Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

Rudzia (offline)

Post #1

08-05-2014 - 22:18:44

Warszawa 

"Vinum et musica laetificant cor - wino i muzyka raduje serce. "

Nic dodać ...nic ująć...
Kryniu pokłony swe oddaje prawdziwe i z humorem słowa Nam dajesz!
Miłego chichot wieczorku

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

julcia.1966 (offline)

Post #2

08-05-2014 - 23:17:29

Ostrołęka 

buzki

Anna57 (offline)

Post #3

09-05-2014 - 10:20:22

Jarosław 

Dzień Dobry Kryniu .kwiatek
Buziaki słoneczne zostawiam i pozdrowienia .....cool smileybuzki

Krynia58 (offline)

Post #4

09-05-2014 - 22:08:49

Warszawa 

Serdecznie dziękuję wszystkim odwiedzającym za całusy, pozdrowienia i dobre słowa. serce
buzki
Rudziu, sentencja z Twojego posta jakże prawdziwa! Muzyka od zawsze była i jest moim balsamem na rozmaite "duszne" boleści.
A winko wypite podczas spotkania ze znajomymi całkowicie odmieniło mój wczorajszy kiepski nastrój.
Po powrocie do domu chciało mi się śpiewać, rozśmieszały mnie nawet niezadowolone miny "domowych", którym nie miał kto kolacji podać....załamka.
I stąd wzięła się Offenbachowska "Aria ze śmiechem", która znakomicie wyrażała mój wieczorny nastrój.
Nie pamiętam kiedy ostatni raz czułam taki luz!duży uśmiech
Dobry nastrój nadal mnie nie opuszcza, mam nadzieję że za pośrednictwem tych słów trafi też do Was i zagości na weekend,
zapewniając pogodę ducha.
Właśnie tego życzę Wam i sobie serce
papa

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

elapl (offline)

Post #5

10-05-2014 - 03:56:26

Kryniu ladnie opisalas swoj stan duszy zycze abys miala jak najwiecej takich chwilbuzki

domina13 (offline)

Post #6

10-05-2014 - 06:49:20

Piotrków Tryb. 

WYŚMIENITEGO HUMORU I PEŁNEGO LUZU!buzki

4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień);14-25.11.16r-kastracja radiologiczna;30.11.16r-Faslodex;14.12.16r-drugi Faslodex;28.12.2016r-trzeci Faslodex;25.01.2017r-czwarty Faslodex;27.02.2017r-pierwszy wlew chemii CMF;20.03.2017-drugi wlew CMF

Rudzia (offline)

Post #7

10-05-2014 - 09:04:35

Warszawa 

Droga Kryniu... w takim razie mamy tak samo, w muzyce odnajdujemy spokój i odpływamy...meloman
I tak sobie myślę (po cichu tongue sticking out smiley), że osoby takie jak MY śmiech dzięki miłości do muzyki inaczej patrzymy na świat, to ona (między innymi tongue sticking out smiley) daje Nam skrzydeł, daje to co czasem nikt nie może dać... Ten moment wyciszenia, zawieszenie miedzy tym co jest a co... może być. Jest jak balsam...dla dusz!
Hmm...wino drink.gif, to też dodatek (ha ha) do życia i wcale nie jest to takie "zło" jak to niektórzy obwieszczają, ale jeśli się umie z niego korzystać to i winko może być tym "puchem" w codziennym życiu.
Jednym słowem Kryniu cieszę się, że łączysz te dwie miłe chichot rzeczy tongue sticking out smiley i cieszysz się życiem, dostrzegasz jego kolory, walory...

Chociaż za oknem pochmurno oczko życzę udanej soboty rotfl

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Janina.S (offline)

Post #8

10-05-2014 - 17:45:35

widły Soły i Wisły 

Kryniu , jeszcze ja odrobinkę spóźniona ale wielkie gratulacje tu przynoszę z okazji tej "2" ki - leci ten czas oj leci róże

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

arkaola (offline)

Post #9

12-05-2014 - 20:27:34

Izbicko 

Zaglądam i pozdrowionka zostawiam

Krynia58 (offline)

Post #10

14-05-2014 - 18:28:14

Warszawa 

Skleroza nie boli.....
Nieraz czytałam na forum o pochemijnych kłopotach z pamięcią i koncentracją, sama też ich doświadczyłam,
ale to co zdarzyło mi się dzisiaj bije na glowę wszystko wcześniejsze.
Zapisywałam coś w kalendarzu- coby nie zapomnieć- i przypadkiem otworzył mi się 30 kwietnia. Patrzę ja, a tam stoi:
" wizyta dr XY, godz. 17.00"
Osłupiałam!myśli
Co to za doktor?.....nie znam człowieka.....specjalista?.......ale jaki?.......i ten termin.....przecież nie dla mnie.....no to dla męża?.....dla córki?......
Po dłuższej chwili ciężkiego namysłu doszłam do wniosku że nic nie wymyślę i najlepiej zrobię jak zajmę się pracą,
zostawiając sprawę lekarza do omówienia z domowymi po południu.
Po pewnym czasie mnie olśniło: dr XY to mój lekarz pierwszego kontaktu a 30 kwietnia byłam u niego po receptę na tamosia!
Aż mi ulżyło, że żadnemu członkowi rodziny nic nie grozi z powodu mojego zapominalstwa....załamka
Za to podczas powrotu do domu przypomniało mi się to i zlapał mnie histeryczny atak śmiechu. Próbowałam się powstrzymać, to aż mi łzy pociekły....
Nie chciałabym wiedzieć co pomyśleli o mnie współpasażerowie z metra i autobusu, którymi jechałam. Na szczęście po drodze z przystanku do domu
głupawka mi przeszła.rotfl

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

iwciam (offline)

Post #11

14-05-2014 - 18:46:02

Kryniuserce no teraz po przeczytaniu ja mam głupawkę i moi mnie pytają czy oglądam jakiś kabaret? duży uśmiechśmiechrotfl

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

kdadak (offline)

Post #12

14-05-2014 - 20:00:32

Brzeszcze 

Kryniu ja tez tak mam, coraz częściej zapominam, za to mój kalendarzyk cały zapisany i dzieki temu dobrze jest.

Krysiek

dana23 (offline)

Post #13

14-05-2014 - 21:24:43

Gdańsk, Saarbruecken 

śmiech

mea (offline)

Post #14

14-05-2014 - 22:00:25

Piaseczno 

rotfl ja się też wyszczerzyłam do monitorachichotchichotchichot Kryniu, rozbawiłaś mnie hihihiradocha

With or without you...

nutka (offline)

Post #15

14-05-2014 - 22:43:11

Kryniu, jakbym o sobie czytała grinning smiley

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

ira (offline)

Post #16

14-05-2014 - 22:50:22

Pabianice 

Kryniu, mnie kiedyś coś bardzo śmiesznego (już nie pamiętam, co to było duży uśmiech ) przypominało się zawsze podczas mszy załamka grinning smiley

dana23 (offline)

Post #17

15-05-2014 - 07:29:41

Gdańsk, Saarbruecken 

Ja sobie też piszę różne rzeczy w kalendarzu,tylko czasem zapominam w ten kalendarz spojrzeć i wtedy robi się problem...winking smiley

wiola76 (offline)

Post #18

15-05-2014 - 11:01:01

Ta pochemijna skleroza to porazka ,śmiech

Jolcia (offline)

Post #19

15-05-2014 - 19:22:30

Kryniu jesteś boska serce
Ja mam podobnie. Jak już coś zapiszę w kalendarzu, to go potem szukam.
Robię też listę zakupów, ale najczęściej zapominam jej wziąć ze sobą do sklepu niedowiarek

Grazyna S (offline)

Post #20

15-05-2014 - 19:53:52

Krysiu tak pieknie zapraszam odwiedz mnie czasembuzkipozdrawiam serce

"nadzieja ma skrzydła,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów,
która nigdy nie ustaje,
a jej najsłodsze dźwięki słychać nawet podczas wichury”

Emily Dickinson

Krynia58 (offline)

Post #21

15-05-2014 - 21:10:06

Warszawa 

Kochane, widzę że nie jestem sama z problemem duży uśmiech
Chociaż wcale mnie to nie cieszy, raczej nam współczuję.
No bo pośmiać się można z takich sytuacji, ale jak pomyślę że tak może być coraz częściej to.....masakra!
Mój mąż twierdzi że to nie chemia a starość.....
A jeżeli to i jedno i drugie?.....

K.I. Gałczyński

Al_la (offline)

Post #22

15-05-2014 - 21:13:33

k/Warszawy 

Miły ten Twój Mąż chichot

Krysiu, to tylko chemia, bo my wszystkie bardzo młode dzierlatki jesteśmy, tylko mamy starych mężów the finger smiley

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Krynia58 (offline)

Post #23

15-05-2014 - 21:56:30

Warszawa 

.....no i tego będę się trzymać rotfl
buziak

K.I. Gałczyński

Gizi (offline)

Post #24

15-05-2014 - 22:08:28

Warszawa 

Ja też mam taki problem. A konkretnie z pamięcią bardzo któtkotrwałą. Jestem u lekarza na radio, a on do mnie że mam przyjść we wtorek na godz 11,30 i pyta czy ma mi zapisać czy zapamiętam. Ja mówię do niego że zapamiętam jak zapiszę. Sięgam do torebki po długopis i notes i zanim te sprzęty wyciągnęłam to już nie pamiętałam na którą godzinę mam przyjść. Koszmar jakiś.

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

elapl (offline)

Post #25

15-05-2014 - 23:50:45

Buziaki dla zapominalskich- jestem z Wami w tym klubiekwiatek

bozena_stanczyk (offline)

Post #26

19-05-2014 - 15:44:47

Tomaszów Mazowiecki 

buzki pozdrowionka

nikulam (offline)

Post #27

20-05-2014 - 10:56:53

warszawa 

hihihi niezłe Kryniu z tym lekarzemsmiling smiley ...ja w kalendarzu zapisuję już chyba wszystko bo ciągle mi coś wypada z głowy wnerwiony pozdrawiam Cię cieplutko kwiatekbuziak

Krynia58 (offline)

Post #28

02-06-2014 - 20:06:09

Warszawa 

Serdecznie pozdrawiam wszystkich którzy tu zaglądają!serce
buziak
Ostatnio u mnie niewiele się dzieje, dzielę czas między pracę a domowe zajęcia.
Właściwie to lubię takie życie, spokojne i bez fajerwerków.
Gdyby jeszcze tylko czas nie pędził tak szybko.....ale chyba tak być musi....
[youtu.be]
Dla Was, Kochane.
Chłodno i deszczowo wita się z nami lato ale przecież jest pięknie....serce

K.I. Gałczyński

Latek (offline)

Post #29

02-06-2014 - 20:23:48

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

To ja przesyłam bardzo, bardzo gorące buzki
U mnie z kolei dzieje się aż za wiele, czasu brakuje dosłownie na wszystko, ale.... lubię takie życie

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)

Krynia58 (offline)

Post #30

02-06-2014 - 21:28:50

Warszawa 

Latku, w takim razie obie mamy to co lubimy......duży uśmiech
buziak

K.I. Gałczyński
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 391
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018