Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

jagodula (offline)

Post #1

15-08-2017 - 21:37:14

Sławkow 

jablkoJak miło Cię zobaczyć. Ja też walczę z tą plagą sadząc wokół dzialki pachnęce zioła i wrotycz. Oddychaj głęboko...serce

ira (offline)

Post #2

15-08-2017 - 21:49:02

Pabianice 

Kryniu, fajnie masz buziak
Mnie te kleszczewicze tak przerażają, że boję się nawet do lasu na spacer, bo ostatnio przywiozłam trzy sztuki - łaziły mi po głowie, szyi blee A mąż na urlopie załapał jednego i zaaplikowałam mu antybiotyk.

Krystyna (offline)

Post #3

17-08-2017 - 14:40:38

Mogilno 

Wypoczywaj, relaksuj się.
Moje urlopowanie kończy się, ubolewam, nie wiem jak odnajdę się w szarej rzeczywistości.

dziubas (offline)

Post #4

28-03-2018 - 04:10:23

Gdańsk 

a co tu tyle pajeczyn?!!! Kryniu! serce dzieciaku! buziakcoś ostatnio wcale tutaj nie zagladasz? popiszesz co u Ciebie? pliiisss!!! prosi

Krynia58 (offline)

Post #5

28-03-2018 - 21:35:57

Warszawa 

Dziubasku serce
Kiedyś było takie hasło w krzyżówce - lalofobia..... właśnie to mam.

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

dziubas (offline)

Post #6

28-03-2018 - 21:37:56

Gdańsk 

szok cooo?! lalofobia???!!! a co to takiego??? myśli

Krynia58 (offline)

Post #7

28-03-2018 - 21:55:57

Warszawa 

Strach przed mówieniem uśmiech
Zdaniem Mgiełki, pisać na forum to tak jak mówić. A co tu mówić...... kto by to chciał czytać.....

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-03-2018 - 21:58:18 przez Krynia58.

Al_la (offline)

Post #8

28-03-2018 - 22:00:03

k/Warszawy 

Też tak mam duży uśmiech
Na pytania odpowiadam, ale co u mnie słychać nie piszę, bo "kto by to chciał czytać" niezdecydowany

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mgiełka (offline)

Post #9

28-03-2018 - 22:05:47

Radom 

O matyldo (wymyślona!) - kto by chciał czytać?... Ja! Na przykład. Skromny przykład, ale jednak. Piszcie serce, piszcie... uśmiech

Z amazonki.net od 2006 roku.

Al_la (offline)

Post #10

28-03-2018 - 22:11:54

k/Warszawy 

Ty to wiesz co u mnie słychać, więc szkoda klawiatury duży uśmiech

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Krynia58 (offline)

Post #11

28-03-2018 - 22:14:09

Warszawa 

Alunia uśmiech to dwie jesteśmy duży uśmiech
Mgiełko, mam nadzieję że z wiosną mi się odmieni uśmiech

K.I. Gałczyński

mgiełka (offline)

Post #12

28-03-2018 - 22:25:07

Radom 

Alu, to mówię autorytatywnie - nie szkoda. I co mi zrobisz? śmiech Jak się dobrze klawiaturę dociśnie, to zawsze coś ciekawego spod niej wyskoczy buziak

Kryniu, no mam wielką nadzieję! Też dla Ciebie buziak, niech się odczepi jakieś tam lalacośtam... buziak
Wiosno - przybywaj szybko, taka prawdziwa!

Z amazonki.net od 2006 roku.

Krynia58 (offline)

Post #13

28-03-2018 - 22:28:35

Warszawa 

A Dziubaskowi bardzo dziękuję za odkurzenie wątku kwiatek

K.I. Gałczyński

dziubas (offline)

Post #14

28-03-2018 - 22:37:38

Gdańsk 

cała przyjemnośc po mojej stronie! serce

lulu (offline)

Post #15

29-03-2018 - 13:23:40

k/Kwidzyna 

Zostawcie lale fobie i piszcie, bo czytaczy jest sporo. Może to mnie zachęci do pisania. Kryniu Ty potrafisz ładnie pisać, szkoda tego chować gdzieś tam. To nie znaczy, że Alla brzydko pisze. Każdy ma swój styl i ta różnorodność jest ciekawa. No widzicie, potraficie prowokować pisanie, aby tak dalej. forumowicz

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

dziubas (offline)

Post #16

29-03-2018 - 14:29:06

Gdańsk 

brawo

Pollik (offline)

Post #17

10-07-2018 - 19:23:19

Warszawa 

Puk puk Krysiu, przyszlam w odwiedziny...prezent

Oooo ja lubię czytać, ja lubię!!!! I wcale nie liczy się jak kto pisze, forma formą, ale istotą jest treść. Nie ma nic ciekawszego niż wymiana myśli, doświadczeń, a poznanie nawet troszkę czyjegoś życia to nauka empatii, wyobraźni i poznawanie życia... w każdym razie dla mnie... tylko sobie pomyślałam, czy dla Was też, i czy moje bazgrołki czytacie chociaż troszkę

Bardzo poproszę o historie do czytania, małe i duże. Warto nimi gadziny troche przerzedzićuśmiech

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 10-07-2018 - 19:30:47 przez Pollik.

goja66 (offline)

Post #18

10-07-2018 - 20:15:37

Ozorków 

Ups...przepraszam ,że tak wlazłam ....bez pukania...ale ja tak za Pollik łażę...jakoś ...bez sensu...Ona chyba sobie pomyśli ,że coś od niej chce...
Otwarte było...zresztą ...winking smiley

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-07-2018 - 20:16:23 przez goja66.

Pollik (offline)

Post #19

10-07-2018 - 20:21:28

Warszawa 

Jak bez sensu, wcale nie bez sensu. Czyli czytasz moje wypociny. Też pomotywuj dziewczyny, może coś napiszą, bo wyjdzie na to, że głównie my tu gadamy bez umiarugafa

rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%

goja66 (offline)

Post #20

10-07-2018 - 20:33:03

Ozorków 

Pollik
Jak bez sensu, wcale nie bez sensu. Czyli czytasz moje wypociny. Też pomotywuj dziewczyny, może coś napiszą, bo wyjdzie na to, że głównie my tu gadamy bez umiarugafa
Ja to się boję co one o nas /o mnie pomyślą...ż e my coś razem kręcimy ....A po za tym mnie nie wolno pisać ...bo za dużo zużywam kropek..stres
A najlepsze jest to ,że od czasu jak mam malutkiego kota -to satram się laptop zostawiać postawiony do góry nogami-bo mi kot po klawiaturze chodzi.Kropek jest więcej niż zwykle .

Pollik (offline)

Post #21

10-07-2018 - 20:47:12

Warszawa 

Ja się nie przyznaję ja naprawdę lubię czytać u wszystkich Amazonek...hej, jest tu ktoś???

Wandka (offline)

Post #22

10-07-2018 - 21:57:27

Warszawa 

Goja ja się przyzwyczaiłam do Twoich kropek. Bez kropek to juz nie ty bys była. Dawaj te kropeczkiprosi

Pollik (offline)

Post #23

10-07-2018 - 22:00:41

Warszawa 

Hej hej Wandko, a jakie jest Twoje stanowisko w sprawie pisania w ogóle ?ok

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 10-07-2018 - 22:01:27 przez Pollik.

goja66 (offline)

Post #24

10-07-2018 - 22:07:39

Ozorków 

Wandka
Goja ja się przyzwyczaiłam do Twoich kropek. Bez kropek to juz nie ty bys była. Dawaj te kropeczkiprosi

Uff...uff...bo ja to ja...ale ten mój nowy, mały kot -nie pytaj nawet...Zwykle mam nawyk odwracać laptopa do góry d...bo mi sie grzał..Ale jak tylko zapomnę , a kot przeleci i jeszcze cofnie..to kumulacja..Jedyne w tym dobre-że ten kot to moja druga połówka..kocha kropki..

Krynia58 (offline)

Post #25

11-07-2018 - 11:30:26

Warszawa 

Hej, Dziewczyny duży uśmiech cieszę się że tu trafiłyście duży uśmiech
Goja, w tym wątku możesz pisać same kropki, jeśli zechcesz uśmiech kot też może coś napisać. Nie pamiętam kiedy - jakiś czas temu - tu w tym wątku napisał komentarz kot Jagoduli kot Bardzo chciałabym mieć kota, w moim domu rodzinnym zawsze były kot i pies. Jednak mój mąż nie lubi zwierząt w domu, u nich nie było a ponieważ mamy malutkie mieszkanie, to boję się że byłyby konflikty.
Pollik, wchodząc kilka lat temu na to forum liczyłam właśnie na empatię, wymianę myśli, nawiązanie jakichś fajnych kontaktów. I to wszystko jest, tylko mnie faktycznie trzeba czasem wyciągnąć z kąta. Jestem nieco zamknięta w sobie, mam problem z poczuciem własnej wartości - tyle tu wspaniałych osób, które mają równie wspaniałe przyjaźnie i kontakty - a ja to takie nic, więc czasem myślę że lepiej sobie coś darować, niż wyjść z inicjatywą. Pewnie nie do końca mam rację ale zmienić tego nie potrafię. Lubię słuchać, czy czytanie może być formą słuchania? Jeśli tak to chciałabym jak najwięcej uśmiech
Od poniedziałku zaczęłam urlop, na razie jestem w Warszawie. Wzięłam się za porządki w szafie, półki ładnie opustoszały uśmiech jest miejsce na "nowości".
Na początku przyszłego tygodnia pojadę zresetować się na działkę. Bardzo tego potrzebuję.
Niedługo już nastąpi "zmiana kodu na 6 z przodu", w związku z tym myślę dużo o tym co już za mną.
Na duchu podnosi mnie ta piosenka
[www.youtube.com]
Miłego słuchania, jeśli zechcecie serce

K.I. Gałczyński

Pollik (offline)

Post #26

11-07-2018 - 12:09:07

Warszawa 

" - a ja to takie nic, więc czasem myślę że lepiej sobie coś darować, niż wyjść z inicjatywą. Pewnie nie do końca mam rację ale zmienić tego nie potrafię. "
Krysia! Jak mogłaś tak napisać i w ogóle tak myśleć?! Nawet nie " nie do końca masz racje" tylko wcale nie ma mowy o racji. Nastoletnie życie przeżyłam właśnie tak myśląc, ale dobra, ten wiek i kompleksy to normalka. A wiekszość dorosłego życia pracuję nad wyrugowaniem wpychania samej siebie w szlam poczucia niskiej wartości. Czasem jakis dołek mnie wessie, ale też się na to zgadzam, no bo co? mam prawo do słabości większej niż inni i już. Bo ja to ja a nie ten "inny"
To da się zrobić na każdym etapie, więc nie mów, że większość masz za sobą. niedowiarek
Każda z nas ma własne życie i nikomu nic do niego. Dopieszczamy wszystko co lubimy i mamy do tego prawo.wnerwiony
I wcale nie musi to być nic niezwykłego, co ktoś podziwia, podziw innych nie jest mi niezbędny odkąd sama siebie podziwiam tak Jestem bardzo ciekawa co zwykłego lub niezwykłego słychać u bliskich i znajomych, nie skąp mi tego plis...będzie fajnie prosi
Urodzinki blisko to czas nowym tanecznym krokiem wejść w nowy etap Krysiu, i wykorzystać co się dameloman Lec do przodu i za dużo się nie zastanawiajchichot
buzki

Al_la (offline)

Post #27

11-07-2018 - 12:38:05

k/Warszawy 

Krysiu, często mnie łapią podobne refleksje i przemyślenia. My trochę takie bratnie dusze, dlatego blisko nam do siebie serce
Mój kod dawno się zmienił na "6", a ja rozmyślam już o "7", czy będzie mi dane go zobaczyć...moja Mama nie zobaczyła smutny

Celińską i tę płytę uwielbiam serce

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-07-2018 - 12:38:21 przez Al_la.

goja66 (offline)

Post #28

11-07-2018 - 17:36:21

Ozorków 

Krysiu...ech...Ty moja cicha towarzyszko niedoli...Ech...Nie wiem komu mam podziękować za Ciebie ?..
Nie fajne ,że jakoś tak się poczułaś-nawet przez chwilę ,ale fajnie ,że to napisałaś..
Bo mnie osobiście daje to wiarę,że są takie kobiety, tacy ludzie,że czują tak jak ja..I nie są tacy mądrzy i medyczni i tacy oblatani we wszystkim .I czasem nawet nie chcą być tacy "mądrzy".Z czego oczywiście czerpię pełnymi garściami-ale mnie do życia i oddychania potrzebne są informacje ,że mimo choroby ktoś:
-ma kota/nie ma kota/nie może mieć kota
-ma działkę /nienawidzi działek/ma kreta tylko na balkonie w dodatku...
-ma męża/nie ma męża
-lubi czytać /nie lubi-woli łzawe filmy nie najwyższych lotów/uwielbia ambitne kino
-uwielbia chipsy /je tylko i wyłącznie zdrowo jarmuż zbierany w drugiej dekadzie księżyca..
-ćwiczy jogę na tarasie ,obok kreta /nic nie ćwiczy bo ma w d...wszystko i nic mu sie nie chce ...Nawet mrugać oczami mu sie nie chce -ale musi.

itd...itp...i 100 innych różnych rzeczy, spraw, problemów..

Ale mnie to daje jasną informację - można żyć z tą chorobą/po tej chorobie..można znaleźć radość w tym co zwykłe...i niezwykłe...
Szczególnie na moje skołatane zmysły działa dobrze to ,że można sobie żyć...ot tak...żyć...
I jak to chyba Dziubas kiedyś napisała "kupić sobie słodką bułkę rano w sklepie "...Nie pytaj -jak mnie ta bułka wzruszyła...i ukoiła..
Ja bardzo chcę takich informacji -jak wścibska sąsiadka co to za węgła podgląda co tam u sąsiadów...Bo właśnie to mi daje siłę do tego ,żeby mrugać ..i oddychać ...
Dziś mój kot-Karmel coś się kiepsko czuje (może pogoda...może foch...może brzuszek )i nie parkuje mi na klawiaturze ,ale jak włączyłam zalecaną przez Ciebie , lekarza i farmaceutę Celińską -ożywił się i już się pchał ,żeby "pisać "kropki..

dziubas (offline)

Post #29

11-07-2018 - 19:28:40

Gdańsk 

Pollik
Krysia! Jak mogłaś tak napisać i w ogóle tak myśleć?! Nawet nie " nie do końca masz racje" tylko wcale nie ma mowy o racji. Nastoletnie życie przeżyłam właśnie tak myśląc, ale dobra, ten wiek i kompleksy to normalka. A wiekszość dorosłego życia pracuję nad wyrugowaniem wpychania samej siebie w szlam poczucia niskiej wartości. Czasem jakis dołek mnie wessie, ale też się na to zgadzam, no bo co? mam prawo do słabości większej niż inni i już. Bo ja to ja a nie ten "inny"
... dobrze, ze od razu nie mogłam zareagować, bo tak mnie kopnęło, że pewnie bym coś nieodpowiedniego napisała... Dorota! są chwile, ze po prostu zaczynam sie Ciebie bać, na chwilę obecną nie moge jednak stwierdzić, że Cie nie lubię! to fajnie, ze uporałas sie przynajmniej Ty z kompleksami, nie znam Twojej historii i szczegółów znać nie muszę, bo większośc ludzi, ja też jako czwarta tu w kolejce po Kryni, Ali, Gośce wyniosłam z dzieciństwa takie poranienia, że rozumiem Krynię!, i na szczęscie wiem, że żadna w tym moja zasługa - po prostu łaska, łaska, łaska która otrzymałam w Kościele i światło Ducha Świetego! Nie traktuj tego co piszę jako prowokacji, bo własnie dopiero w tym momencie przypomniałam sobie, ze jesteś "zdeklarowaną" ateistką, najważniejsze jest tu i teraz dla mnie fakt, że możemy powymieniac się pogladami czyli pogadać a ściślej popisać...
sercemeloman[youtu.be] melomanserce - nawet pasuje do tematu... uśmiech
może spróbuje na tym poprzestać, ale moge pisać dalej, odpowiadac na pytania i co tylko chcecie!!!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-07-2018 - 19:30:27 przez dziubas.

goja66 (offline)

Post #30

11-07-2018 - 20:14:16

Ozorków 

Dziubas-pisz dalej ..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 379
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018