Neuropatia po chemioterapii

Wysłane przez Dr n. med. Maria Górnaś 

Dr n. med. Maria Górnaś (offline)

Post #1

23-07-2016 - 10:21:27

 


Chciałabym się dowiedzieć, czy neuropatia jako objaw uboczny chemioterapii może się nasilić po pół roku od skończenia chemii, czy raczej po takim czasie to objaw innej choroby. Trzy miesiące temu skończyłam radioterapię i czułam się dobrze. Obecnie mam osłabienie mięśni i czucia, czuję odrętwienie, mam problem z poruszaniem się i wstawaniem, mam słabe ręce, nie mogę prowadzić samochodu, bo mam problem z obsługą pedałów sprzęgła i gazu. Choruję również na zapalenie wielomięśniowe, ale badania wykluczyły zaostrzenie się tej choroby, więc przyczyna nagłego osłabienia jest jakaś inna.



czytaj więcej
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty

Użytkownicy online

Gości: 498
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018