Amelia

Wysłane przez amelia30 

agataczarna (offline)

Post #1

18-07-2015 - 15:18:11

Warszawa Wesoła 

U nas też gorąco na dworze, ale w domu przyjemnie uśmiech
Niestety wlewy nie należą o przyjemnych, i cieszę się że mam to już za sobą, Ty też jeszcze tylko dwa mocniejsze, z nami dasz radę pociesza
ja też dołożyłam sobie suwaczek chichot

amelia30 (offline)

Post #2

18-07-2015 - 15:21:54

oj faktycznie cos zle pokazuje, spróbuj jeszcze raz

agataczarna
U nas też gorąco na dworze, ale w domu przyjemnie uśmiech
Niestety wlewy nie należą o przyjemnych, i cieszę się że mam to już za sobą, Ty też jeszcze tylko dwa mocniejsze, z nami dasz radę pociesza
ja też dołożyłam sobie suwaczek chichot
oj tak jeszcze 2 a potem 4 taksany ufff.

podpowiedz Agatko jak moge dodac zdjecie na zdjecie profilowe, próbuje ale tylko 3 wstawilam do galerii

edit: scalono posty; w przypadku gdy nie minie 15 minut od ostatnio napisanego postu a chcemy coś dopisać, bądź poprawić używamy funkcji zmień oczko

A pessimist sees the difficulty in every opportunity;
an optimist sees the opportunity in every difficulty

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-07-2015 - 21:17:08 przez myszka.

agataczarna (offline)

Post #3

18-07-2015 - 15:25:35

Warszawa Wesoła 

Nie pamiętam jak to zrobiłam, tak jak już skasowałam zdjęcie z łysinką, a cały czas pokazuje, teraz jestem RUDA duży uśmiech

Kass (offline)

Post #4

18-07-2015 - 15:48:33

Amelka - "moj profil", potem "moja przyastan", i tam w danych podstawowych bedzie opcja dodania zdjecia (wybierz plik).. i na koniec "zapisz".

Agata, moze sprobuj usunac zdjecie z portalu.. a pozniej wkleic nowe..? moze sie uda?

Yay - dla suwaczkow!! grinning smiley

amelia30 (offline)

Post #5

18-07-2015 - 17:05:17

Kass
Amelka - "moj profil", potem "moja przyastan", i tam w danych podstawowych bedzie opcja dodania zdjecia (wybierz plik).. i na koniec "zapisz".

Agata, moze sprobuj usunac zdjecie z portalu.. a pozniej wkleic nowe..? moze sie uda?

Yay - dla suwaczkow!! grinning smiley
jak zwykle na KASS można liczyć
dziekujjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekwiatekthumbs up

Kass a taki cytacik jak Ty masz pod suwaczkiem to w jaki sposób napisac?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-07-2015 - 21:19:42 przez myszka.

Kass (offline)

Post #6

18-07-2015 - 17:53:15

W tym samym miejscu, gdzie wklejalas suwaczek w profilu (w ustawieniach forum), pod kodem do suwaczka wpisz swoj cytat. smiling smiley

amelia30 (offline)

Post #7

18-07-2015 - 18:21:37

dziekuje
jak pogoda u Was na wyspach? gdzie dokładnie mieszkasz?

agataczarna (offline)

Post #8

18-07-2015 - 20:48:56

Warszawa Wesoła 

Kass, dziękuję za podpowiedź kwiatek

amelia30 (offline)

Post #9

18-07-2015 - 21:04:29

uciekam spać, przez ostatnie 24 godziny może spałam ze 4 uffzałamka
a na dworze dalej mega gorąco, oby deszczyk się pojawił w najbliższych godzinachpada
miłego wieczorku

agataczarna (offline)

Post #10

18-07-2015 - 22:25:38

Warszawa Wesoła 

Amelka papa

Kass (offline)

Post #11

19-07-2015 - 02:38:05

Amelko, ja mieszkam w Stanach, u nas juz od dawna gorac, ale to u mnie (polnocny-wschod, Wirginia) norma o tej porze roku.. chowamy sie w klimatyzowanych pomieszczeniach, inaczej by sie nie dalo wytrzymac.. dzis bylo 35 w cieniu.. winking smiley deszcz byl rano, nawet porzadny, ale temperatury cholewnik nie obnizyl.. winking smiley

Mam nadzieje, ze rano juz bedziesz sie lepiej czula. I moze gorac u Was tez odpusci.. buziak

amelia30 (offline)

Post #12

19-07-2015 - 12:13:29

Witam , dziś troszke lepiej, nocka z przerwami przespanauśmiech

i czekam na ten deszczyk, oby powietrze odświeżyłsmutny

Miłej niedzieli

Kass
Amelko, ja mieszkam w Stanach, u nas juz od dawna gorac, ale to u mnie (polnocny-wschod, Wirginia) norma o tej porze roku.. chowamy sie w klimatyzowanych pomieszczeniach, inaczej by sie nie dalo wytrzymac.. dzis bylo 35 w cieniu.. winking smiley deszcz byl rano, nawet porzadny, ale temperatury cholewnik nie obnizyl.. winking smiley

Mam nadzieje, ze rano juz bedziesz sie lepiej czula. I moze gorac u Was tez odpusci.. buziak

Kass a ja myslałam, że mieszkasz Anglia/Szkocja...Stany fajowo, a długo juz tam przebywasz?

edit: scalono posty; w przypadku gdy nie minie 15 minut od ostatnio napisanego postu a chcemy coś dopisać, bądź poprawić używamy funkcji zmień oczko

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-07-2015 - 21:21:11 przez myszka.

blue76 (offline)

Post #13

21-07-2015 - 07:31:31

Czaplinek 

amelia30
witaj blue 76, oj tak widzę kilka dziewczyn w przedziale rocznika 76-78, to smutnesmutny
jesteś już po leczeniu?

Amelia ja jestem juz po chemioterapii, a w czerwcu rozpoczęłam hormonoterapię: zoladex przez 2 lata i tamos przez 5 lat.

Dziewczyny, Kuba...tak jak któraś napisała to chyba jeszcze nikt nie zbadał tego powiązania rak piersi -Czarnobyl.
A co do tarczycy Dziubasku, tak się składa że ja mam z nią problem, mam guzek na prawym płacie. Moje koleżanki o których pisałam tez juz z tarczyca po lekarzach biegaly...
Kass, może i racja: każdy ma nowotwór. Z jednej strony wole wiedzieć że go miałam i walczyć, mieć szansę z nim walczyć i wygrać, niż dowiedzieć się zbyt późno...
Pozdrawiam wszystkie walczące kobietki buzki

Kocham cię życie!...uparcie i skrycie...och życie kocham cię! kocham cię nad życie! ...

dziubas (offline)

Post #14

21-07-2015 - 13:03:23

Gdańsk 

Zdaje się-bo lekarzem nie jestem-i nie chcę nikogo wprowadzac w bład- że z tarczyca jakos powiązane sa jajniki...

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

amelia30 (offline)

Post #15

21-07-2015 - 16:12:00

wczoraj zostałam łysolkiemsmutny
zrobiłam porządek na glowie , bo po 2 wlewie juz ledwo się trzymały
powoli dochodzę do siebie, choc ciężko w ten upałpłacze

blue76
witaj blue 76, oj tak widzę kilka dziewczyn w przedziale rocznika 76-78, to smutnesmutny
jesteś już po leczeniu?

Amelia ja jestem juz po chemioterapii, a w czerwcu rozpoczęłam hormonoterapię: zoladex przez 2 lata i tamos przez 5 lat.

Dziewczyny, Kuba...tak jak któraś napisała to chyba jeszcze nikt nie zbadał tego powiązania rak piersi -Czarnobyl.
A co do tarczycy Dziubasku, tak się składa że ja mam z nią problem, mam guzek na prawym płacie. Moje koleżanki o których pisałam tez juz z tarczyca po lekarzach biegaly...
Kass, może i racja: każdy ma nowotwór. Z jednej strony wole wiedzieć że go miałam i walczyć, mieć szansę z nim walczyć i wygrać, niż dowiedzieć się zbyt późno...
Pozdrawiam wszystkie walczące kobietki buzki
to jestes szczesciarą Blue uśmiech, przedemną jeszcze 6 , ale staram się nie myśleć ze az tyle...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 21-07-2015 - 21:15:58 przez myszka.

czeremcha (offline)

Post #16

21-07-2015 - 19:09:46

pod Opolem 

Ja chyba ogolę głowę już dziś... Latające wkoło włosy /a przecież mam krótkie!/ doprowadzają mnie do szału...

Pierwszą AC też miałam podaną w straszliwy upał, taki jak teraz... Może i to było powodem, że tak po mnie przejechała...

Pojutrze - nr 2.

Trzymaj się, Amelio! :-)

Ania

amelia30 (offline)

Post #17

21-07-2015 - 19:46:15

Ty tez Aniuok pojutrze masz 2 a zanim się nie obejrzysz będzie ostatniapociesza

blue76 (offline)

Post #18

21-07-2015 - 21:17:55

Czaplinek 

czeremcha przyjemnego tankowania drink.gif
amelia30 nim się dobrze zastanowisz cała chemia za tobą będzie duży uśmiech

Kocham cię życie!...uparcie i skrycie...och życie kocham cię! kocham cię nad życie! ...

amelia30 (offline)

Post #19

22-07-2015 - 16:06:41

dziś jest troszkę lepiej więc wskakuje niebawem na rowerek i zamierzam pojezdzic po cudownej okolicy.
Aa że piękne scieżki rowerowe wokoło to mam gdzie jeżdzić.

kesy (offline)

Post #20

22-07-2015 - 17:09:27

Starogard-Gdański  

Amelko,powodzenia na rowerkubuzki

piessercekot Oni też czują ból

Kass (offline)

Post #21

22-07-2015 - 21:41:33

Amelko, ciesze sie, ze juz jest lepiej. I fajnie, ze sie "rowerkujesz".. u mnie na razie na to za goraco.. smiling smiley

amelia30 (offline)

Post #22

23-07-2015 - 17:53:56

Ale miałam dziś energię od rana..uśmiech
W końcu zrobiłam porządek na tarasie ( przycięte kwiatuszki, zasadzone 3 nowe w pieknie odnowionych donicach).
Nie pisałam wcześniej , ale kwiaty, wogole rośliny to moja pasja- patrz jakie mam fotki w galeriikwiatek
Prowadziłam jakiś czas temu malutka kwiaciarnie, obecnie przejęła moja szalona kuzyneczkaoczko

Uwielbiam świeże kwiatki w domku, często muszą gościc w moich wnetrzach:-).

amelia30 (offline)

Post #23

23-07-2015 - 17:55:32

Kass
Amelko, ciesze sie, ze juz jest lepiej. I fajnie, ze sie "rowerkujesz".. u mnie na razie na to za goraco.. smiling smiley
wskakuj na rowerek Kassuśmiech co tam upał, dasz radehura

amelia30 (offline)

Post #24

24-07-2015 - 19:33:05

dziś w planach grill:-)

miłego weekendu dla wszystkichuśmiech

Kass (offline)

Post #25

24-07-2015 - 20:31:46

mniam. smiling smiley mniam

Ja jutro bede sie relaksowac na lodce. A grilowac bedziemy w porze lunch'u, na wyspie na srodku jeziora. duży uśmiech

Milego Amelko! :*)

amelia30 (offline)

Post #26

26-07-2015 - 19:55:39

Jak Wam minął weekend?

Ja spędziłam go bardzo aktywnie..:-)..radocha
w piatek grill ze znajomymi, w sobote wybraliśmy sie do Karpacza, odwiedziłam kuzynkę i pochodziliśmy trochę po górach. Widzę, że moja kondycja leci w dół po chemii ufffbezradny
A dziś pełen relax w moim magicznym ogródkukwiatek

Kass (offline)

Post #27

26-07-2015 - 20:13:06

No to powiem szczerze, ze ja bym sie na weekendy chetnie z Toba zamienila. grinning smiley Baaardzo tesknie za polskimi gorami.

A kondycja sie nie przejmuj, podrasujesz po chemii.. buziak

blue76 (offline)

Post #28

27-07-2015 - 16:10:58

Czaplinek 

Amelia zazdroszczę Karpacza ok ...Aniołowo i świątynia Wang...Mi się marzy w tym roku Szklarska Poręba smiling bouncing smiley

amelia30 (offline)

Post #29

27-07-2015 - 17:30:49

blue76
Amelia zazdroszczę Karpacza ok ...Aniołowo i świątynia Wang...Mi się marzy w tym roku Szklarska Poręba smiling bouncing smiley
Kasiu Karpacz przecudny jest zarówno latem , jak i zimąuśmiech. A do Szklarskiej to za czasów szkoły ( a było to juz jakiś czas temuoczko) jeżdziłam kilka razy w rokuuśmiech POLECAM OBA MIASTAuśmiech

Magdat (offline)

Post #30

27-07-2015 - 21:21:42

Działoszyn 

Karpacz super sprawa byłam tam tydzień i nawet byłam w schronisku Samotnia śliczne widoki
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 549
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022