taktrudno

Wysłane przez dziubas 

Hanka 73 (offline)

Post #1

12-09-2019 - 18:02:23

Bydgoszcz  

No duży uśmiech super, a jeszcze muszę napisać że zaczęło odpuszczać, znaczy wchłaniać się jak przestałam masować, ręka jak najczęściej wyżej ale bez automasażu, bez strzepywania. Bo to nie była chłonka jednak.

Hanka 73 (offline)

Post #2

15-10-2019 - 19:17:32

Bydgoszcz  

Dzień dobry robaszki chichot Co tam u was? Ja od półtora miesiąca pracuję.. na pełnych obrotach... Forma na 100% niemal śmiech.. Czasem mam zawroty głowy, bóle jeszcze w klatce piersiowej, ale myślę że to pewnie wszystko jeszcze po chorobie.. Gnatki boleją czasami, scynty wyszła że zwyrodnienia, pani doktor dała na rezonans, po wywiadzie przed badaniem powiedzieli że nie da rady, bo ekspander i mogą mnie popalić, na TK nie nalegałam bo opuściło.. Tamoś czasem dokucza, wenla chyba pomaga, bo kiedyś dokuczał bardziej.. Ot tyle u mnie.. Jak u was?
Zdrówka życzę serce
Czy ktoś wie jak ma się Blanka i Berni?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-10-2019 - 19:24:37 przez Hanka 73.

goja66 (offline)

Post #3

15-10-2019 - 22:43:04

Ozorków 

Hanka 73
Dzień dobry robaszki chichot Co tam u was? Ja od półtora miesiąca pracuję.. na pełnych obrotach... Forma na 100% niemal śmiech.. Czasem mam zawroty głowy, bóle jeszcze w klatce piersiowej, ale myślę że to pewnie wszystko jeszcze po chorobie.. Gnatki boleją czasami, scynty wyszła że zwyrodnienia, pani doktor dała na rezonans, po wywiadzie przed badaniem powiedzieli że nie da rady, bo ekspander i mogą mnie popalić, na TK nie nalegałam bo opuściło.. Tamoś czasem dokucza, wenla chyba pomaga, bo kiedyś dokuczał bardziej.. Ot tyle u mnie.. Jak u was?
Zdrówka życzę serce
Czy ktoś wie jak ma się Blanka i Berni?
Ja nie wiem jak dziewczyny ...ale witam koleżankę po stronie : "żywa ? " To zapierd…..
Jezuuu -jak nigdy nie myślałam ,ż to mnie będzie ...hmmm...podniecać i nakręcać do wszystkiego ...

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

Hanka 73 (offline)

Post #4

05-11-2019 - 17:35:57

Bydgoszcz  

Hejka uśmiech
Znowu pojawiła się moja dziwna pręga czerwona na ręce po stronie operowanej, boli jak próbuję wyprostować, jest w tym samym miejscu co poprzednio, troszkę ponad łokcia do prawie nadgarstka, lekko napuchnięte, w linii niemal prostej. Myślę sobie że to znowu zapalenie naczyń limfatycznych, i wiecie co? Znalazłam zależność, poprzednim razem miałam małą gulajkę pod pachą po stronie zdrowej i teraz znowu myśli
Onkologa mam dopiero pod koniec stycznia, tak samo jak usg piersi, dołów pachowych i jamy brzusznej, do rodzinnego nawet nie idę z tym bo ostatnio mam wrażenie że się mnie troszkę boi duży uśmiech
Oprócz tych wszystkich przygód z węzłami napierdziela mnie w klacie, taki przeszywający ból od mostka po łopatkę.. Jeny, znowu się boję, bardzo.
No to sobie pomarudziłam troszkę, pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę buzkisercepapa

Pollik (offline)

Post #5

05-11-2019 - 22:13:38

Warszawa 

Nie bojaj, kochana, bóle podobno mogą łapać wiele lat po operacji, nawet mnie kiedyś połamało w okolicach blizny na kilka dni. Nawet, bo jam węzły mam zostawione czyste. A ty nie tak dawno operację miałaś... A onkolog nie przyjmie cię wcześniej? Jak coś cię niepokoi, to powinien...

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

Hanka 73 (offline)

Post #6

06-11-2019 - 05:12:58

Bydgoszcz  

Polliku u nas w Bydgoszczy to meksyk jest, lekarzy mało, pacjentów kupa, niektórzy bardziej potrzebujący, już poczekam na swoją kolej, ale dzięki, uspokoiłaś mnie troszkę że ma prawo boleć po operacji. Do tego miałam ekspander dopełniany, może gdzieś uściskać zaczęło papa

RENIA 62 (offline)

Post #7

06-11-2019 - 10:53:51

Radomsko 

No i mnie pobolewa pod pachą po stronie operowanej , ostatnio dopadło mnie przeziębienie z gorączką i pobolewało więcej niż "zwykle" smiling smiley

miał być suwaczek , ale nie ma smiling smiley bo nie umiem choć wg instrukcji próbowałam nie raz ,trochę siara sad smiley T2N0MX NST G3 with medullary features; ER (-), PR (-) HER 2 (-) , Ki67 80%
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 478
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018