Bóle nóg przy terapii nolvadexem

Dr n. med. Robert Wiraszka (offline)

Post #1

18-03-2013 - 14:37:41

 


Mam 48 lat. Jestem po mastektomii, stwierdzono: rak śluzowy inwazyjny i rak przewodowy in situ NHG2, pT1c, bez przerzutów do węzłów chłonnych. Hormonozależny. Jestem po 4 cyklach chemioterapii (AC), w trakcie radioterapii (do końca marca). Pobieram nolvadex 1x20 mg. Jak zaczęłam brać ten lek, wystąpiły u mnie bóle nóg, zwłaszcza podudzi, mrowienia kończyn dolnych, z czasem dolegliwości się nasiliły, mrowienia odczuwam w całym ciele. Nolvadex odstawiono, dolegliwości nieznacznie ustąpiły. Ostatnią miesiączkę miałam w styczniu. Mam pytanie: czy te dolegliwości związane są z hormonami? Jakie dalsze leczenie hormonalne po radioterapii?


czytaj więcej
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty

Użytkownicy online

Gości: 471
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018