)

Post #21

30-04-2015 - 04:23:52

Ostrołęka 

Dla Ciebie z pozdrowieniamiserceserce

rose (offline)

Post #22

30-04-2015 - 10:37:30

Pewnie Krynia w pracymyśli -to pozdrawiam pracusia!papa

mariakli (offline)

Post #23

30-04-2015 - 10:52:28

Kryniu,
zaglądam i pozdrawiam już prawie majowo, A że maj dla mnie to najpiękniejszy miesiąc , więc tym bardziej pięknie Cię pozdrawiamróże
Nie zapracowuj się zbyt mocno...

Wandka (offline)

Post #24

03-05-2015 - 21:32:42

Warszawa 

Krysieńko, bardzo polubiłam Ciebie kochana na naszym spotkaniu. Bardzo się cieszę, że Was poznałam. oczywiście szkoda, że nie było dziewczyn więcej, które również chętnie bym poznała. Myślę, że w końcu będzie więcej spotkań, na które z ogromną przyjemnością przybędę. Pozdrawiam Krysiu cieplutkobuzki

bozena_stanczyk (offline)

Post #25

04-05-2015 - 14:29:27

Tomaszów Mazowiecki 

Pozdrowionka , chyba nie byłaś w Smardzewicach?serce

Anna57 (offline)

Post #26

05-05-2015 - 12:24:14

Jarosław 

Kryniu pozdrawiam ze stolicy buziak.Od wczoraj jestem u Madzi ,w czwartek mam wizytę ,a w piątek wyjeżdżam serce
Całuski .....buzki

Krynia58 (offline)

Post #27

07-05-2015 - 11:20:07

Warszawa 

wnerwionywnerwionywnerwionywnerwionywnerwionywnerwiony
Za mały moment wyjdę z siebie....
Dzisiaj rano wstałam o piątej i pojechałam na szóstą do pracy, szczęśliwa że o trzynastej będę już po...
Dooopa!!!!
Około dziewiątej koleżanka (?) dała znać że z powodu awarii w łazience nie przyjdzie dziś do pracy....
No więc zostałam odesłana do domu z poleceniem ponownego przybycia na czternastą. szok załamka wnerwiony

Wpadłam na chwilkę wyładować się. zly

Wyjaśniam: nie jestem potworem bez serca który myśli tylko o sobie i nie współczuje pozbawionej wody biduli.
Awaria trwa od dwóch tygodni, a koleżanka zamiast myśleć o jej usuwaniu spędzała czas na działce nad Bugiem.
Wolnoć, Tomku....zwłaszcza że była na zwolnieniu....no i na działce nie było awarii.....

Dlaczego nie wyjechałam na Nową Zelandię? I jak tu w tej sytuacji odstawić antydepresanta?
I co ja mam dziecku powiedzieć? Na zakupy chciało iść.....
Ech, idę sobie.....

K.I. Gałczyński

dziubas (offline)

Post #28

07-05-2015 - 11:46:44

Gdańsk 

pocieszaserce

Al_la (offline)

Post #29

07-05-2015 - 18:03:38

k/Warszawy 

pociesza tyle mogę serce

Jolcia (offline)

Post #30

07-05-2015 - 19:13:01

Rano już się wypowiedziałam w tym temacie
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 412
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018