Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

Krynia58 (offline)

Post #1

05-08-2015 - 21:28:11

Warszawa 

Wróciłam właśnie z zumby uśmiech Ufff....było gorąco, ale dałyśmy radę. Już chyba na dobre połknęłam zumbowego bakcyla.

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

iwonkao (offline)

Post #2

05-08-2015 - 21:46:37

Tychy 

Ja tez Kryniu uwielbiam zumbę, chodze 2 razy tygodniu na zajęcia, Pozdrawiam, buziaki przesyłambuziak

Anna57 (offline)

Post #3

05-08-2015 - 21:55:25

Jarosław 

Kryniu mnie też się zumba podoba ,ale tylko podoba ,duży uśmiech.Moja Agatka bardzo to sobie chwali.Już parę miesięcy na to chodzi .A początki były trudne...oj trudne zmeczony
Ale to nie dla mnie ....na pierwsze piętro wchodzę zadyszana ,a co dopiero zumba ..Tam to trzeba mieć kondycję ...oczko

Al_la (offline)

Post #4

06-08-2015 - 11:09:03

k/Warszawy 

Podziwiam Krysiu. W taką pogodę ruszać się nie chce, a co dopiero tańczyć duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

ira (offline)

Post #5

06-08-2015 - 11:16:46

Pabianice 

Kryniu brawo Podziwiam! Ja zumbie nie daję rady, poprzestaję na gimnastyce, ale w wakacje jest przerwa. Przy tych upałach i tak bym zdechła.
Masz kondycję, kobito duży uśmiech buzki

dziubas (offline)

Post #6

06-08-2015 - 11:19:49

Gdańsk 

Krysiu! buzki W Gołubiu na wczasach zdrowotnych też sie zumba zaraziłam...tam mogłam ćwiczyc we wlasnym tempie i nie tylko ja była wietna instruktorka...tu a gdansku obawiam sie ze ton beda nadawać mlode osoby a nie słyszalam jeszcze o zumbie dla emerytów...a przydałaby sie!myśli

dziubas (offline)

Post #7

06-08-2015 - 15:51:04

Gdańsk 

Kryniu! Ty juz po pracy? pyta

Krynia58 (offline)

Post #8

06-08-2015 - 16:57:34

Warszawa 

Tak, Dziubasku uśmiech
Co do zumby, jest dostosowana do możliwości osób po rakowych przejściach. Instruktorka jest amazonką.
Proponuje takie układy, z którymi na pewno każda z nas może sobie poradzić
Według niej, to najważniejsze jest dobrze się bawić i łapać endorfiny. Jeśli ktoś czasem nie nadąża, to nie ma sprawy....
A dziewczyny są w różnym stopniu zaawansowane i w różnym wieku....

To obrazek z naszych wczorajszych zajęć. Ja to ta najbliżej głośnika uśmiech

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #9

06-08-2015 - 17:01:32

k/Warszawy 

Widziałam Cię na filmie na FB duży uśmiech ok

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

dziubas (offline)

Post #10

06-08-2015 - 17:07:17

Gdańsk 

no tak...domyslam sie ze ta zumba twoja przez stowarzyszenie organizowana...brawoduży uśmiech

Krynia58 (offline)

Post #11

06-08-2015 - 17:08:15

Warszawa 

Ruchu na co dzień co prawda mi nie brakuje, ale zumba to trochę inny ruch, bardzo przyjemny.
I naprawdę dla każdego uśmiech

K.I. Gałczyński

Kass (offline)

Post #12

06-08-2015 - 17:34:25

Pieknie wygladacie! smiling smiley Ja bym tez tak chciala...

Wandka (offline)

Post #13

08-08-2015 - 00:38:58

Warszawa 

Krysiu ale lasencja z Ciebieradocha

iwet (offline)

Post #14

08-08-2015 - 10:27:24

Warszawa 

Podziwiam Was kobitki!

amelia30 (offline)

Post #15

08-08-2015 - 16:04:03

Krysiubrawo
Zumba jest fantastycznauśmiech

A pessimist sees the difficulty in every opportunity;
an optimist sees the opportunity in every difficulty

julcia.1966 (offline)

Post #16

09-08-2015 - 09:30:42

Ostrołęka 

Zapraszam na wspólny, choć wirtualny posiłek
buzkibuzkibuzki

rose (offline)

Post #17

10-08-2015 - 08:22:51

Kryniu masz taką fryzurke jak moja przed chorobąuśmiech,aż mi tęskni za tymi włoskami!ja mam teraz takie kruciutkie ,na ulice w nich jeszcze za wcześnie, muszę czekać!!! Aż urosnąduży uśmiech papa

dziubas (offline)

Post #18

10-08-2015 - 13:06:29

Gdańsk 

mniamsmakuje podwójnie jak ktos przygotuje i poda...duży uśmiech

Krynia58 (offline)

Post #19

24-08-2015 - 09:32:26

Warszawa 

Hej, hej! Witam się z Polskiego Busa. Razem z córką jedziemy do Torunia na dwa ostatnie mecze Memoriału Huberta Wagnera.
Młoda bardzo podekscytowana, a ja chyba wolałabym obejrzeć to z kanapy....Ale cieszę się że odwiedze Toruń, chociaż na chwilę, bo dawno tam nie byłam.
Miłego poniedziałku wszystkim buzki

K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #20

25-08-2015 - 10:28:36

k/Warszawy 

Już miałam do Ciebie wczoraj dzwonić i wytknąć, że się chyba w tym Toruniu lenisz zamiast kibicować. Ale wzięłaś się do roboty chichot

buzki

bozena_stanczyk (offline)

Post #21

31-08-2015 - 10:08:20

Tomaszów Mazowiecki 

Z Olsztyna wróciłyśmy bez przeszkód -było super ,grafik napięty,zaraz po wykładzie w niedzielę pojechałyśmy z opiekunką do Centrum-byłyśmy w planetarium ,muzeum ,na lodach na Starym Mieście...ale się odpręzyłam po tych 3 miesiącach pracysmiling bouncing smiley. teraz trzba się zabrać za porządki we własnym domueye rolling smiley
Pozdrowionkaserce

Krynia58 (offline)

Post #22

31-08-2015 - 19:18:20

Warszawa 

uśmiech My też byłyśmy na lodach, Bożenko, ale na przystani uśmiech Na starówkę brakło czasu, trzeba było się pakować bo o 14 wyjeżdżałyśmy. Wcześniej wszystkie były zgodne co do zakupu biletów na tę właśnie godzinę, ale w niedzielę był żal, że to już.....Cieszę się z udziału w spartakiadzie i z naszego niespodziewanego spotkania uśmiech

Sierpień również żegnam bez żalu. Takie jakieś było to lato, że stres na stresie jechał i stresem poganiał.....Nawet jeśli zdarzało się coś miłego, okraszone to było za każdym razem solidną łyżką dziegciu. Mam nadzieję we wrześniu wpłynąć na nieco spokojniejsze wody, ale czy tak będzie? Czas pokaże....Mimo niepewności co przyniosą najbliższe dni patrzę przed siebie z optymizmem. Lubię jesień i wierzę że będzie dobra. Wszystkim nam tego życzę serce

[www.youtube.com]

Dla Was serce

K.I. Gałczyński

Post #23

23-09-2015 - 11:13:37

Tomaszów Mazowiecki 

Witaj serceKryniu-nareszcie mam laptop z możliwoscią uzywania go u mamy do , ktorej przeprowadzam si e już w sobotę na caly sierpień będę w kontakcie

Krynia58 (offline)

Post #24

23-09-2015 - 11:46:19

Warszawa 

Bożenko serce to jest nadzieja że mnie tu odwiedzisz uśmiech
Mam małą przerwę na ugotowanie obiadu- sezon grypowy zaczął się hucznie u mnie w pracy, więc do końca tygodnia pracuję rano i po południu, zastępując chorą koleżankę (dobrze że z przerwą) uśmiech
Pierwszy dzień jesieni u nas lekko zamglony i zachmurzony, ale zza chmurek wygląda też słońce. Czekam że popada, to może byłyby grzyby- a właśnie, czy są w okolicach Tomaszowa?
Stęskniłam się trochę za naszymi stronami, ale wybiorę się chyba dopiero w październiku.
Niech Cię omijają jesienne grypy buziak

K.I. Gałczyński

Post #25

23-09-2015 - 21:01:14

Tomaszów Mazowiecki 

mąż byl 2 razy na grzybkach i przywiózł, ja tez życzę zdrowka i nie przemęczaj się za bardzo w tej pracy bo będziesz slabsza do walki z wirusami:tak
bardzo się cieszę ,że mam już ten laptop i internet mobilnyhot smiley stary stacjonarny komp całkiem już padł.
bardzo tęsknię nadal za moją suczkąsmutny zasadzilam drzewko na jej grobie na dzialce....pies

Krynia58 (offline)

Post #26

24-09-2015 - 14:01:37

Warszawa 

Bożenko pociesza tęsknota z czasem się zmniejszy, zostanie pamięć....serce

K.I. Gałczyński

Post #27

26-09-2015 - 19:50:35

Tomaszów Mazowiecki 

dzisiaj bylam na spacerze w lesie , po poludniu i poł reklamowki grzybkow-rosną ,są mlodziutkie i zdrowe;prawdziwki, podgrzybki, maślaki ,cukrówki...

Krynia58 (offline)

Post #28

26-09-2015 - 19:57:23

Warszawa 

Ja dzisiaj odpoczywam.
Druga połowa tygodnia wykończyła mnie sad smiley
....a grzybami od wczoraj pachnie na korytarzu - sąsiadka suszy chyba swoje zbiory uśmiech

K.I. Gałczyński

minia511 (offline)

Post #29

26-09-2015 - 20:57:28

Będzin 

Oddam schabowego za leśne grzyby, zamienię nieśną kurę za leśne grzyby. Co roku zbierałam, teraz widzę z odległości 1 m, więc mogę zbierać tylko czerwone muchomorki

dziubas (offline)

Post #30

26-09-2015 - 21:55:08

Gdańsk 

Miniu! pociesza Na pewno ktosci sprezentuje ususzone juz grzybki a moze i świeże też..słysze ze bardzo duzo jest prawdziwków, nawet w lesie za miedza u mnie! jeszcze nie byłam na grzybach ale moja siostra ze szwagrem na swojej dziłace blisko lasu w Borach tucholskich zebrali 30 prawusów! podziela sie z rodzina przeciez bo wigilijnego barszczu czy uszek nie robi sie zbyt często...a poza tym grzy by sa cieżkostrawne i jak sie trafi z objawami niestrawności na SORZ to natychmiast robia płukanie zoładka...myśli
...mam pytanie: komu juz grzyby nie sa potrzebne?rotflmniam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 392
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018