młoda walczy z dziadem...

Wysłane przez soniajestemm 

soniajestemm (offline)

Post #1

15-02-2016 - 00:08:02

Chorzów 

Kolejny wątek.

Tak - poprzedni wątek został usunięty, za względu na chronienie mojej prywatności. Rozmawiałam z administratorami prywatnie, zbyt wiele leżało na szali, dopiero po czasie uświadomiłam sobie,że tak naprawdę na szali mam swoje życie kontra szukaniu porad. Nie podważam waszej wiedzy, doświadczenia, acz... Wolę się z wami kontaktować prywatnie i nie publikować nazwiska publicznie.
Odstawiłam sterydy - pierwszy tydzień - tragiczny! Kłótnie, opryskliwość, zamknięcie w sobie.
Na te chwilę, jest cudownie, prowadzę normalne życie, nie pochłaniam jedzenia jak dzika, jutro powinna być trzecia chemia, która została przeniesiona. Miejmy nadzieję, że ów przeziębienie w tym stadium obejdzie badania krwi i będą "super". Dzień sądny, trzecia i konsultacja.

Po dwóch chemiach - ABVS - bez zmian, można się modlić o zmianę i o uniknięcie terapii hormonalnej.

justyna81 (offline)

Post #2

15-02-2016 - 01:46:40

Witaj smiling smiley Nie było mnie wcześniej, nie czytałam twoich postów i nie wiem co pisałaś. Jestem tu tylko na chwilę.
Ja zachorowałam w 2008 r. gdy miałam 28 l. Do tej pory u mnie jest wszytko ok. Mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie smiling smiley
sad smiley Przykro mi, że musisz przez to przechodzić. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Wandka (offline)

Post #3

15-02-2016 - 02:14:04

Warszawa 

Soniu, wszystko to było spontaniczne. Jesteś jedną z nas i będziemy Cię kochanie wspierać. Nie oddalaj się od nas. Bądź z nami na forumbuzki Jesteś dzielna i walcz a wygrasz a my będziemy Cię wspierać. Przekonasz się śliczna dziewcznopociesza

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-02-2016 - 02:16:09 przez Wandka.

Agaba190 (offline)

Post #4

15-02-2016 - 06:51:55

k/Warszawy 

Witaj na forum. róże .

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Kuba (offline)

Post #5

15-02-2016 - 12:25:57

Gogolin 

Chwila, chwila. ABVS - nie ma takiego schematu leczenia. Jest schemat ABVD stosowany w terapii ziarnicy złośliwej...?

Al_la (offline)

Post #6

15-02-2016 - 13:36:56

k/Warszawy 

Kubo, informacja Soni nie brzmi:

Po dwóch chemiach ABVS - bez zmian
tylko:
Po dwóch chemiach - ABVS - bez zmian

Trzeba tę wiadomość przeczytać tak:
Po dwóch chemiach wynik ABVS bez zmian.

A ABVS to nie schemat chemioterapii, tylko specjalny aparat USG.
O tym badaniu Sonia pisała już w poprzednim swoim wątku.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

lulu (offline)

Post #7

15-02-2016 - 17:35:34

k/Kwidzyna 

Aparat ACUSON S2000 firmy Siemens wyposażony jest w jedyny w Polsce system ABVS do badania piersi, który umożliwia objętościowe skanowanie piersi co poprawia skuteczność metody w wykrywaniu raka piersi.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

fianiebieska (offline)

Post #8

15-02-2016 - 18:25:24

Warszawa 

Czyli rozumiem, że chemia nie działa za bardzo na ten guz? Co mówi lekarz? Może przyspieszą operację?

fianiebieska opowiada

soniajestemm (offline)

Post #9

15-02-2016 - 22:45:51

Chorzów 

fianiebieska
Czyli rozumiem, że chemia nie działa za bardzo na ten guz? Co mówi lekarz? Może przyspieszą operację?

Zaczęły się spekulację na ten temat - skrócenie chemii, operacja i działanie hormonami. Jednak jak to ocenił dr. Jarząb - to tylko spekulacje, może się wszystko zmienić i lepiej koniec końców być mile zaskoczonym niż boleśnie rozczarowanym.
Dzisiaj trzeci cykl - nie powiem, było ciężko - badania krwi jeszcze lepsze niż poprzednie - acz przyjęcie chemii - zaczęły się dziwne odczucia w brzuchu, nozdrza jakby zapchane po wymiotach - bleah, miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

Na piątą chemię mnie zostawiają w szpitalu. A czwarta ; 26 lutego i wtedy też dostanę wyniki rezonansu, który dziś miałam.

W sumie w IO w Gliwicach spędziłam dzisiaj 14h - od 7:30 do 21:30 - dosłownie padam na pysk, oby jutro było lepsze.

A! I PO MIERZENIU LINIJKĄ DZIŚ DR. JARZĄB WPISAŁ 4 CM X 3 CM !!!
W ZESZŁYM TYGODNIU NAMIERZYŁ TĄ LINIJECZKĄ 4 CM X 4 CM !!!
nie robię sobie złudnych nadziei, ale miejmy nadzieję, że dobrze chwycił i dobrze wymierzył i faktycznie coś ruszyło tego dziada paskudnego !

Al_la (offline)

Post #10

15-02-2016 - 22:49:49

k/Warszawy 

Co mierzył tą linijką, pierś w naturze duży uśmiech czy obraz piersi na skanie?

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-02-2016 - 22:55:13 przez Al_la.

iwciam (offline)

Post #11

15-02-2016 - 22:53:38

witaj Soniubuziak

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

fianiebieska (offline)

Post #12

15-02-2016 - 22:54:18

Warszawa 

soniajestemm
nie robię sobie złudnych nadziei, ale miejmy nadzieję, że dobrze chwycił i dobrze wymierzył i faktycznie coś ruszyło tego dziada paskudnego !

Tego ci życzę

fianiebieska opowiada

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-02-2016 - 22:54:45 przez fianiebieska.

Al_la (offline)

Post #13

16-02-2016 - 11:37:45

k/Warszawy 

Wczoraj sobie zażartowałam z linijki, chciałam, żebyś się choć troszkę uśmiechnęła, ale Ci chyba nie do śmiechu. Wiem, sama przez to przechodziłam i też miałam chemię przedoperacyjną. Co chwilę się macałam sprawdzając, czy guz się zmniejsza. Na szczęście mój dość szybko zareagował na leczenie. Ale na pewno już wiesz, że nawet jeśli guz zmniejsza się nie tak szybko, to komórki raka mogą zostać uszkodzone, a to też dobrze. Widać po rozmiarach, że Twój guz się zmniejszył, a na pewno nie rośnie. I oby tak zostało! pociesza

bozena_stanczyk (offline)

Post #14

17-02-2016 - 08:29:39

Tomaszów Mazowiecki 

Będzie dobrzeok

dana23 (offline)

Post #15

17-02-2016 - 10:38:24

Gdańsk, Saarbruecken 

Witaj Soniu ponownie. kwiatek

iwonkao (offline)

Post #16

20-03-2016 - 12:38:59

Tychy 

Soniu co u Ciebie.słychac? Jak dalsze leczenie ?pozdrawiambuzki
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 57
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018