forumowiczWejdź na czat

Wysłane przez Szpaku 

Szpaku (offline)

Post #1

19-09-2012 - 20:55:28

Poznań 

zapraszamy serdecznie smiling smiley za 5 minut zaczynamy.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

myszka (offline)

Post #2

20-09-2012 - 12:20:58

Poznań 

Uwaga uwaga, ogłaszam mała zmiankę a właściwie zamiankę. uśmiech WYJĄTKOWO audycja " WEJDŹ na czat " , która powinna być w dniu 26.09.2012 ( tj ŚRODA) odbędzie się we WTOREK 25.09.2012 o stałej godzinie ( 21.00 - 23.00 ). Program poprowadzą stali prezenterzy czyli JA i SZPAKU..

A ja juz dziś serdecznie na nią zapraszam. meloman

zmiany dotyczące Koncertu Życzeń znajdziecie TUTAJ

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 20-09-2012 - 12:41:22 przez myszka.

myszka (offline)

Post #3

25-09-2012 - 11:04:28

Poznań 

W kwesti przypomnienia ...dzisiaj zapraszam na 21.00 WYJĄTKOWO na czacik ... zgadujemy utworki, plotkujemy, śmiejemy się i tańcujemy ...

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

myszka (offline)

Post #4

03-10-2012 - 15:47:15

Poznań 

Tak jak wspominałam we wczorajszym Koncercie Życzeń ( kto słuchał to może pamieta uśmiech ) , że dzisiejsza audycja "Wejdź na czat" może mieć drobny poślizg ... ale na czacie spotykamy sie punktualnie o 21.00 ... Ja będę napewno a Szpaku doleci z drobnym opóźnieniem ... przypominam że od dzisiaj rusza konkurs hura

kesy (offline)

Post #5

03-10-2012 - 21:07:06

Starogard-Gdański  

okradocha

piessercekot Oni też czują ból

andzia73 (offline)

Post #6

03-10-2012 - 21:13:37

Gdańsk 

kesy dawaj na czat...I chodźta kobity.....Pogadac mnie sie chceduży uśmiech

betty (offline)

Post #7

10-10-2012 - 21:24:09

chodźcie na czat!!!!

myszka (offline)

Post #8

17-10-2012 - 17:46:51

Poznań 

Ponieważ wczorajszy mecz z Anglią nie doszedł do skutku z wiadomych powodów, o których dzisiaj aż huczy w mediach prasie itp. Szpaku znów wybył do Warszawy. Także dzisiejsze zgadywanki muzyczne czekają do następnego tygodnia.

kesy (offline)

Post #9

17-10-2012 - 21:08:32

Starogard-Gdański  

Myszka tak własnie myślałam...że Szpaku nie odpuści...ale dziś to jest śię z czego ćieszyć..dobre 1:1

myszka (offline)

Post #10

17-10-2012 - 21:48:38

Poznań 

no nie odpuścił... i masz racje remis też dobry winking smiley

myszka (offline)

Post #11

30-10-2012 - 08:18:53

Poznań 

Informuje że w dniu 31.10.2012 roku audycja "Wejdź na Czat" niestety nie odbędzie się... zbliża się święto takie jakie się zbliża i wielu z nas jest w rozjazdach...
serdecznie zapraszamy na przyszły tydzień kwiatek

A co do rozstrzygniecia naszego ogłoszonego konkursu dla naszych wiernych uczestników, którzy gościli z nami w październikowym "czatowaniu-zgadywaniu" ... informuję wszem i wobec że ZWYCIĘZCE poznamy w dzisiejszej audycji "KONCERT ŻYCZEŃ"radocha

myszka (offline)

Post #12

30-10-2012 - 22:11:27

Poznań 

Rozstrzygnięcie konkursu juz za nami ...
szczęśliwa ręka Szpaka wylosowała los z nickiem: maja048brawo ...
gratulujemybrawo ...
reszte szczegółów na priv duży uśmiech

Maja048 (offline)

Post #13

31-10-2012 - 23:16:13

Wronki 

No nareszcie wiem co i jak...Szpaku dziękuję...ostatnio nie miałam szczęśliwych dni...może dzięki temu ostanie miesiące roku będą normalne tzn bez smutków i niepewności...Pozdrawiam radochabuziakbuzkiserce

myszka (offline)

Post #14

07-11-2012 - 21:16:59

Poznań 

Kochani kwadransik juz za nami ....zapraszamy na czat ;o)

myszka (offline)

Post #15

13-11-2012 - 10:41:18

Poznań 

UWAGA WYJĄTKOWO DZIŚ GODZ.21:00MYSZKA I SZPAKU WEJDŹ NA CZAT BO BĘDZIE SIE DZIAŁO

kesy (offline)

Post #16

28-11-2012 - 21:06:13

Starogard-Gdański  

Ludzie chodzta na czat..biegusiemwnerwiony

Kris (offline)

Post #17

23-01-2013 - 21:28:59

Radom 

Zapraszamy!...bo Szpaku z Myszka nie moga zaczac... smutny

...tak sobie pisze, bo tyle jest Nowych Kolezanek na forum i moze nawet nie wiedza,
ze na czacie takie zgadywanki w kazda srode sie odbywaja... różeuśmiech

Pilot_613 (offline)

Post #18

24-01-2013 - 00:06:47

Wawa 

czekam na odpis niezrozumiały przez prowadzących, a już zapodany przez nich kiedyś...
, nooo i że to "wejdź na czat" - a pomysł zapodany przez ToJę na_ZGADYWANKI - to nie znaczy, żeby się wpychać z ZAGADKAMI tymi samymi co tydzien, do upadu - i po co?, kiedy ludzie tu klikają NA_WEJDZ_NA_CZAT ................I KLIKAJĄ DŁUGO ..też i po po audycji dlugo = no bo: "wejdź na czat" to nie znaczy w_kółko_te_same_playlisty? ...markowska? :-D ...

jak na smartfonie/tablecie... eee.. ekhh - bylo, bylo... - ktorego slowka nie qm?

EDIT:
To chore - chcialem sie wpisac, gdzie powinienem ..na_logike - a wpisalem sie GDZIE? ..A POCZYTAJCIE POWYŻEJ ;P ..hieh ;p

EDIT 2:

losowe wybieranie zapisu? Hmm...

"Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu. Amen." :-)

Pesymista: ...nie noo... gorzej to już nie może być...
Optymista: ależ może!..
... ;-P

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 24-01-2013 - 00:14:42 przez Pilot_613.

myszka (offline)

Post #19

24-01-2013 - 10:00:41

Poznań 

wiesz co Pilot,powiem ci tyle, że jestes SUPER KOLESIEM... i to co napisałes powyżej jest BOSKIE...MASZ prawo pisać o playlistach które sie powtarzają bo MASZ rację ...piosenki czasami musza sie powtarzać...a to ze robisz z siebie SUPER GOŚCIA wciąż wpisujac Markowska i mysląc ze jestes zabawny to juz twój problem ...nie chcesz nie wchodź w środę... bo zazwyczaj tylko w środę sa osoby na czacie ...jak chcesz wejdz sobie w poniedziałek piatek sobote czy tam niedziele i rozmawiaj sam ze soba...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-01-2013 - 21:10:46 przez myszka.

Szpaku (offline)

Post #20

24-01-2013 - 10:07:47

Poznań 

mnie to ręce opadają. Pilot proszę zmień może forum z amazonki.net dla piszących inaczej.
Piszesz na czacie niezrozumiałe ciągi wyrazów. Gdy piszemy że nie wiemy o co Tobie chodzi i prosimy o wytłumaczenia piszesz JW.
I taka rozmowa z Twoją osobą. Myszka dobrze napisała nie chcesz nie wchodź. Nie wejdziesz to pewnie kilka osób będzie miało lepszy dzień.
Powiem szczerze dość już mam znoszenia twoich durnowatych wpisów których wiele na forum. Zastanów się proszę co piszesz, przeczytaj, a później kliknij wyślij.

szama (offline)

Post #21

24-01-2013 - 19:42:35

Kraków 

Myszko i Szpaku brawo.......a ja często myślałam, że to ja "nie kumam" duży uśmiech

uśmiech nic nie kosztuje, a tak wiele znaczytak

mag_dag (offline)

Post #22

24-01-2013 - 20:46:06

Sosnowiec 

szamo, a te brawa dla administratorów to za to?

myszka
jestes zwykłym prostakiem... i to co napisałes powyżej jest hamskie... nie masz prawa pisać (...) nie masz racji (...) robisz z siebie debila

pamiętam doskonale jak podczas jakiś ostrych wymian zdań na forum, Szpaku zaproponował, by sprawy takie załatwiać na priv a na forum nie obrzucać się inwektywami...

rada bardzo dobra - bo każdy taki wpis pociąga za sobą kolejne - co właśnie widać
uśmiech

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Szpaku (offline)

Post #23

24-01-2013 - 21:09:10

Poznań 

ile można tłumaczyć komuś na PM lub GG.
Jeżeli ktoś nie słucha lub nie rozumie? Czy ma to sens?
Bywa że czara się przeleje i trzeba być stanowczym wobec pewnych zachowań.
Ile można znosić obraźliwych słów na swój temat. Gdyby były to słowa poparte faktami ok. Ale co wobec słów które są napisane bez składu.
I co do cytatów jak cytujesz to proszę cytuj całe zdania, a nie wyrwane z kontekstu.

myszka (offline)

Post #24

24-01-2013 - 21:12:04

Poznań 

mag_dag
szamo, a te brawa dla administratorów to za to?

jestes zwykłym prostakiem... i to co napisałes powyżej jest hamskie... nie masz prawa pisać (...) nie masz racji (...) robisz z siebie debila

pamiętam doskonale jak podczas jakiś ostrych wymian zdań na forum, Szpaku zaproponował, by sprawy takie załatwiać na priv a na forum nie obrzucać się inwektywami...

rada bardzo dobra - bo każdy taki wpis pociąga za sobą kolejne - co właśnie widać uśmiech

Madziu jak pięknie wypisałaś i wybrałas słowa z mojej wypowiedzi .....wow

Szpaku (offline)

Post #25

24-01-2013 - 21:16:11

Poznań 

a swoją drogą słowa zostały dodane już do zakazanych smiling smiley
Niestety w cytatach nie zmieniają się.

mag_dag (offline)

Post #26

24-01-2013 - 21:34:00

Sosnowiec 

myszka
Madziu jak pięknie wypisałaś i wybrałas słowa z mojej wypowiedzi .....wow

to nic trudnego myszko uśmiech

Szpaku, zacytowałam same obraźliwe słowa i pominęłam resztę tekstu stosując ogólnie znany znak: (...) oznaczający, że cytat jest niepełny,
zrobiłam to dla podkreślenia o które słowa mi chodzi, ponieważ uważam, że nie przystoją one administratorowi (podobnie jak zmienianie treści wpisu)

dodam, że nie chodzi mi o merytoryczną treść wypowiedzi myszki - bo pewnie macie swoje racje - to sprawa między Wami i Pilotem,
chodziło mi o słowa jakich użyła myszka w stosunku do użytkownika forum,

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Szpaku (offline)

Post #27

24-01-2013 - 21:48:07

Poznań 

a mnie akurat chodziło o cytat i wpis powyżej odnośnie słów szamy.
Czy chciałaś ja zawstydzić, zastraszyć, zganić ? Dlatego że poparła nasze wpisy dotyczące Twojego dobrego przyjaciela?
A słowa myszki zostały zmienione, żeby nie szargać nieskazitelnego profilu Pilota.
Myszce puściły nerwy. I ja wcale się nie dziwie. Mnie też. Ile można wytrzymać. Wiele razy byliśmy inwektywami. Pozostawało to bez odpowiedzi. Może czas skończyć z tym?
Chyba tak. Jeżeli komuś nie podoba się audycja może nie wchodzić. Jeżeli komuś nie podoba się jak prowadzimy forum też może nie wchodzić. Nikt tutaj nikogo nie trzyma.
Mamy wolność, a internet nie jest duży starczy miejsca dla wszystkich. Każdy i inwencją może założyć forum i je prowadzić.

roza3 (offline)

Post #28

24-01-2013 - 22:04:03

Szpaku
Każdy i inwencją może założyć forum i je prowadzić.

jasne...forum tak

ale nie każdy SAM...bez odpowiedniego wsparcia zaraz będzie administrował portalem społecznościowym

król bez dworu i poddanych.....nie jest królem język

"nie jest ważne ile dajesz, tylko ile miłości w to wkładasz"

Szpaku (offline)

Post #29

24-01-2013 - 22:09:33

Poznań 

ale nikt poddanych nie trzyma na siłę.
A czy królestwo podniesie się bez "wartościowych" poddanych to już życie pokaże.
Dla mnie ważni są ludzie którzy chcą pomagać i wspierać innych.
To jest życie tego forum.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-01-2013 - 22:10:34 przez Szpaku.

roza3 (offline)

Post #30

24-01-2013 - 22:21:17

a tych mniej wartosciowych poddanych....co mniej wspierają.......poddanych i króla......bo może mozliwości mają mniejsze...............publicznie potraktować chamem i prostakiem
i won...jak sie nie podoba......
pańszczyzne inni odwalą
królowi nie uchodzi
niezdecydowany

"nie jest ważne ile dajesz, tylko ile miłości w to wkładasz"

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-01-2013 - 22:22:06 przez roza3.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 443
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022