Dysproporcja w budowie piersi

Wysłane przez piotrwysocki 

piotrwysocki (offline)

Post #1

21-04-2011 - 20:59:35

Mam 18 lat, nie jestem amazonką. Piszę do Państwa z problemem, który dotyczy mnie od 5 lat, rozpoczął się praktycznie wtedy, kiedy rozmiar moich piersi nie uległ żadnej zmianie przez ten czas. Od 13 roku życia mam dużą dysproporcję piersi, prawa jest rozmiaru D a czasem w zależności od rozmiaru E, lewa A . Aby mieć spokój od wścibskich pytan i nagminnych spojrzeń na co dzień noszę dwie silikonowe wkładki , każda zwiększa pierś o rozmiar, co pozwala mi mniej więcej doprowadzić mój biust chociaż w usztywnianym biustonoszu do stanu, który da się zaakceptować. Zaczęłam dojrzewać ok 11 roku życia, przez dwa lata prawa pierś szybko urosła, pojawiły się rozstępy, jest duża, obwisła, miękka, podczas gdy lewa pierś praktycznie prawie nie zmieniła swojego rozmiaru, jest stercząca, jędrna, sztywna. Sutki także się różnią. Od 13 roku życia nic się nie zmieniło, dysproporcja jest taka sama. Żaden lekarz do tej pory nie był w stanie mi pomóc, zrobiłam badanie USG, które nie wykazało żadnego nowotworu, osoba, która mnie badała poleciła mi tylko robić to częściej niżco pół roku, dla pewności. Czy jest jakaś szansa na to, że coś się samo zmieni? Ginekolog powiedziała mi jedynie o wszczepieniu implantu, ale mam dopiero 18 lat i jestem skazana na czekanie jeszcze ok 4 lata. Właściwie mogę nazwać się amazonką z natury.... bardzo proszę o radę.

czytaj więcej