Drobne rzeczy, które dają nam radość

Wysłane przez hagstrom 

hagstrom (offline)

Post #1

29-05-2019 - 15:48:23

W trudnych sytuacjach trzeba umieć cieszyć się ze wszystkich małych rzeczy, których wcześniej się nie zauważało. Albo robiło się je jakoś tak mechanicznie, bez większego zaangażowania emocjonalnego. Po przejściach wiele spraw i drobnostek nabiera zdecydowanie więcej wartości.
Ja na przykład pozwalam sobie na zdecydowanie więcej przyjemności niż kiedyś. Nie odkładam góry pieniędzy na nie-wiadomo-co w przyszłości. Jak widzę coś ładnego i czuję że naprawdę mi się podoba, albo wiem że przypadnie do gustu moim najbliższym to kupuję - i nie mam już takich wyrzutów sumienia jak kiedyśpapa

hagstrom (offline)

Post #2

03-06-2019 - 11:17:28

hagstrom
W trudnych sytuacjach trzeba umieć cieszyć się ze wszystkich małych rzeczy, których wcześniej się nie zauważało. Albo robiło się je jakoś tak mechanicznie, bez większego zaangażowania emocjonalnego. Po przejściach wiele spraw i drobnostek nabiera zdecydowanie więcej wartości.
Ja na przykład pozwalam sobie na zdecydowanie więcej przyjemności niż kiedyś. Nie odkładam góry pieniędzy na nie-wiadomo-co w przyszłości. Jak widzę coś ładnego i czuję że naprawdę mi się podoba, albo wiem że przypadnie do gustu moim najbliższym to kupuję - i nie mam już takich wyrzutów sumienia jak kiedyśpapa

Na przykład ostatnio na https://www.e-azur.pl/ rzucił mi się w oczy świetny, ażurowy naszyjnik ze srebra i jeszcze jakimiś kryształkami. No to zakupy zrobione i tylko czekam na dostawę, żeby poczuć się pięknie i kobiecoradochakwiatek

Hanka 73 (offline)

Post #3

03-06-2019 - 17:39:22

Bydgoszcz  

To nie forum dla zakupocholiczek tylko forum dla kobiet chorych na raka piersi i ich bliskich, jakim człowiekiem trzeba być żeby żerować tutaj, reklamy wrzucać i szukać klientów wnerwiony

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-06-2019 - 17:40:11 przez Hanka 73.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 384
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018