Zmiany skórne po radioterapii

Dr n. med. Robert Wiraszka (offline)

Post #1

31-03-2011 - 21:51:18

 


Jestem 2 miesiące po radioterapii/leczenie oszczędzające, wycięte kilka węzłów chłonnych/ bez przerzutów. Wszystko było ok. czułam sie świetnie , skóra po goiła sie super. Ale od 3 tygodni mam okropne uczulenie, wysypkę, wokół całej naświetlanej piersi, pod pachą. Swędzenie na dłoniach ,nogach itd. Lekarz rodzinny przepisał mi CLARITINE i puder płynny AFLOFARM. Chwilami trochę lepiej, niestety to nie mija. Pod druga piersią i wokół też jest wysypka. Wizytę w Opolu mam dopiero w maju. Proszę o pomoc, czy to normalna reakcja. Pani w aptece zrobiła dla mnie maść na bazie witamin i balsamu peruwiańskiego. Czy mogę tym smarować. Strasznie mnie to męczy, proszę o poradę.


czytaj więcej
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty

Użytkownicy online

Gości: 483
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018