Mój rak w końcu się podda walkowerem tak

Wysłane przez Darianka 

Darianka (offline)

Post #1

14-11-2017 - 18:30:44

Chwilkę juz tu jestem, coś już przeżyłam, pewnie trochę jeszcze przede mną...

Moja codzienność to starać się żyć normalnie. Jak do tej pory mi się to udaje.

Od pierwszego dnia, od odebrania wyniku "komórki nowotworowe złośliwe" mam przewagę nad swoim przeciwnikiem.
Niszczę go fizycznie i ani razu nie dałam mu satysfakcji pokonania mnie psychicznie.
Wspaniale udało mi się poukładac życie prywatne i zawodowe. Od początku staram się być na pełnych obrotach. Po operacji od razu wróciłam do pracy. Bylam 10 dni na zwolnieniu lekarskim łącznie z czasem w szpitalu. Teraz wolne tylko na wlewy chemii.
W domu pomagają mąż i dzieci, ale tylko w tym co mogłoby realnie mi zaszkodzić.

Moja codzienność to praca, czas z dziećmi i spacerkiem przez trudny etap życia z uśmiechem na twarzy smiling smiley

Nie wiem skąd mam te siły, życie mnie mocno doświadczyło przed chorobą, może one się mnożą, zamiast dzielić? myśli

Nie wiem skąd ten uśmiech, może dlatego że kocham życie, nawet takie... bez własnej piersi, bez włosów.... myśli

Wiem za to, że mam do tego dystans, że umiem się bawić życiem, a poniżej równiez dowód na to że jestem nadal piękna oczko

Dziewczyny. Jesli mnie odwiedzicie w mojej codzienności, możecie brać ode mnie radość i energię. Zawsze się chętnie podzielę. Dziewczyny. Uwierzcie w siebie i swoją siłę. Pamiętajcie że jesteście najwspanialsze serce

A to ja smiling smiley

NIE BÓJ SIĘ JUTRA, NIECH JUTRO BOI SIĘ CIEBIE

braja (offline)

Post #2

14-11-2017 - 19:25:56

Ślicznotka! brawo

Załamka (offline)

Post #3

14-11-2017 - 21:41:50

Kraków 

Ładnemu, we wszystkim ładnie :-) Tylko pogratulować optymistycznego podejścia!

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 14-11-2017 - 21:46:56 przez Załamka.

Moniczka8730 (offline)

Post #4

14-11-2017 - 21:44:40

Olsztyn 

Piękna jak ty to ROBISZ ze ci się tak udaje ?? Mnie czeka pierwsza chemioterapia potem operacja i dalsze leczeniesad smileywiec wszystko.przedemna obym to wszystko przetrwała :* buziaki

efka (offline)

Post #5

14-11-2017 - 22:05:12

Gdańsk 

Darianko, piękniebrawo

Yaga (offline)

Post #6

14-11-2017 - 22:41:17

brawoserce

Słyszałem twoją modlitwę,
widziałem twoje łzy. Uzdrowię cię. (Iz 38,5)

Darianka (offline)

Post #7

14-11-2017 - 22:43:28

Dziękuję dziewczyny serce

Moniczka8730
Piękna jak ty to ROBISZ ze ci się tak udaje ?? Mnie czeka pierwsza chemioterapia potem operacja i dalsze leczeniesad smileywiec wszystko.przedemna obym to wszystko przetrwała :* buziaki
Kochana, potraktuj chorobę jak każdą inną. Tak naprawdę szybko zdiagnozowany i leczony rak nie może być traktowany z góry jak choroba nieuleczalna, czy wręcz śmiertelna.
Mój mąż 4 lata temu złamał nogę, źle go poskładali, potem dwa razy miał gronkowca, ostatecznie przeszczep łękotki. Ja mogę biagać, skakać, jeździć autem, pływac itd - on nie może nic z tych rzeczy. Uważam że jest bardziej chory ode mnie

Nie bój się, baw się życiem, nie myśl negatywnie tylko uśmiechnij się i idź przed siebie. Planuj sobie święta, ferie, urlop...
A leczenie potraktuj zadaniowo. Ono jest długie ale mniej uperdliwe od niektórych chorób.

mgiełka (offline)

Post #8

15-11-2017 - 00:54:55

Radom 

Super, Darianko! uśmiech

Z amazonki.net od 2006 roku.

Dosia (offline)

Post #9

15-11-2017 - 10:09:08

Szczerze podziwiam to jakie masz podejście do swojej choroby. Chciałabym choć trochę przyswoić do mojego życia. Tak bardzo potrzebne nam poczucie, że nadal jesteśmy piękne... Przecież to tylko subiektywna opinia więc można ją zmodyfikować. Darianko kibicuję Tobie i pozdrawiam.

myszka (offline)

Post #10

15-11-2017 - 11:09:34

Poznań 

*Po pierwsze silnaok,
*po drugie pięknaróże
*a po trzecie pełna pozytywnej energii hura...
--------------------------------------------
o to cała TY brawo

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Imari (offline)

Post #11

15-11-2017 - 11:16:46

Łódź 

Pięknie grinning smiley

KasiaK78 (offline)

Post #12

15-11-2017 - 16:44:56

Gorlice 

Darianka, bardzo dobrze napisane brawo a zdjęcia piękne brawo Poproszę ze dwie łyżki twojego optymizmu bo ja (już po operacji i po chemii, w trakcie radio- i hormonoterapii) mam ostatnio coś nierówno pod sufitem i ciągle jakieś czarne myśli mnie nachodzą, nie mogę sobie z nimi poradzić. Muszę trochę od ciebie łyknąć odpowiedniego podejścia do sprawy smiling smiley

NST, Er 95%, Pr 90%, HER2+++, Ki67 50%; T1c, G1, Ia
BCT, 6 x TCH + 11 x herceptyna, radioterapia,17 m-cy tamoxifen + reseligo, od 27.03.'19 symex + reseligo

Darianka (offline)

Post #13

15-11-2017 - 18:38:37

Dziewczynki bardzo Wam dziękuję że tu zaglądacie buziak serce buziak serce buziak serce buziak serce

Wszystkim które potrzebują przesyłam moc energii

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-11-2017 - 18:41:07 przez Darianka.

jagodula (offline)

Post #14

15-11-2017 - 21:29:41

Sławkow 

jablkoDobrze, że rozjaśniasz szarą rzeczywistość.Zdjęcia czadowe!serce

lulu (offline)

Post #15

16-11-2017 - 11:09:54

k/Kwidzyna 

No taką z tymi rękawicami, to raczej nie chciałabym spotkać szok

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Al_la (offline)

Post #16

16-11-2017 - 19:41:32

k/Warszawy 

Psycholodzy powinni Cię przepisywać na receptę przestraszonym pacjentkom duży uśmiech
Brawo! brawo

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Załamka (offline)

Post #17

16-11-2017 - 19:48:14

Kraków 

Al_la
Psycholodzy powinni Cię przepisywać na receptę przestraszonym pacjentkom duży uśmiech
Brawo! brawo

Hahaha, to Ci się udało duży uśmiech Rano- rzut oka na Dariankę, wieczorem- 3 minuty z Darianką, w weekend dawkę zwiększamy rotfl

Al_la (offline)

Post #18

16-11-2017 - 20:09:13

k/Warszawy 

chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Darianka (offline)

Post #19

16-11-2017 - 22:00:24

lulu taki był zamysł fotki. Rak-walka-uśmiech Cała ja duży uśmiech

Załamka, Al_la a wiecie że coś w tym jest? Moja pani psychiatra (bo leczę się od kilku lat na nerwicę) jak ze mną rozmawiała ostatnio to powiedziała że powinnam zgłosić się do lokalnych Amazonek, bo tam przydałaby się moja pozytywna energia...

Dziewczyny, jutro chemia a ja przeziębiona płacze Mam nadzieję że nie odroczą mi jej albo że im tam nie zejdę przy wlewach stres

Kamelka (offline)

Post #20

17-11-2017 - 01:04:10

Piękne zdjęcia serce piękna Ty serce

Kciuki za jutro buziak

ewik13 (offline)

Post #21

17-11-2017 - 07:12:04

RADOMSKO 

Fantastycznie, że tak do tego podchodzisz, trzymaj tak dalej. Pozdrawiam

KasiaK78 (offline)

Post #22

17-11-2017 - 16:55:43

Gorlice 

Darianka i jak, dostałaś chemię? Jak twoje przeziębienie?

NST, Er 95%, Pr 90%, HER2+++, Ki67 50%; T1c, G1, Ia
BCT, 6 x TCH + 11 x herceptyna, radioterapia,17 m-cy tamoxifen + reseligo, od 27.03.'19 symex + reseligo

Darianka (offline)

Post #23

18-11-2017 - 23:57:32

Dziękuję dziewczyny smiling smiley

Tak dostałam chemię, rano po przeziębieniu nie było śladu, ale tak jak już napisałam w innym temacie od razu po chemii fatalne samopoczucie. Po 1 chemii przez 4 dni było super, a wczoraj i dzisiaj czułam się totalnie zmasakrowana. No i uczucie mdłości większe. Mam nadzieję że jutro już dojdę do siebie bo od poniedziałku do pracy przewraca_oczy

Na dobre samopoczucie dostałam kolejne ujęcie z sesji. Moja fotograf trochę zajęta innymi sesjami więc na całość musze poczekać, ale fajnie tak na raty winking smiley

Imari (offline)

Post #24

19-11-2017 - 12:22:09

Łódź 

Darianko, jesteś piękna smiling smiley A te zdjęcia są fantastyczne grinning smiley

Darianka (offline)

Post #25

26-11-2017 - 07:20:06

Hej smiling smiley

Pisałam już w "rozmowach codziennych" jak źle zniosłam druga chemię. Ale wróciłam do żywych i mam nadzieję że do kolejnej będzie dobrze smiling smiley

Muszę się Wam pochwalić kolejnymi zdjęciami, jestem taka mega dumna z siebie hura hura hura

Załamka (offline)

Post #26

26-11-2017 - 14:02:34

Kraków 

A nie myślałaś, aby jakoś puścić w obieg te cudeńka ku uciesze innych? Kalendarz, jakieś akcje dot walki z rakiem?

małgonia (offline)

Post #27

26-11-2017 - 18:25:46

Niepołomice 

Piękneserce

Darianka (offline)

Post #28

27-11-2017 - 06:35:39

Załamka
A nie myślałaś, aby jakoś puścić w obieg te cudeńka ku uciesze innych? Kalendarz, jakieś akcje dot walki z rakiem?
Pewnie że bym mogła, tylko nie mam pomysłu jak z tym dotrzeć. Kalendarza sama nie wydam winking smiley

Dzięki Małgonia smiling smiley

jagodula (offline)

Post #29

29-11-2017 - 19:14:03

Sławkow 

jablkoJak widać to i "łyse" może być pięknemserce

Darianka (offline)

Post #30

30-11-2017 - 00:19:15

jagodula
jablkoJak widać to i "łyse" może być pięknemserce
Dziękuje smiling smiley

Mąż się śmieje czasem i pyta "łyso ci?" to mega urocze serce

Byłam dzisiaj u lekarza POZ, dostałam skierowanie na usg kontrolne wątroby i sporo badań z krwi. Jestem zadowolona, bo jakby coś się pogarszało to mam tydzień na reakcję do kolejnej chemii smiling smiley

A dzisiaj bylam tez na super spotkaniu z Amazonkami z Bełchatowa smiling smiley

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 659
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018