Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

julcia.1966 (offline)

Post #1

30-06-2015 - 01:34:50

Ostrołęka 

Krynia58 (offline)

Post #2

01-07-2015 - 09:09:19

Warszawa 

Dziękuję Kochane za odwiedziny kwiatek
U mnie ostatnio dzieje się, stres goni stres. W piątek dostałyśmy informację że na pewno nasze umowy o pracę będą przedłużone, wczoraj za to okazało się że owszem będą ale jako umowa- zlecenie. Podziękowałam za taką zamianę i dziś już nie pracuję.....Staram się widzieć w tym wszystkim plusy, np.odpoczynek dla lewej ręki z którą "coś" się dzieje, ale trochę mi ciężko.....Ale gdyby nie spotkanie niedzielne u Ali, o którym myśl ciągle ogrzewa serce to byłoby gorzej. Nie lubię zmian, ale może właśnie przyszła ta pora żeby pójść w inną stronę uśmiech

A kto wie, czy za rogiem
Nie stoją Anioł z Bogiem?
I warto mieć marzenia
Doczekać ich spełnienia.

Kto wie czy za rogiem
Nie obserwują zdarzeń,
I nie spełniają marzeń!!!
Kto wie?
Kto wie?
Kto wie?

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Janina.S (offline)

Post #3

01-07-2015 - 09:34:23

widły Soły i Wisły 

Oj Kryniu , dzieje się się u Ciebie dzieje ale pewnie jak piszesz czas na zmiany bo....

...kto wie ?
...kto wie ?

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

Jolcia (offline)

Post #4

01-07-2015 - 09:54:23

Krysiulku kochanaserce na pewno Ci ciężkopociesza
Ja jednak cieszę się, że odpoczniesz, bo należy Ci się, i będziesz miała więcej czasu na spotkania kawkowe i nie tylko.
No i będziesz teraz Perwersyjną Panią Domu Bez Bialej Rękawiczki tak Co za zaszczytny tytuł duży uśmiech
Buziaki kochana buzkiserce

Al_la (offline)

Post #5

01-07-2015 - 09:56:00

k/Warszawy 

Kryniu, przykre to co piszesz. Dzisiejsi pracownicy nie znają dnia, ani godziny smutny
Takie czasy....

Przytulam pociesza

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

ira (offline)

Post #6

01-07-2015 - 10:56:45

Pabianice 

Kryniu pociesza Niepotrzebne nam te stresy, oj niepotrzebne... Ale skoro wszystko dzieje się po coś, to może i to na dobre się obróci buziak

Agaba190 (offline)

Post #7

01-07-2015 - 12:19:24

k/Warszawy 

Krysiu, dobrze wiem co przeżywasz. Bardzo Ci współczuję ale jak mówi przysłowie "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło". I tego należy się trzymać. Przytulam mocno pociesza

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Rudzia (offline)

Post #8

01-07-2015 - 13:18:04

Warszawa 

Krysieńkuuuu tulam tulam pociesza i ... nie pozwalam na jakieś takie "dołki" NIE!!!

Zmiany...ach te zmiany, niestety są one w Naszym życiu przewidziane, czasem są to te zaplanowane i bardzo miłe a czasem...los sam nam funduje nowości
Ale...myślę sobie, że każda zmiana coś wnosi...bywa, że nawet dobre aspekty!
I tego się trzymam...i prawie zawsze staram się znaleźć coś fajnego w tych zmianach.
Kochana Moja serce ...życzę Ci aby wszystko się ułożyło jak najlepiej, rączka odpoczęła a Ty...a TY Kryniu bądź tym Naszym Ukochanym Promykiem, zawsze uśmiechniętą i cieszącą się!
Po coś te zawirowania w życiu są... oczko
Buziaki zza biurka buzki

ps. u mnie wczoraj było takie tam zebranie (Walne) i...póki co do 10/2015 praca jest a co po? a mogą rozwiązać Spółdzielnię i...
Rudzia może być (jak to Jolcia chichotpisze) Perwersyjną Panią Domu Bez Bialej Rękawiczki ha ha, tyle że w którym domu???śmiech śmiech

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Kass (offline)

Post #9

01-07-2015 - 13:52:39

Krysiu, ja tez przytulam pociesza i tez wiem, jak sie czujesz. Mnie szef miesiac temu zapowiedzial, ze praca jest mniej wiecej do konca wakacji (kontrakt sie konczy), a potem niestety bede musiala sobie szukac czegos nowego, albo wewnetrznie, albo w innej firmie.. z jednej strony akurat teraz wydaje mi sie, ze troche za wczesnie na takie zmiany dla mnie.. ale z drugiej strony powtarzam sobie, moze tak ma wlasnie byc, i moze na dobre mi to wyjdzie.. bo zmiany, niezaleznie od tego, czy ich sie boimy czy przyjmujemy z otwartymi ramionami, sa czescia zycia i nie da sie uniknac. Lepiej wiec sie do nich usmiechac.. smiling smiley

bozena_stanczyk (offline)

Post #10

02-07-2015 - 21:41:56

Tomaszów Mazowiecki 

pozdrowionka z poznania ,wnusia jest superuśmiechKryniu wszysto się ułożypociesza

Anna57 (offline)

Post #11

02-07-2015 - 22:17:50

Jarosław 

Oj Kryniu pociesza dopiero przeczytałam. Bardzo przykra wiadomość ....przytulam Cię mocno ...buzki

Całuję .....buziak ( ale za będziesz miała więcej czasu dla siebie)odpocznieszoczko ,pora wakacyjna i może się spotkamy ...duży uśmiech

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 02-07-2015 - 22:20:02 przez Anna57.

julcia.1966 (offline)

Post #12

12-07-2015 - 08:14:32

Ostrołęka 

Kryniu kochanakwiatek Stres jest tym co dla każdej z nas jest najmniej potrzebnemyśli, a widzę że zasiadł sobie jak nie proszony gośćpociesza. Wiesz... przyszło mi do głowy, że poczęstuj go czarną polewką i otwórz mu szeroka drzwi, i powiedz won!!!

A tak całkiem serio, to jak nas traktują pracodawcy? Zwłaszcza nas osoby i tak już doświadczone.....zly Kompletny brak empatii! Przecież za osobą niepełnosprawnością idą dotacje z pefron. Ta Pani domu bez białej rękawiczki to jest jakiś pomysł, ale moim zdaniem tylko na przeczekanie.niezdecydowany
Bardzo podoba mi się cytowany tekst, gdyż bije od niego nadzieja, wiara w lepsze jutro przewraca_oczybuziak
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
A kto wie, czy za rogiem
I warto mieć marzenia
Doczekać ich spełnienia.

Kto wie czy za rogiem
Nie obserwują zdarzeń,
I nie spełniają marzeń!!!
Kto wie?
Kto wie?
Kto wie?

Krynia58 (offline)

Post #13

12-07-2015 - 20:39:09

Warszawa 

[www.youtube.com]

uśmiech

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

LUCY1985 (offline)

Post #14

13-07-2015 - 09:12:17

Wadowice 

:* :* :*

magenta (offline)

Post #15

14-07-2015 - 09:29:18

Warszawa 

Kryniu wpadłam Cie utulić smiling smileysmiling smileysmiling smiley buziak

Życie jest małą ściemniarą,
francą, wróblicą, cwaniarą.
Plącze nam nogi i mówi idź!

Latek (offline)

Post #16

15-07-2015 - 14:14:39

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

obejrzałam Twoje jagodzinaki - super wyszły grinning smiley

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)

dziubas (offline)

Post #17

19-07-2015 - 18:09:14

Gdańsk 

buzki Jak tam po burzy? a może warszawke ominęła..? myśli A na "urlopik wybieracie sie może nad morze? duży uśmiech

Krynia58 (offline)

Post #18

19-07-2015 - 18:21:14

Warszawa 

Dziubasku, w Warszawce dopiero sie chmurzy....a duszno jak w piecu, to może i burza przyjdzie. Rano trochę popadało, ale już po tym śladu nie ma....
Tęsknię za morzem, za półwyspem, ale na wyjazd raczej szans nie ma.

K.I. Gałczyński

Post #19

20-07-2015 - 22:28:33

Tomaszów Mazowiecki 

pozdo z poznania-czas przy wnusiach leci mi bardzo szybko,mogę się nimi nacieszyć do wolipapa

Krynia58 (offline)

Post #20

20-07-2015 - 22:34:03

Warszawa 

Bożenkobuziaka kiedy wracam do domu?

K.I. Gałczyński

Post #21

26-07-2015 - 23:31:38

Tomaszów Mazowiecki 

wracam e wtorek a w srodę już do rodziców-dopiero we wrześniu odpocnęmyśli

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-07-2015 - 23:33:41 przez bozena_stanczyk.

Post #22

28-07-2015 - 13:12:04

Tomaszów Mazowiecki 

Przejście z pieluch wnusi Nadii do pieluch u mamy będzie trudne ale dam radę. A co u Ciebie?
Pozdro z Tomaszowa jużok

Krynia58 (offline)

Post #23

28-07-2015 - 22:12:17

Warszawa 

Bożenko buziak
U mnie bez zmian, czekam na odzew w sprawie pracy. Wysłałam kilkanaście cv, może któreś trafi w dobre miejsce w dobrym czasie uśmiech
Życzę siły i spokoju!
serce

K.I. Gałczyński

Wandka (offline)

Post #24

28-07-2015 - 22:38:32

Warszawa 

Krysiu kochana ja dzisiaj otrzymałam pufną wiadomość od Pani kadrowej, że właśnie otrzymałam zgodę Dyrektora na pracę, na czas nieokreślony. Nie wierzyłam, jestem w szoku, ponieważ nie spodziewałam się. Byłam pewna niemalże, że młody , nowy Pan dyrektor będzie miał w nosie osobę z taka diagnozą. Jednak myliłam się. Do tego w poniedziałek dostałam od razu od orzecznika ZUS 10 miesięcy zasiłku rehabilitacyjnego. Jeszcze jedno, Pan Dyrektor dał mi 150 zł podwyżki (śmieszne pieniądze ale cieszą). Chyba jutro wypiję lampkę wina czerwonego dobrej jakości. Krysiu i u Ciebie też się dobrze ułoży sparawa pracy. Trzeba cierpliwości trochę a będzie ok.drink.gif

Post #25

28-07-2015 - 23:36:14

Tomaszów Mazowiecki 

No to życzę pomyślności w poszukiwaniu pracy.Całuski-do wrześniabuziak

amelia30 (offline)

Post #26

29-07-2015 - 13:02:17

gratuluję Wandkathumbs up

A pessimist sees the difficulty in every opportunity;
an optimist sees the opportunity in every difficulty

Krynia58 (offline)

Post #27

29-07-2015 - 20:13:25

Warszawa 

Wandka
Krysiu kochana ja dzisiaj otrzymałam pufną wiadomość od Pani kadrowej, że właśnie otrzymałam zgodę Dyrektora na pracę, na czas nieokreślony. drink.gif

Wandziu,tak bardzo się cieszę! Aż mi się humor poprawił. Widać, że dobre rzeczy też się zdarzają! buziak
Razem z Tobą wzniosę toast, pysznym kompocikiem drink.gif

K.I. Gałczyński

dziubas (offline)

Post #28

31-07-2015 - 19:12:18

Gdańsk 

Kryniu! Przytulam! pocieszaserce

Wandka (offline)

Post #29

31-07-2015 - 23:28:26

Warszawa 

Krysieńko, moja Ty cudowna i kochanabuzki

julcia.1966 (offline)

Post #30

01-08-2015 - 06:46:22

Ostrołęka 

Krysiu kochana to dla Ciebie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 361
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018