podkład nr 13

Wysłane przez goja66 

goja66 (offline)

Post #1

18-05-2019 - 15:54:40

Ozorków 

Opiszę wieczorem co mnie spotkało ...A co mnie spotkało …? nie pytajcie ….Emocje ...pozytywne oczywiście ...ale jakbym miała na raz maturę , ślub kościelny i jakby mi się dziecko urodziło....ech....DZIĘKUJĘ DZIUBASOWI już teraz , a i POLLIK bo miała w tym swój udział....No zostałam rzucona na kolana ….pozytywnie ...słodko..i ...A bo się poryczę …
Mój ten od łokcia zaniemówił.....z szacunku i zdziwienia ….

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

KasiaK78 (offline)

Post #2

21-05-2019 - 21:48:00

Gorlice 

Goja, bo mnie ciekawość zeżre - co to cię takiego spotkało? Gdzie ten obiecany wpis?prosi

NST, Er 95%, Pr 90%, HER2+++, Ki67 50%; T1c, G1, Ia
BCT, 6 x TCH + 11 x herceptyna, radioterapia,17 m-cy tamoxifen + reseligo, od 27.03.'19 symex + reseligo

Pollik (offline)

Post #3

22-05-2019 - 00:23:52

Warszawa 

KasiaK78
Goja, bo mnie ciekawość zeżre - co to cię takiego spotkało? Gdzie ten obiecany wpis?prosi

Podkręciła atmosferę chichot chichot

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

goja66 (offline)

Post #4

22-05-2019 - 20:34:44

Ozorków 

No i tak się buduje napięcie ….i bardzo dobrze ….napiszę ..albo nie ...Pytajcie Dziubasa ...albo Pollik ,bo ona w tym miała swój udział...ale się działooo...

dziubas (offline)

Post #5

22-05-2019 - 21:25:20

Gdańsk 

goja! serce no wiesz!!! wnerwiony ja mam napisac??? a kto wzniecił napiecie???

KasiaK78 (offline)

Post #6

22-05-2019 - 22:17:24

Gorlice 

dziubas
goja! serce no wiesz!!! wnerwiony ja mam napisac??? a kto wzniecił napiecie???
no właśnie smiling smiley i kto pisał że napisze? smiling smiley

BCT, 6 x TCH + 11 x herceptyna, radioterapia,17 m-cy tamoxifen + reseligo, od 27.03.'19 symex + reseligo

goja66 (offline)

Post #7

22-05-2019 - 22:20:13

Ozorków 

No to było tak :
w związku z tym ,że wyjęczałam troszkę wcześniej na wątku "rocznicowym " ,że JA 17 maja obchodzę pierwszą rocznicę "po " operacji...i w związku z tym żądam tortu i imprezy...i fajerwerków....i nieopatrznie ( hmm ) dla siebie podałam swój adres...
No to się zdziwiłam jak cholera ...Dziubas nie miał mojego numeru telefonu-tylko odczytał ten ..hmm.. "żenujący " wpis typu koncert życzeń...
A ,ze Dziubas nie miał namiarów na mnie ,ale wiedział ,że Polllik ma to jej nakazał skontaktować się ze mną .Toż Pollik napisał wejdź na pocztę ..
koniecznie ...No weszłam ...ale nie na swoją pocztę , pocztę ...tylko na forum ( bez logowania jak się okazło -bo to ciemna nocka już była ) ..
Odebrałam "wirtualny " torcik ...czyli "emotikiona" i już...Pomyślałam ,że chciałam tort no to mam ..Dziubas jak zwykle czujny i wrażliwy wysłał mi torcik ...Ale to nie był ten TORCIK...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 22-05-2019 - 22:21:06 przez goja66.

goja66 (offline)

Post #8

22-05-2019 - 22:36:46

Ozorków 

I tu Dziubas użył Pollik,żeby mnie zmusić do odbioru mojej "poczty "...i że jak nie odbiorę to d....bo tam coś dla mnie jest .."wisi"...coś jest na rzeczy..
No toż odebrałam w sobotę rano-a już miałam pędzić do Łodzi w całkiem innym celu ...A jak już odebrałam , to zmiękły mi kolana , rozpuściło się serce, motyle w brzuchu , drżenie rąk i takie tam "niewydolności "...Tam był podany adres najlepszej w moim mieście cukierni -gdzie mam jechać i na hasło "gosia " odebrać niespodziankę ...Pojechałam przy pomocy "łokcia" ...a i jeszcze hydroxyzinę łyknęłam -i odbrałam cudny tort z napisem "roczek Gosi "..
Ja klękłam ….panie w cukierni były "anielskie " i powiedziały : a aaa….aa...to Pani ? bo my tu czekamy od wczoraj na panią …( to też było cholernie miłe )….
Nie wiem na ile były w temacie - bo może spodziewały się rocznego malucha ...ale myślę ,że wiedziały o co chodzi...
No rozpuściłam się jak czekolada na słońcu ...było słodko, miło,spokojnie ,smacznie i tak...ech ...anielsko...Było "mega"..
Mój od łokcia przez chwilę pomyślał ,że jedziemy po niespodziankę dla niego , bo jutro kończy 50 lat...Ale potem z wielką atencja i szacunkiem wyraził się o naszym forum "że rzadko się to już zdarza ,żeby tak się forumowicze o siebie dbali i ,żeby to nie było tylko wirtualne...
No to potwierdzam " TORT BYŁ PRAWDZIWY I PRZEPYSZNY.NIESPODZIANKA NIESPODZIEWANA...i rzuciła mnie i nie tylko mnie na kolana ..

Dla takich chwil warto żyć..

Bardzo dziękuję za tego typu emocje ...i słodycze...
No mnie to wzrusza i rozwala na maksa ...

ira (offline)

Post #9

22-05-2019 - 22:55:52

Pabianice 

Sama zjadłaś? (no, z tym od łokcia, wiadomo.) Jakby się pochwaliła była, toby się pojechało na torta, przecież niedaleko mam do Cię tongue sticking out smiley

Zdziwiona71 (offline)

Post #10

22-05-2019 - 23:01:12

Bialystok 

goja66
I tu Dziubas użył Pollik,żeby mnie zmusić do odbioru mojej "poczty "...i że jak nie odbiorę to d....bo tam coś dla mnie jest .."wisi"...coś jest na rzeczy..
No toż odebrałam w sobotę rano-a już miałam pędzić do Łodzi w całkiem innym celu ...A jak już odebrałam , to zmiękły mi kolana , rozpuściło się serce, motyle w brzuchu , drżenie rąk i takie tam "niewydolności "...Tam był podany adres najlepszej w moim mieście cukierni -gdzie mam jechać i na hasło "gosia " odebrać niespodziankę ...Pojechałam przy pomocy "łokcia" ...a i jeszcze hydroxyzinę łyknęłam -i odbrałam cudny tort z napisem "roczek Gosi "..
Ja klękłam ….panie w cukierni były "anielskie " i powiedziały : a aaa….aa...to Pani ? bo my tu czekamy od wczoraj na panią …( to też było cholernie miłe )….
Nie wiem na ile były w temacie - bo może spodziewały się rocznego malucha ...ale myślę ,że wiedziały o co chodzi...
No rozpuściłam się jak czekolada na słońcu ...było słodko, miło,spokojnie ,smacznie i tak...ech ...anielsko...Było "mega"..
Mój od łokcia przez chwilę pomyślał ,że jedziemy po niespodziankę dla niego , bo jutro kończy 50 lat...Ale potem z wielką atencja i szacunkiem wyraził się o naszym forum "że rzadko się to już zdarza ,żeby tak się forumowicze o siebie dbali i ,żeby to nie było tylko wirtualne...
No to potwierdzam " TORT BYŁ PRAWDZIWY I PRZEPYSZNY.NIESPODZIANKA NIESPODZIEWANA...i rzuciła mnie i nie tylko mnie na kolana ..

Dla takich chwil warto żyć..

Bardzo dziękuję za tego typu emocje ...i słodycze...
No mnie to wzrusza i rozwala na maksa ...
Az mi się łezka w oku zakrecila, jak to czytałam. Cudowne miałaś urodzinki i cudowne masz koleżanki oczywiście

goja66 (offline)

Post #11

22-05-2019 - 23:47:08

Ozorków 

Zdziwiona71

.Az mi się łezka w oku zakrecila, jak to czytałam. Cudowne miałaś urodzinki i cudowne masz koleżanki oczywiście

Zdziwiona71 to są tak samo moje jak i twoje koleżanki …smiling smiley To jest właśnie to FORUM ...taaa dammmm...Tu gdzie teraz jesteś ..

goja66 (offline)

Post #12

22-05-2019 - 23:50:17

Ozorków 

ira
Sama zjadłaś? (no, z tym od łokcia, wiadomo.) Jakby się pochwaliła była, toby się pojechało na torta, przecież niedaleko mam do Cię tongue sticking out smiley

Noooo…..trochę tak...Czekaliśmy na ciebie (bo niedaleko masz -to fakt ), ale nie przyjechałaś...

Pollik (offline)

Post #13

23-05-2019 - 08:50:51

Warszawa 

goja66

.Az mi się łezka w oku zakrecila, jak to czytałam. Cudowne miałaś urodzinki i cudowne masz koleżanki oczywiście

Zdziwiona71 to są tak samo moje jak i twoje koleżanki …smiling smiley To jest właśnie to FORUM ...taaa dammmm...Tu gdzie teraz jesteś ..

Dobrze Goja mówi, forumowe serducho jest pojemne dla forumowych siostrzyczek i braciszków serce

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

Zdziwiona71 (offline)

Post #14

23-05-2019 - 11:56:49

Bialystok 

goja66

Jesteście kochanebuziak

Zdziwiona71 (offline)

Post #15

23-05-2019 - 11:58:11

Bialystok 

buziakbuzki
Pollik

Dobrze Goja mówi, forumowe serducho jest pojemne dla forumowych siostrzyczek i braciszków serce
buzki

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-05-2019 - 11:58:59 przez Zdziwiona71.

Al_la (offline)

Post #16

23-05-2019 - 14:54:59

k/Warszawy 

Wzruszające serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

goja66 (offline)

Post #17

28-08-2019 - 19:04:43

Ozorków 

Hejka -jakby ktoś nieopatrzenie pomyślał ,że umarłam ...To nie!!! Wprost przeciwnie -mam tyle roboty - że jeszcze długo nie znajdę czasu na umarcie ..Noż nie mam czasu na głupoty...

Porównam tylko do czasu ..hmm...rok temu ...kiedy byłam w trakcie radio...o tej porze roku...i serio myślałam ,że zejdę ..Tzn kryzysik miałam przed radio ….bo limfa ..bo dużo ...bo nigdy ...bo do radio bez limfy ….he...he...he...Limfę mam TAM do dziś....(Doktor na USG się zdziwiła miesiąc temu...,że jeszcze mam...).No mam … smiling smiley ...I gitara....I fajnie ,że się radioterapeutka zainteresowała ,że taka pacjentka jak ja ...że minęły już 4 miesiące a ona ma limfę i nie na radio się nie nadaje ...Ona mnie chciała "poznać "...Pierwszy raz trafił mi się doktor , któremu wierzyłam...Bo jak powiedziała ,że wie to wie...Ale jak mówiła ...ja nie wiem co ci jest i jak ci pomóc ...to wiedziałam ,że zrobi wszystko ,żeby się dowiedzieć ..Naczyniak na pół klatki ...Oglądało mnie wielu -dzięki niej ...I nie było pomysłu na mnie ...Ale poszło...Rok temu ...oj..oj...zaczynałam radio...z limfą ….oj..oj...A potem odczyn III stopnia popromienny ...Oblazłam ze skóry...Ale spoko ...loko...W styczniu wróciłam do pracy...jak mi skóra odrosła.. Przerwałam zasiłek rehabilitacyjny... Wszystko się zagoiło ...nawet ta wielka dziura na mnie …

I zasuwam obecnie na dwóch etatach ...bo muszę odrobić te zaległości ,co to wy zdrowe na mnie musiałyście pracować ...a ja na tej "magicznej "sofie ….
Teraz nie mam czasu myśleć ,że mnie coś boli ( a boli )...coś "po mnie łazi "...czyli bóle kości ...ze nie mam siły takiej jak przed...ale mam taką "po"...

goja66 (offline)

Post #18

28-08-2019 - 19:07:25

Ozorków 

Łyknę se rano tabletki ...spojrzę w pesel i se tłumaczę ….że już czas na narzekanko….Bo młoda już nie jestem...A w pracy mam taki dym -że nic mnie nie boli...Nawet nie mam czasu pomyśleć ,...że może mnie jednak boooli...

renatar (offline)

Post #19

28-08-2019 - 20:47:25

sieradz 

Goja pozdrawiam serdecznie i fajnie że się odezwałaś.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

goja66 (offline)

Post #20

28-08-2019 - 21:23:46

Ozorków 

renatar
Goja pozdrawiam serdecznie i fajnie że się odezwałaś.
buziak...tęskniłam za Tobą ...buziol

KasiaK78 (offline)

Post #21

28-08-2019 - 21:51:13

Gorlice 

Goja to prawda że w pracy boli jakby mniej smiling smiley mnie w domu ciągle coś łupie, a w pracy jak ręką odjął. Pozdrowionka, dobrze że się odezwałaś smiling smiley

Hanka 73 (offline)

Post #22

29-08-2019 - 09:37:35

Bydgoszcz  

Gębą mi się uhahała jak cię Gojka czytałam chichot.. lubię cię poczytać, pozdrowionka
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 384
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018