Czy powinnam przerwać przyjmowanie Glandexu

Wysłane przez Dr n. med. Maria Górnaś 

Dr n. med. Maria Górnaś (offline)

Post #1

25-01-2021 - 09:20:46

 


Przyjmuję glandex od 1,5 ms-ca. jako uzupełniające leczenie hormonalne. Od paru dni cierpię na potworny świąd skóry, nie do wytrzymania. Wyskoczyła wysypka, ponadto mam okropne bóle mięśni, jak podczas grypy. Mam wizytę u onkologa w środę, ale nie wiem czy przyjmować lek do tego czasu - mam wrażenie, że mam mocną reakcje alergiczną. Przypomnę, że po chemioterapii i radioterapii zaczęłam leczenie - 1x w miesiącu zastrzyk zoladex i codziennie glandex. Na ulotce piszą, że najpierw powinien być tamoxifen przez 2 lata, a dopiero glandex. Czy możliwe, że to dlatego występują takie skutki uboczne? Czy leczenie powinno zostać zmienione? Czy mogę przerwać przyjmowanie tabletek do czasu konsultacji lekarskiej?
Proszę o poradę.


czytaj więcej
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty

Użytkownicy online

Gości: 864
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018