Odwiedź mnie czasem

Wysłane przez Krynia58 

Krynia58 (offline)

Post #1

04-08-2014 - 21:54:55

Warszawa 

Oj gorący był dzionek, gorący......
Ale wiem już kto za to odpowiada: Mama Grzesia! uśmiech
Dosiadła się do mnie w tramwaju i zagadnęła, jak to przyjemnie jechać klimatyzowanym pojazdem w upalny dzień.
Przytaknęłam, dodając że oczekuję na zmianę pogody.
Odpowiedziała że jej syn (Grzesio) przebywa z rodziną na wczasach i są zachwyceni, tym bardziej że wyjazdy w poprzednich latach nie należały do udanych pogodowo. Mama Grzesia też za upałami nie przepada bo ma problemy zdrowotne, które przy takiej pogodzie jeszcze się nasilają. Ale w ubiegłym roku Grześ twierdził że nie mieli pogody na wczasach, bo Mama nie lubi jak jest ciepło.....więc w tym roku ona na upały nie narzeka. Niech sobie będą.....
Grześ się cieszy i Mama też.
Niestety, rozmowa się skończyła bo wysiadłam z tramwaju- przesiadka....
Czekając na autobus (na szczęście podjechał także klimatyzowany) myślałam trochę złośliwie, że gdyby ten Grześ był w Warszawie, to chyba byłby mniej zadowolony. Ciekawe do kogo miałby pretensje?
Ale ja tu piszę, a za oknem grzmi, pada deszcz i nareszcie czuję chłodniejsze powietrze. Oby jutro można było lżej odetchnąć....
buzki

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

dziubas (offline)

Post #2

04-08-2014 - 23:44:37

Gdańsk 

buzki Kryniu ja też padam już na pyszczek więc tylko tyle dzisiaj! duży uśmiech

julcia.1966 (offline)

Post #3

11-08-2014 - 18:33:45

Ostrołęka 

Kryniu .... zgodnie z objetnicą jestem , żałuję tylko że czasem.uśmiech
U mnie od rana nosiło się , aż w końcu przyszła burza z ulewą grzmotami i błyskawicami. Zrobiło się lekko chłodniej i lżej bo wcześniej przez wiele dni - masakra powyżej 30 st. C. Pozdrawiam i buziak zostawiam.

Janina.S (offline)

Post #4

11-08-2014 - 18:42:26

widły Soły i Wisły 

Julcia takiż obrazek mogłabym wkleć - pogrzmiało i lunęło solidnie - ale ulga - powiew chłodu bo też kilka dni ostatnich
to upał straszliwy panował .

Oj tak się rozpisałam o pogodzie a właściwie w odwiedzinki przyszłam - Kryniu jablko wspieramy naszych sadowników uśmiech

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

dziubas (offline)

Post #5

11-08-2014 - 21:05:15

Gdańsk 

PIękny obrazek Julciu! duży uśmiech

Krynia58 (offline)

Post #6

11-08-2014 - 21:43:15

Warszawa 

U nas było podobnie, od rana gorąco i duszno a po południu burza i ulewa, dość gwałtowna. Akurat wracałam do domu.....ale nic to, z cukru przecież nie jestem.
Teraz za to rześko i przyjemnie.
Po ciut męczącym dniu relaksuję się w krainie operetki, słuchając pięknego głosu Elżbiety Ryl- Górskiej. Bardzo żałuję że minęły czasy gdy takiej muzyki nie brakowało w radio i piękne głosy śpiewające piękne melodie umilały niejedną chwilę. Na szczęście jest płyta i odtwarzacz....
Chciałam wstawić coś dla Was z YT i znalazłam tam tylko ten walc.

Przyjemnego słuchania!
.....a sadowników wspieram jak najbardziej!
jablkojablkojablkojablkojablkojablkojablkojablkojablkojablko
Buziaki dla wszystkich zaglądających do mnie!
buzki

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

K.I. Gałczyński

julcia.1966 (offline)

Post #7

12-08-2014 - 07:04:38

Ostrołęka 

jablkojablkojablko Kryniu ... ja też wspieram sadowników na wiele sposobów .
Pozdrawiam jablkojablkojablkojablkojablko

Baba Jaga (offline)

Post #8

12-08-2014 - 08:21:36

Jagolandia 

Krynia58
Dzisiaj imieniny obchodzi Medard. Jest to również okres pierwszego zbioru siana. Pamiętam z czasów dzieciństwa przysłowie "Jak się Medard rozwodni, będzie deszcz przez sześć tygodni" i oczekiwanie na pogodę w tym dniu, gdyż wróżba przeważnie się sprawdzała.....Ale tegoroczny Medard wróży nam piękne lato cool smiley
i oby tak było!

he he ... nie tylko mama Grzesia winna ... chciała Krynia ? ma Krynia tak duży uśmiech

a te nutki o poranku smakują jeszcze lepiej meloman pomrukuję radośnie, otwieram kolejne linki i chyba to będzie muzyka na cały dzionek buziak

Krynia58 (offline)

Post #9

12-08-2014 - 21:52:35

Warszawa 

No chciała, chciała......masz mnie, Jaguś uśmiech
buziak

K.I. Gałczyński

bozena_stanczyk (offline)

Post #10

13-08-2014 - 19:44:59

Tomaszów Mazowiecki 

Pozdrowionka-właśnie wrócilam od wnuczekpapa

nikulam (offline)

Post #11

14-08-2014 - 17:11:11

warszawa 

Kryniu życzę Ci udanego długiego weekendu, odpoczynku od obowiązków i takiej dłuuuuugiej chwili tylko dla siebie! buziak

Post #12

14-08-2014 - 17:45:50

Tomaszów Mazowiecki 

Byłoby super jakbyśmy się spotkały w realuthumbs up

Krynia58 (offline)

Post #13

14-08-2014 - 22:01:11

Warszawa 

Bożenko, mam nadzieję że nam się to uda! serce
Niezależnie od pogody jutro melduję się w naszych stronach.
Nikuś, bardzo dziękuję za życzenia- wiesz Kochana czego mi trzeba!
Wszystkim życzę aby długi weekend był taki jaki sobie wymarzycie.
jablkojablkojablkojablkojablkojablkojablkojablko
buzki

K.I. Gałczyński

Rudzia (offline)

Post #14

15-08-2014 - 09:27:31

Warszawa 

Kryniu życzę bardzo ale to bardzo udanego odpoczynku...relaksu... wszystkiego na co masz tam ochotę oczko
Ja za trochę ruszam na małą wyprawę hihi....
Łapać swe motylki ha ha ha

buziaki buziak

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

Al_la (offline)

Post #15

15-08-2014 - 11:00:27

k/Warszawy 

Krynia58
Niezależnie od pogody jutro melduję się w naszych stronach.

Kryniu, dlaczego w "naszych", czyżbyś z tych stron pochodziła?
Miłego weekendu życzę buziak

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Krynia58 (offline)

Post #16

15-08-2014 - 16:41:50

Warszawa 

Tak Alu, właśnie jestem w moich rodzinnych Smardxewicach .
Jakimś cudem mam zasięg uśmiech
buziak

K.I. Gałczyński

Latek (offline)

Post #17

15-08-2014 - 16:45:33

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

Toodpoczywaj sobie spokojnie, bo my niestety mam bieganie od rana do wieczora - trzeba zapełnić półki w lodówce i zacząć się rozglądać za "kulinarnymi wynalazkami" dla Młodej grinning smiley

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)

Gizi (offline)

Post #18

15-08-2014 - 21:47:03

Warszawa 

Kryniu, wpadłam Ci życzyć udanego wypoczynku. Odpoczywaj i niech Ci pogoda sprzyja. Pozdrawiam.papa

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

Krynia58 (offline)

Post #19

16-08-2014 - 21:48:35

Warszawa 

buziakDzisiejszy dzień minął za szybko....
Poza tym był bardzo udany, a to dzięki temu że miałam okazję spotkać się ponownie z Dominą13 i poznać bożenę_ stańczyk.
Dziewczyny, serdecznie dziękuję za spędzony wspólnie czas!
Mam nadzieję na powtórkę w przyszłości serce

K.I. Gałczyński

Post #20

17-08-2014 - 12:03:17

Tomaszów Mazowiecki 

Oczywiściu Kryniu -ugadałam się z Tobą i Dominą że hej -miłe oderwanie od codzienności ,na pewno będą powtórkiuśmiech

Latek (offline)

Post #21

17-08-2014 - 13:37:02

A było ciasto ???

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"

Anna57 (offline)

Post #22

17-08-2014 - 13:46:01

Jarosław 

buzki Kryniu pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłej ,słonecznej niedzieli .....sercebuziak

dana23 (offline)

Post #23

17-08-2014 - 18:34:09

Gdańsk, Saarbruecken 

Kryniu ,dla Ciebie

Gizi (offline)

Post #24

17-08-2014 - 18:50:31

Warszawa 

Krysiu, wpadam do Ciebie z pozdrowieniami. W Warszawie już jesień się zaczyna. Bardzo byłoby miło gdyby była piękna, słoneczna i grzybowa. Mam nadzieję na wypad poza miasto, ale puki co szpieguny donoszą, że grzybów brak. A marzy mi się takie piękne grzybobranie.

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-08-2014 - 18:51:06 przez Gizi.

Krynia58 (offline)

Post #25

17-08-2014 - 19:47:53

Warszawa 

Gizi, na widok zdjęcia prawie zzielenialam z zazdrości bo pomyślałam że byłaś na grzybach i że są to Twoje znaleziska uśmiech
Mnie też się takie marzą. Na razie jednak grzybów brak, zapędziliśmy się dzisiaj do lasu i nic, nawet kurki....Ale jesień dopiero przed nami, myślę więc że doczekamy się na coś podobnego. Są piękne!
Ja też już w Warszawie, gotowa na nowy tydzień.
Mam nadzieję że dla wszystkich będzie udany.
Buziaki dla Was
buzki

K.I. Gałczyński

Krynia58 (offline)

Post #26

17-08-2014 - 19:52:45

Warszawa 

Latek
A było ciasto ???

Było uśmiech
I w Smardzewicach i w Tomaszowie.
Powiem że popierałyśmy polskich sadowników mniam

K.I. Gałczyński

ira (offline)

Post #27

17-08-2014 - 20:07:39

Pabianice 

Kiedy jestem w Sulejowie, a bywam tam co rok, to jeżdżę zawsze do Smardzewic, popatrzeć stamtąd na zalew - pięknie jest uśmiech A po zalewie pływałam kilka razy żaglówką duży uśmiech
Może i nam uda się tam kiedyś spotkać buzki

Latek (offline)

Post #28

17-08-2014 - 20:12:11

Krynia58
A było ciasto ???

Było uśmiech
I w Smardzewicach i w Tomaszowie.
Powiem że popierałyśmy polskich sadowników mniam

Juz wiem od Dominiki co miałyście słodkiego tongue sticking out smiley
A ja mogę co najwyżej drożdżowe upiec bezradny

Latek (offline)

Post #29

17-08-2014 - 20:13:34

Nazbierajcie dla nas grzybów, najlepiej takich do ususzenia - tutaj są tylko grzyby shitake, mun i jakieś inne chińskie czy japońskie badziewie sad smiley

Krynia58 (offline)

Post #30

17-08-2014 - 20:32:30

Warszawa 

Olu, oby tylko te grzyby były......
A mun, shitake itp. to zdrowe podobno są uśmiech

Iruś, to następnym razem przed wyjazdem do Sulejowa daj znać tak
buziak

K.I. Gałczyński
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 349
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018