Dziś jest pierwszy dzień reszty mojego życia...

Wysłane przez magenta 

Krynia58 (offline)

Post #1

12-06-2015 - 22:46:16

Warszawa 

magenta

ufff smiling smileysmiling smiley

uśmiech buziak serce

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

mariakli (offline)

Post #2

15-06-2015 - 10:17:57

Super, cieszę się.brawo

monik (offline)

Post #3

16-06-2015 - 16:10:26

Łódź 

magenta, no przecież mówiłyśmy, że tak będzie ha ha smiling smiley a tak na serio, to super!

Rudzia (offline)

Post #4

16-06-2015 - 16:21:04

Warszawa 

I super wieści! Brawoooooooooooo

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

magenta (offline)

Post #5

16-06-2015 - 21:45:00

Warszawa 

Dziękuję za każde dobre słówko... Jest mi to potrzebne jak tlen do życia... smiling smiley
Jesteście kochane smiling smiley moje Słoneczka smiling smiley

Życie jest małą ściemniarą,
francą, wróblicą, cwaniarą.
Plącze nam nogi i mówi idź!

monik (offline)

Post #6

16-06-2015 - 23:35:43

Łódź 

magenta, no to możemy wrócić do bardziej przyziemnych spraw smiling smiley jak tam Twoje włoski?

magenta (offline)

Post #7

16-06-2015 - 23:50:42

Warszawa 

Ha... rosną smiling smiley mają ok 3cm... lekko falują i co dziwne nie są siwe tylko taki kolorek jaki mam naturalny... W mopku jeszcze smigam ale coś czuję, ze jego dni są policzone...

W sobotę mam chrzest synka i z tej okazji walnęłam sobie nowe rzęski smiling smileysmiling smileysmiling smiley bo nie byłam zbyt zadowolona ze swoich winking smiley

Monik, a co tam u Ciebie?

Wandka (offline)

Post #8

17-06-2015 - 01:43:03

Warszawa 

Magnetabuzkiradocha

monik (offline)

Post #9

21-06-2015 - 16:43:42

Łódź 

Magenta,

3 cm? no to już całkiem całkiem smiling smiley u mnie gra i trąbi, czekam na lek i mam delikatne opóźnienie bo procedury itp. na razie tydzień opóźnienia mam nadzieję, że w tym tygodniu już będzie... a w czwartek przylatuje moja przyjaciółka z Brukseli i jedziemy na 4 dni do Zakopanego i nie mogę się doczekać smiling smiley

mychula (offline)

Post #10

22-06-2015 - 10:28:08

Magenta 3 cm? super smiling smiley kiedy moje zaczną rosnąć.... po jakim czasie od chemii moge sie tego spodziewac?

Monik - Zakopane? ale super hura alez ja ym gdzies sobie wyjechała załamka ale chyba nie ma szans w te wakacje .... ale Zakopanego zazdroszcze winking smiley miłego wyjazdu buzki

...W przeciwnościach jest też życia sens i smak...póki miłość jest w nas..."

beata31 (offline)

Post #11

22-06-2015 - 15:36:45

Koszalin 

Magenta a golilas pierwsze włosy? Ja będę miała jeszcze jedna chemie,ale włosy juz mi odrastają tylko ze bardzo cienutkie.zastanawiam się czy je zgolic po ostatniej chemii?

Uwierz, że potrafisz i juz jesteś w połowie drogidrink.gif

monik (offline)

Post #12

22-06-2015 - 18:11:21

Łódź 

właśnie doktor napisał sms'a że jutro lek będzie najprawdopodobniej w szpitalu więc w żyłę mogę wziąć w środę. Super. Co do wyjazdów to dodam, że w ubiegły weekend byłam nad morzem i trafiłam na piękne słoneczko tra la la la tylko właśnie mam dylemat, usłyszałam jakiegoś profesora w TV, że osoby po leczeniu nowotworowym i w trakcie leczenia nie mogę robić błędu z wychodzeniem na słońce.. hmmm nie powiem żebym plackiem na słońcu leżała ale smarowanko, trochę pod parasol ale i na chwilę na leżaczku wygrzać się to nie powiem lubię... w środę muszę zapytać lekarza co o tym myśli... hmmm przestraszyłam się...

Kass (offline)

Post #13

22-06-2015 - 18:21:52

Monik, z tym sloncem to jest tak, ze osoby, ktore juz sa po przebytej chorobie nowotworowej nie powinny sobie dokladac na plecy dodaktowego ryzyka w postaci raka skory. A wiadomo, ze zbyt dlugie przebywanie na sloncu, spalanie skory zwiekszaja to ryzyko, szczegolnie w przypadku bardzo jasnej skory, wrazliwej na oparzenia sloneczne. Przebywanie na sloncu jest zdrowe, ale nie w godzinach szczytu bombardowania ultrafioletowego winking smiley, czyli najlepiej jest lapac sloneczko rano i pozniej po poludniu, lepiej sie nie opalac, byc konsekwentnym w nakladaniu filtrow i zdecydowanie unikac poparzenia slonecznego..

Jestem pewna, ze taki pobyt nad morzem, fale.. pod parasolkiem.. piasek pod stopami.. to jedynie na dobre Ci wyszedl. buziak

doubleD (offline)

Post #14

22-06-2015 - 19:55:19

London 

chemioterapia moze (nie musi) wywolac alergiczna reakcje skory na slonce stad zalecenie zeby uzywac wysokich filtrow podczas terapii. plus ryzyko raka skory jesli rzeczywiscie ktos nadal preferuje lezenie plackiem na sloncu bez ochrony. racjonalne korzystanie ze slonca nie powinno byc problemem, chemia czy nie ;-)

Rudzia (offline)

Post #15

22-06-2015 - 20:18:32

Warszawa 

Magentuś Fiu fiu... to już za momencik...będziesz się oddawać w ręce fachowców
A jak dżampreza??? Jak malusi, nowo wyświęcony ???

monik ... odrobina promyków nie zaszkodzi, chyba? ha ha ha
Poza tym wszystkiego sobie odmawiać ?
A życie czasem kusi

Kass (offline)

Post #16

22-06-2015 - 20:47:51

Wlasnie, Magenta, Rudzia mi przypomniala, bo nie doczytalam.. skromniś Jak tam chrzest?? Jak malemu sie podobalo? Jak goscie? Przezylas? Jak sie czujesz? buziak

monik (offline)

Post #17

23-06-2015 - 10:14:33

Łódź 

No Magenta spowiadaj się teraz co i jak skoro się pochwaliłaś imprezką smiling smiley ja sobie zrobiłam niedawno rzęsy ale już nawet na uzupełnienie nie poszłam bo widziałam jak dostały... odpadały i po tej zachciance były jeszcze słabsze. Swoją drogą dziwne, włosów więcej i gęstsze a rzęsy liche... jakby na odwrót nie mogło być smiling smiley Kręcone trochę mogą być na początku, potem się chyba "wyprostowują" Ja nigdy nie miałam super prostych ale rzeczywiście po chemii mam bardziej sztywne i bardziej niesforne - ale jaka to radość mieć je w ogóle, cieszyć się z włosów, niezły czad smiling smiley
no to mnie trochę z tym słońcem uspokoiłyście, trzymam się zatem granic zdrowego rozsądku i jeszcze sobie w tym roku w godzinach pozaszczytowych w oparach filtrów połapie trochę słoneczka.

nic to, idę na wodę i na górę na badanie krwi, mam nadzieję, że moje białe i neutrofile podskoczyły bo coś ostatnio słabiutko.... jutro szpital a pojutrze Zakopane i przyjaciółka w pakiecie smiling smiley

magenta (offline)

Post #18

23-06-2015 - 22:08:57

Warszawa 

Odpowiadam smiling smileysmiling smiley
troszkę mialam natłok spraw ostatnio... zęby mi poleciały i 2 razy w tygodniu odwiedzam dentystę...

Mychula nie ścinałam, zaczęły mi rosnąć dopiero jakieś 3 tyg po ostatnim wlewie... czyli w połowie marca. czyli ok 1cm na miesiac... szału nie ma ale cieszę się jak głupia...

Monik zaszalej za mnie w Zakopanem... też bym pojechała... Trzymam kciuki za jutrzejszy wlew...

Chrzest... cóż... było pieknie smiling smiley Najpiękniejszy cherzst na jakim byłam smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Impreza w restauracji na 30 osób... działo się smiling smileysmiling smiley Młody był tak podekscytowany ilościom wrażeń, ze postanowił wcale a wale nie spać tego dnia...Ale był grzeczniutki... za to od niedzieli jak nie moje dziecko... lobuz!!!

magenta (offline)

Post #19

23-06-2015 - 22:12:46

Warszawa 

Kass (offline)

Post #20

23-06-2015 - 22:30:02

Ale fajny irokezik. grinning smiley Tak sobie pomyslalam, ze oboje powinniscie sobie taka fotke walnac. duży uśmiech

Dobrze, ze sie duzo dzieje. Dobrze, ze chrzest byl piekny. Moja sis tez robila w restauracji, bardzo mi sie pomysl podoba. tak

Al_la (offline)

Post #21

23-06-2015 - 22:30:51

k/Warszawy 

Przecudny! duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mariakli (offline)

Post #22

24-06-2015 - 13:09:33

Ale fajny facecik, z zadziornym usmieszkiem.
Super, że wszystko się udało Magenta.
pozdrawiamserce

izulek2311 (offline)

Post #23

24-06-2015 - 13:12:34

Cudny smiling smiley na tym pierwszym zdjęciu fantastyczny..... buzki

mychula (offline)

Post #24

24-06-2015 - 16:04:49

Magenta ale slodziak ....cudny!!!

...W przeciwnościach jest też życia sens i smak...póki miłość jest w nas..."

monik (offline)

Post #25

24-06-2015 - 17:06:28

Łódź 

no nieźle nieźle, na aniałka to on nie wygląda, nie powiem co ma w oczach - ale przynajmniej masz pewnie wesoło smiling smiley

Agaba190 (offline)

Post #26

24-06-2015 - 18:09:32

k/Warszawy 

Cudownybrawo

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Rudzia (offline)

Post #27

24-06-2015 - 18:21:01

Warszawa 

Hey Magentuś, hey Mamusiu Super Faceta!!!ok
No nie da się oderwać wzroku od tego Przystojniaka śmiechSłodziak!!!
i ... fakt monik ma rację oczko ten Twój ma coś w oczkachchichot hihi.

dana23 (offline)

Post #28

24-06-2015 - 19:42:02

Gdańsk, Saarbruecken 

Sliczniutki synuś! serce

Wandka (offline)

Post #29

25-06-2015 - 01:36:28

Warszawa 

Magneta, maluch jest słodki, śliczny, Gratulujękwiatek

Al_la (offline)

Post #30

25-06-2015 - 10:06:27

k/Warszawy 

Magento, wczoraj napisałam do Ciebie pw. Nie widzisz jej? chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 508
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018