Dziś jest pierwszy dzień reszty mojego życia...

Wysłane przez magenta 

mychula (offline)

Post #1

09-09-2015 - 12:53:25

Amelia zaczeły rosnąć coś ok miesiąca po ostatniej chemii, wczesniej tez rosły ale razem z brwiami wypadły drugi raz.

...W przeciwnościach jest też życia sens i smak...póki miłość jest w nas..."

amelia30 (offline)

Post #2

09-09-2015 - 18:04:00

stres
a rzęski? ja po 4 Ac mam brwi i bardzo mało rzęspłacze smaruje 4 long lashes ale rezultaty znikome, chyba muszę poczekać aż skończę taksanysmutny

A pessimist sees the difficulty in every opportunity;
an optimist sees the opportunity in every difficulty

mychula (offline)

Post #3

09-09-2015 - 18:14:30

Rzesy sie mocno przezedzily ale nie wypadly wszystkie. Ale teraz mam je bardzo krotkie i rosa wolno w porownaniu z brwiami ktore wypadly mi calkowicie a odrosly raz dwa. Brwi juz mam eleganckie winking smiley ale na rzesy tez musze poczekac...

monik (offline)

Post #4

10-09-2015 - 10:22:01

Łódź 

z rzęsami ja mam problem do dziś.... rok temu zakończyłam chemię a dopiero teraz mam trochę co malować... odżywka za odżywką, niewiele co pomaga i już widzę, że z rzęsami może być krucho... na ale myślę, że to mocno indywidualna sprawa i u każdej z nas może być inaczej. W sumie najważniejsze że cos tam jest, coś odrosło i jakie to szczęści pociągnąć maskarą.... dziś przypinałam wsuwkami włosy, które właśnie przechodzą etap "nic nie można z nimi zrobić" mam centymetrową kitkę i szczęście na twarzy... cieszyć się z własnych włosów, ot jak niewiele potrzeba człowiekowi do szczęścia smiling smiley

magenta (offline)

Post #5

10-09-2015 - 20:19:58

Warszawa 

Hej hej

musze sie zmobilizowac i cyknac fotencje kreciolkow…

Mychula u mnie tez kolorek ten sam co kiedys smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

rzęski mam ale to już nie to samo co kiedys, natomiast brwi sad smiley jakies takie krotkie sie zrobily.

Życie jest małą ściemniarą,
francą, wróblicą, cwaniarą.
Plącze nam nogi i mówi idź!

mychula (offline)

Post #6

22-09-2015 - 14:35:35

Cyknij, cyknij - jestem strasznie ciekawa Twoich kręciołków smiling smiley

magenta (offline)

Post #7

30-09-2015 - 10:14:13

Warszawa 

Hej Hej

Nie moge sie zebrac foto zrobic…

23-go maja ta mammografie, myslałam, że padne z bolu. Masakra jak ta maszyna sciska, czy to aby bezpieczne jest?

Mam problemy ze wzrokiem, od lat mialam maly astygmatyzm, teraz jest duzo gorzej. Wada sie poglebila czy to skutek hormonoterapii?

monik (offline)

Post #8

30-09-2015 - 17:31:45

Łódź 

Magenta,

może być tez skutek chemii.. mi się mocno popsuł wzrok...

magenta (offline)

Post #9

30-09-2015 - 19:39:13

Warszawa 

Monik no właśnie tego sie obawiałam… czyli co teraz? okulary?

Miałam dzis szybkie usg dowcipne… Wszystko ok. Endometrium 2mm smiling smileysmiling smiley Happy smiling smiley

Rudzia (offline)

Post #10

30-09-2015 - 19:57:49

Warszawa 

Magentuś ano niestety i mi chemia z tamosiem zrobiły ciut spustoszenia z oczętami... ale póki co jeszcze widzę ha ha ha
Owszem bez okurarów nie da się pracować, czytać...pisać, ale inne rzeczy jezor bez problemu mogę robić.
Badam wzrok raz do roku... właśnie za dwa miesiące idę sobie do okulisty... ciekawe czy coś się zepsuło?myśli

No Kochanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa brawooooooooooooooooo brawo brawo , że endo... nie szaleje!!!!
I muzyczka dla Cię duży uśmiech meloman video: [www.youtube.com]
Buziaaaaaaaaaaaa buzki

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

bozena_stanczyk (offline)

Post #11

30-09-2015 - 21:00:23

Tomaszów Mazowiecki 

no to dobre wieści a wzrok-cóż-okularki dodają wdziękucool smiley

dziubas (offline)

Post #12

30-09-2015 - 22:33:20

Gdańsk 

Rudziu! Clip doooskooonaaalyyy! brawomeloman

Wandka (offline)

Post #13

30-09-2015 - 23:17:17

Warszawa 

Magenta, fajnie dobrane oprawki dodają uroku. Moje dużo, dużo młodsze koleżanki dobierają sobie modne oprawki i szkła zerówki, bo uważają że im do twarzy w okularkach. Jednak może nie będą potrzebne jeśli to przejściowy efekt leczeniamyśli

magenta (offline)

Post #14

01-10-2015 - 06:50:56

Warszawa 

To zapisuje sie do okulisty smiling smiley bo nie ma na co czekać smiling smiley

Rudziu muzyczke obczaje jak wroce do domciu smiling smiley

Moje male kalendarium:

30 wrzesnia 2014r. - telefon z lux med ok 23:30 aby szybko odebrac wyniki biopsji
1 pażdziernika 2014r. - ok godziny 12 mam wyniki w lapce - komorki atypowe!!!!! f*ck!
2 pażdziernika 2014r. - 10:30 cesarka i potem już po kolei kolejn biopsja, milion wizyt, operca itp.

Rok od diagnozy. Moj synek ma roczek smiling smiley OMG! a myślałam wtedy, żę do Świąt mnie nie bedzie sad smiley

monik (offline)

Post #15

01-10-2015 - 09:53:38

Łódź 

Magenta, z oczami może to być tez i zbieg okoliczności albo nałożenia się wszystkiego na raz. Ja chodzę bez, mrużę jak coś próbuje przeczytać ale najczęściej po prostu do pracy, do czytania i do sprzątania smiling smiley je zakładam. Żadna tragedia. Idź do okulisty lepiej sprawdzić bo po co się męczyć.
Roczek??? ale zleciało co smiling smiley ja pamiętam moja historię... synek miał rok i tydzień... wtedy myślałam, kurcze, żeby tak dożyć chociaż tego co by do szkoły poszedł.... za miesiąc ma 6 lat a ja mam plany wybrać mu żonę i wnuki na nartach uczyć jeździć, ot jak to się zmienia smiling smiley

Rudzia (offline)

Post #16

01-10-2015 - 10:54:33

Warszawa 

magenta
Rok od diagnozy. Moj synek ma roczek smiling smiley OMG! a myślałam wtedy, żę do Świąt mnie nie bedzie sad smiley
A widzisz ...rok już za Tobą brawo teraz szykuj się na kolejne Święta i kolejne szaleństwo z ...prezent prezent
i nie miej już takich "czarnych" myśli wnerwiony, masz dużo do zrobienia jeszcze tu Kochana pociesza

monik
Roczek??? ale zleciało co ja pamiętam moja historię... synek miał rok i tydzień... wtedy myślałam, kurcze, żeby tak dożyć chociaż tego co by do szkoły poszedł.... za miesiąc ma 6 lat a ja mam plany wybrać mu żonę i wnuki na nartach uczyć jeździć, ot jak to się zmienia (
Monia no plan masz super rotfl ha ha, ale co ja mam zrobić? kiedy mnie syn oświadczył, że on chce kilka żon ha ha ha . Póki co ma 15 lat i chyba trochę czasu mi zostało na bycie "Mega Babcią" myśli oczko, zresztą...pożyjemy zobaczymy chichot co to z tego wyjdzie.
Tymczasem życzę Wam pięknego jesiennego czwartku i lecę się pakować buzki

ps. Magentuś a Ty to dwa castingi będziesz robić hihi...na zięcia i synową

"Cha do dhuin doras nach d’fhosgail doras"

mychula (offline)

Post #17

01-10-2015 - 11:13:49

monik
. wtedy myślałam, kurcze, żeby tak dożyć chociaż tego co by do szkoły poszedł.... za miesiąc ma 6 lat a ja mam plany wybrać mu żonę i wnuki na nartach uczyć jeździć, ot jak to się zmienia smiling smiley

też tak planuje smiling smiley tylko mój syn planuje ożenić sie .... ze mną grinning smiley

Magenta - ja też źle wspominam mammografie ...aż mi oczy z orbit wyszły....a co do oczu ...to tez troche czuje jakbym....hmmmm ślepła winking smiley chyba też musze odwiedzic okuliste....

u Ciebie już rok minął.... ja dokładnie w dzien kiedy minie rok od dnia w którym wszystko sie zaczeło (zauważyłam zmiane) bede miała kontrolne usg.... taki zbieg okoliczności....mam nadzieje że nie bedzie to znów pechowy dzien... bo troche sie martwie...

magenta (offline)

Post #18

01-10-2015 - 12:48:51

Warszawa 

Taaaaa wezmę udział w programie "Kto poślubi mojego syna" smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

monik smiling smiley tez tak chce smiling smiley Tez chce wyslac Dawidka do szkoly smiling smileysmiling smiley Cieszę się, że masz takie plany, ja dopiero teraz zaczynam planować resztę mojego życia smiling smiley

dorota79 (offline)

Post #19

01-10-2015 - 12:54:51

Gdańsk 

Mychula z tymi synkami to juz tak jest.
Mój niespełna 5 latek tez stwierdził że sie we mnie zakochał.
Jak mu powiedziałam ze kiedys będzie miał żonę i sie wyprowadzi to się rozpłakał.
Kiedys mu to przypomnę bo świadków na to mam.

dziubas (offline)

Post #20

01-10-2015 - 13:06:59

Gdańsk 

Ach te mamuski i maminsynki! chichot

mychula (offline)

Post #21

01-10-2015 - 13:09:02

Dorota - mój zrobił dokładnie to samo!!! Rozpłakał sie, że on nie chce sie ożenić !!!! grinning smiley tez ma niespełna 5 lat....

dorota79 (offline)

Post #22

01-10-2015 - 13:12:20

Gdańsk 

Cieszmy sie póki czas bo jak za pare lat pojawi sie jakas niunia na horyzoncie to juz tak nie będą myśleli płacze

Post #23

01-10-2015 - 14:39:29

Tomaszów Mazowiecki 

Święte slowa-po prostu samo życiemyśli

monik (offline)

Post #24

01-10-2015 - 17:01:33

Łódź 

my to już przeszliśmy i wytłumaczyłam synkowi, że niestety ale mam już męża, tez ciężko to przeżył smiling smiley ale ale, jakiś czas temu przychodzi przerażony z przedszkola. mamo, Ola powiedziała, że jest moją narzeczoną... no i? pytam synka, o on: mamo ratuj smiling smiley a jeszcze z innej beczki, całkiem niedawno leżymy wieczorem w łóżku i kazał coś sobie przynieść, ja na to chyba zwariowałeś, starą matkę ganiasz po domu co by ci zabawki przynosiła... mamo - mówi oburzony - nie jesteś stara, jesteś najpiękniejsza na całym osiedlu smiling smiley

dziubas (offline)

Post #25

01-10-2015 - 17:03:44

Gdańsk 

brawo

sylwetka36 (offline)

Post #26

01-10-2015 - 20:13:29

PRUSZCZ GDANSKI 

No tak ja mam córkę, ale jak słyszy ile to się trzeba nagadać żeby wyniósł śmieci, to na pewno nie pomyślała by o tacie.No a mama to co innegomyśli

ira (offline)

Post #27

01-10-2015 - 22:52:46

Pabianice 

Czytam o Waszych synusiach i gęba mi się śmieje - wszystkie chłopaki mają tak samo rotfl
Niestety, mój kiedy dorósł, ożenił się nie ze mną smiling bouncing smiley

magenta (offline)

Post #28

02-10-2015 - 12:40:16

Warszawa 

Świetne są te wasze opowieści smiling smileysmiling smiley

Moja córka chce mieć żonę smiling smileysmiling smiley bo dziewczyny sa fajniejsze i bawia sie lalkami smiling smiley

Wiadomość z ostatniej chwili: bylam u okulisty. Mam nadwzrocznosc i będą okulary, ponoć to nie ma nic wspólnego z przebytym leczeniam.

Post #29

02-10-2015 - 22:01:40

Tomaszów Mazowiecki 

okcool smiley

dziubas (offline)

Post #30

03-10-2015 - 11:11:41

Gdańsk 

Magenta, wspominalas, ze masz astygmatyzm, to mysle, ze okulary mialas zlecone juz wczesniej....myśliserce
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 380
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018