Szepty codzienności

Wysłane przez mgiełka 

Ania11975 (offline)

Post #1

28-08-2018 - 08:03:53

Kraków 

Mgiełko, gratuluję bardzo brawodrink.gif

Hanka 73 (offline)

Post #2

28-08-2018 - 08:17:13

Bydgoszcz  

mgiełka
Ale..., pięknie jest mieć piętnaście lat!
Rety, jakie budujące są są takie wpisy radocha Jest co świętować urodziny

Krynia58 (offline)

Post #3

28-08-2018 - 22:10:31

Warszawa 

serce Piętnastolatko kwiatek
buziak

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

nigulina (offline)

Post #4

28-08-2018 - 22:19:26

łódz 

Gratulacje. brawo

mgiełka (offline)

Post #5

28-08-2018 - 23:55:15

Radom 

Kochane jesteście...! serce buziak

W miejsce słowa dziękuję wstawiam dzisiaj życzenie dla każdej z Was - piętnastek pomnożonych przez liczbę jaką sobie wybierzecie! buzki

Troszkę świętowania: urodzinydrink.gifurodzinydrink.gif i jeszcze... na zdrowie! drink.gif

A jedząc torcik i popijając winko, posłuchajcie:

..."Ponieważ wkraczasz już w dość dojrzały etap rozwoju i młodzieńczy bunt masz już za sobą...

...Liczę, że Twoje codzienne ćwiczenia bedziesz wykonywać z energią i kondycją nastolatki...

...Masz dopiero piętnaście lat! Czas na szaleństwa i spełnianie marzeń dopiero nadchodzi!!!...

...chciałabym, żebyś patrzyła na życie oczami nastolatki, z przekonaniem, że wszystko jest możliwe...

- przecudne, prawda? To fragmenty życzeń, dla matki - by się mogła wzruszać i wzruszać, i wzruszać... I nie wiem, kiedy skończę wycierać te miłe łezki...
Nawet karteczka, w której wypisane są te życzenia, ma symbolikę i dodatkowo rozczula...

Od jutra zaczynam intensywne poszukiwania mojej kondycji... I nie tylko. Nie wypada, by matka robiła dzieciom zawód...

Z amazonki.net od 2006 roku.

Pollik (offline)

Post #6

29-08-2018 - 07:27:46

Warszawa 

Śliczne.... rozumiem twoje wzruszeniebuziak latorośle potrafią zaskakiwać. Do tablicy na scianie mam przypiętą karteczkę od córci nastolatki : dziś jest dobry dzień! Dlaczego? Bo Cię kocham! .serce
Zwykła nieduża karteczka, którą znalazłam w pracy w torbie. Wzrusza mnie wciąż....

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

goja66 (offline)

Post #7

30-08-2018 - 16:43:36

Ozorków 

Pollik
Śliczne.... rozumiem twoje wzruszeniebuziak latorośle potrafią zaskakiwać. Do tablicy na scianie mam przypiętą karteczkę od córci nastolatki : dziś jest dobry dzień! Dlaczego? Bo Cię kocham! .serce
Zwykła nieduża karteczka, którą znalazłam w pracy w torbie. Wzrusza mnie wciąż....

OOOoooooo...oooo...oo i ja wzruszyłam...ooo...no cudna karteczka ...ooo

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

braja (offline)

Post #8

06-09-2018 - 04:56:02

O rety, jakie piekne życzenia! No to dorastaj mgiełko, dorastaj! smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 408
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018