forumowiczWejdź na czat

Wysłane przez Szpaku 

Szpaku (offline)

Post #1

24-01-2013 - 22:32:38

Poznań 

róża tutaj nie chodzi o wspieranie. Ale o obrażanie na czacie na GG Skypie.
Wiele razy starałem się aby sytuacja była wyjaśniona prywatnie. Nie dało się. Pilot stosuje znaną taktykę. Nawymyślać, obrazić wszystkich potem tydzień bez bycia na forum i nagle wszystko ok. Same super wpisy/
Ja nikogo nie traktuję jako poddanych itp.
Gdyby nie ludzie na forum nie było by serwisu. Gdyby nie ludzie na forum i dziwna atmosfera nie było by spadku postów na forum.
Nie można jednak cały czas tolerować pewnych spraw.
Jestem świadomy że moje decyzje spowodują że część osób nie będzie wchodzić na forum. Pewnie będzie wśród nich kilka którym "bardzo zależy na forum". Tak to już jest przy zmianach.
Szczerze wiele razy nie maiłem odwagi żeby pewne sprawy nazwać po imieniu. Teraz ten czas nadszedł.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

ToJa (offline)

Post #2

24-01-2013 - 22:42:39

Szpaku
Jestem świadomy że moje decyzje spowodują że część osób nie będzie wchodzić na forum. Pewnie będzie wśród nich kilka którym "bardzo zależy na forum".
Szpaku, a może to "picie" do mnie (cytujesz mnie z wiadomości wysłanej na pw) nie wykorzystuj przy okazji watku, w którym się nie odzywam
ps. tez mnie mogą puścic nerwy oczko

Szpaku (offline)

Post #3

24-01-2013 - 22:49:52

Poznań 

Tojka przepraszam, ale nie wiem o co chodzi? Ja cytuje Twoje PM? Nigdy. To co ja piszę do Ciebie i ty do mnie to jest nasza prywatna sprawa. I nigdy nie śmiał bym umieszczać tego na forum.
Proszę czytaj wprost i nie doszukuj się treści między wersami.

ToJa (offline)

Post #4

24-01-2013 - 23:02:06

byc moze to zbieg okoliczności oczko
napisze Ci jutro na pw (znaczy zacytuję fragment naszej pisaniny na pw z ub. roku oczko - 14.01.2012r ), bo niestety konczy mi sie czas uzytkowania komputera ; u mnie w domu obowiązuje grafik niezdecydowany
ja mogłam tylko do 23niezdecydowany

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-01-2013 - 23:02:57 przez ToJa.

Szpaku (offline)

Post #5

24-01-2013 - 23:05:03

Poznań 

bardzo chętnie zapoznam się w PM którą zacytowałem.
Proszę tylko nie pokazuj mi PM z słowami które słyszałem wiele razy i nie wskazują wprost na osobę która to pisała mówiła.

jagodula (offline)

Post #6

25-01-2013 - 17:56:31

Sławkow 

jablkoZ zewnątrz wygląda to fatalnie. Nie chcę się wtrącać, bo nie znam sprawy ale coś nie tak z profesjonalizmam. Moja prababcia mawiała, że brudy pierze się we własnej kuchni. Czytając wasze posty poczułam duży niesmak. Przepraszam, ale psuje to świetny wizerunek portalu.załamka

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 25-01-2013 - 17:57:02 przez jagodula.

mag_dag (offline)

Post #7

25-01-2013 - 20:53:19

Sosnowiec 

przepraszam, ale muszę wrócić do meritum:
chciałam odpowiedzieć Szpakowi, który zapytał:

Szpaku
a mnie akurat chodziło o cytat i wpis powyżej odnośnie słów szamy.

Czy chciałaś ja zawstydzić, zastraszyć, zganić ? Dlatego że poparła nasze wpisy dotyczące Twojego dobrego przyjaciela?

nie, nie chciałam zrobić żadnej z tych rzeczy,
jak niby moje słowa miałyby zastraszyć lub zganić?
szamę znam i lubię ją i zdziwiłam się tylko, że podoba jej się sposób w jaki myszka - administrator strony zwraca się do użytkownika forum,
dlatego zapytałam o te właśnie słowa (zawarte w cytacie), bo być może jej brawa dotyczyły innego fragmentu Waszych wypowiedzi,

jeśli chciałabym kogoś zawstydzić, to autorkę cytowanej przeze mnie wypowiedzi,

i znowu przywołam Twoje słowa Szpaku:

Szpaku
Tojka przepraszam, ale nie wiem o co chodzi? (...)
Proszę czytaj wprost i nie doszukuj się treści między wersami.

mam podobną prośbę do Ciebie - nie czytaj w moich postach tego, czego w nich nie napisałam uśmiech
i jeszcze jedną prośbę:
te słowa, które napisałam, czytaj uważnie,
bo napisałam wyżej:

mag_dag
dodam, że nie chodzi mi o merytoryczną treść wypowiedzi myszki - bo pewnie macie swoje racje - to sprawa między Wami i Pilotem,

chodziło mi o słowa jakich użyła myszka w stosunku do użytkownika forum,

i to jest powód dla jakiego zabrałam głos w tym wątku uśmiech

a po kolejnych Twoich wpisach Szpaku, np.:

Szpaku
róża tutaj nie chodzi o wspieranie. Ale o obrażanie na czacie na GG Skypie.

Wiele razy starałem się aby sytuacja była wyjaśniona prywatnie. Nie dało się. Pilot stosuje znaną taktykę. Nawymyślać, obrazić wszystkich potem tydzień bez bycia na forum i nagle wszystko ok.

mam pytanie: dlaczego jako administrator nie użyjesz dostępnych Ci funkcji, by zablokować kłopotliwego użytkownika?
(można zabanować na kilka dni, tygodni, miesięcy)
uważasz, że forum jest odpowiednim miejscem do załatwiania takich spraw? za pomocą obraźliwych słów?

mamy zapis w regulaminie:

C. Czego nie powinniśmy robić?

1. Dyskusje na Forum zakładają różnorodność poglądów i postaw, w tym również kontrowersyjnych. Wszystkie muszą być jednak wyrażane w sposób kulturalny, z poszanowaniem godności innych użytkowników, a także osób trzecich oraz tolerancją dla ich odmiennych poglądów.
2. Nie należy obrażać ludzi, nawet jeżeli reprezentują skrajnie odmienne poglądy.

bo jak ja patrzę na to z boku, to mi wychodzi na to, że regulamin jest tylko dla użytkowników...

Szpaku
Jeżeli komuś nie podoba się jak prowadzimy forum też może nie wchodzić. Nikt tutaj nikogo nie trzyma.

te słowa pozostawiam bez komentarza

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Szpaku (offline)

Post #8

25-01-2013 - 21:12:11

Poznań 

Nie zamierzam cytować porównywać słów. Wiem że z Tobą nie mam szans. Jesteś w tym mistrzynią.
Czytałem Twoje słowa i napisałem jak je odbieram. Jeżeli odbiega to od tego co chciałaś napisać nic na to nie poradzę.
Znamy się długo i przeczytałem już wiele Twoich wpisów.

A co do funkcji dostępnych mi do banowania to możesz być o to spokojna. Nie zawaham się ich użyć gdy ktoś ponownie zachowa się tak jak Pilot.

Jagodula wiem, że nie wygląda to za dobrze, ale czasami pewne sprawy trzeba powiedzieć na głos. Polubowne załatwienie wiele razy było próbowane.
Tylko że moich próśb pisanych prywatnie nikt nie widzi. Zwracano mi uwagę dlaczego nie reaguję.

Gdy będą przypadki że ktoś nie będzie się logował na forum chciałbym, aby moje działania były widoczne.

myszka (offline)

Post #9

21-02-2013 - 11:30:08

Poznań 

melomanforumowicz6.02.2013forumowiczmeloman

melomanforumowicz13.02.2013forumowiczmeloman

melomanforumowicz20.02.2013forumowiczmeloman

zmieniona data...dzięki niezawodnej Andzibuziak...bo mi sie juz grudzień marzył

Dorzuciłam jeszcze dwie poprzednie audycje, żebyście mieli podgląd ile macie szans w losowaniu nagrody rotfl

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 21-02-2013 - 17:20:59 przez myszka.

szama (offline)

Post #10

21-02-2013 - 12:00:14

Kraków 

Myszko! Cudne te buźki duży uśmiech.........ja wczoraj jakaś zamulona byłam małomowny i mój udział był jaki był......sorry

uśmiech nic nie kosztuje, a tak wiele znaczytak

myszka (offline)

Post #11

21-02-2013 - 13:16:50

Poznań 

Oj tam, oj tam rotfl najważniejsze, że jesteś i chcesz byćbuzki nawet zamulona (choć ja wcale tak nie uważam )buziak

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

andzia73 (offline)

Post #12

21-02-2013 - 15:10:57

Gdańsk 

PikneśmiechAle Ty myszeczko juz daleko w przyszłosc poleciałas z tą datąrotflto tak jak ta moja budka syflerarotfl...A na czacie było superbuzkiszamciu nie przesadzajoczko

myszka (offline)

Post #13

21-02-2013 - 15:23:07

Poznań 

hehheheh.....bo ja wierze że aż do grudnia będziecie w tym samym składzie...a może jeszcze wiekszym...juz poprawiam ;o)...hahhahahah

kesy (offline)

Post #14

21-02-2013 - 19:46:09

Starogard-Gdański  

Myszko podziwiam Twoje zdolności..coraz to ładniejsze postybrawobuzki

piessercekot Oni też czują ból

iwciam (offline)

Post #15

21-02-2013 - 19:54:38

ubawiłam sie wczoraj "po pachy" mój osobisty aż zaglądnął co ja takiego robię bo mi sie gęba śmiała do monitorarotfl

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

myszka (offline)

Post #16

21-02-2013 - 21:57:19

Poznań 

kesy
Myszko podziwiam Twoje zdolności..coraz to ładniejsze posty
Po ostatnich wpisach w tym wątku, trzeba było jakoś to rozjasnić ok

iwciam
ubawiłam sie wczoraj \"po pachy\" mój osobisty aż zaglądnął co ja takiego robię bo mi sie gęba śmiała do monitora

Oj Iwciam zgadzam się w 100% ...było genialnierotfl

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 21-02-2013 - 22:02:16 przez myszka.

myszka (offline)

Post #17

27-02-2013 - 12:32:43

Poznań 

meloman Będziecie ??? meloman

andzia73 (offline)

Post #18

27-02-2013 - 14:04:14

Gdańsk 

Ja bededuży uśmiechjak sie wdrapie,bo znowu do chałupki wliezć nie mogezlySroda standartrotfl

myszka (offline)

Post #19

27-02-2013 - 14:55:24

Poznań 

Andziu w środy masz wjazdówkę GRATIS ... to we wtorki czekasz za wejściówką rotfl

andzia73 (offline)

Post #20

27-02-2013 - 15:05:00

Gdańsk 

A no tak ..Ale wczoraj weszłam bez biletuduży uśmiechrotfl

myszka (offline)

Post #21

27-02-2013 - 15:16:49

Poznań 

Nooooo ładnieszok ... Ty taka pilna uczennica i bez kolejki szok... hmmm ... muszę to przemyśleć przed dzisiejszą audycjąrotfl, może jakąś lepszą ochronę załatwić przy tych czatowych wrotach rotfl

andzia73 (offline)

Post #22

27-02-2013 - 15:19:23

Gdańsk 

jezorJak nie drzwiami to łoknem wlizerotfl

myszka (offline)

Post #23

27-02-2013 - 15:35:30

Poznań 

No nic trza będzie rolety antywłamaniowe zamontować duży uśmiech

andzia73 (offline)

Post #24

27-02-2013 - 15:37:20

Gdańsk 

myśliTrza zacząc kopac tunelrotfl

myszka (offline)

Post #25

27-02-2013 - 15:47:03

Poznań 

UUUUUU ... będzie ciężko , bo u nas glina pod wrotami CZATA rotfl

kasiaf (offline)

Post #26

27-02-2013 - 16:53:30

SZKLARĘBA 

Jak szybko wrócę z kuligu to będę na pewno.....a jak mnie zostwią gdzieś w zaspie to może do przyszłego tyg się doczołgamduży uśmiech

- Żyj! - powiedziała nadzieja.
- Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie.

andzia73 (offline)

Post #27

27-02-2013 - 17:28:12

Gdańsk 

Kasiu miejsce Tobie na czacie zaklepiethe finger smileyTrzymaj sie tam tych sanekduży uśmiech....ale u Was zaspy?myśli

myszka (offline)

Post #28

27-02-2013 - 23:07:35

Poznań 

Danuta52 (offline)

Post #29

27-02-2013 - 23:10:00

wolsztyn 

melomanserce

nenar (offline)

Post #30

27-02-2013 - 23:36:42

Czaplinek 

papa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 454
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022