Zasady

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

29-05-2014 - 10:13:11

Poznań 

Tak jak już wcześniej napisałam w dziale: Komunikaty Admina - tutaj jest świetny pomysł uśmiech

Zasady wpisywania przepisów są nastepujące i mam nadzieję że ułatwia Latkowi odpowiednia segregację:

- każda z użytkowniczek naszego forum, która chciała by się podzielić swoimi kulinarnymi specjałami zakłada nowy wątek w którym zgodnie z zasadami o które prosiła Latek wpisuje swój/swoje przepisy (dla przypomnienia jeszcze raz wkleję)

Zasady:
- każda z Nas/Was może nadesłać łącznie po 15 przepisów na dowolne potrawy.

- przy każdym przepisie prosimy podać do jakiej kategorii powinien być przypisany.

- ilość produktów podajemy w gramach lub dekagramach lub kilogramach lub szklankach lub łyżkach i łyżeczkach.

- każdy z Autorek i Autorów może napisać krótką notkę o sobie.

Dodatkowa prośba jest taka, aby w wątkach pojawiały się tylko i wyłącznie przepisy i opisy oczko...ułatwi to Latkowi odpowiednią segregację
------------------------------------

Także dla przykładu zakładamy wątek np. o temacie
- Przepisy Myszki...potem kilka słów o sobieuśmiech...no i Wasze przepisikiok

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Latek (offline)

Post #2

30-05-2014 - 12:21:05

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

Dziewczyny - jeszcze jedna ważna informacja, żeby uniknąć wszelkiego typu pomyłek - równolegle powstają dwie książki elektroniczne w formacie epub z przepisami kulinarnymi

- pierwsza - "Amazonki gotują" do której wczoraj zaczęliśmy zbierać przepisy jest, jak same wiecie, w trakcie przygotowywania. Postaram się na bieżąco formatować książkę, aby najpóźniej 3 tygodnie po zakończeniu zbierania przepisów czyli jeszcze we wrześniu była gotowa.
Zależy mi na tym, abyście informowały mnie o swoich sugestiach dotyczących edycji - np. czy nie brakuje jakiegoś działu itd.
Po umieszczeniu przez Gizi Jej przepisów już widzę, że musimy dodać rozdział pt. "potrawy z grilla", o którym ja zupełnie zapomniałam
Każda Wasza sugestia jest dla nas bardzo, bardzo cenna, ponieważ to dopiero druga książka, którą przygotowujemy od strony edytorskiej od początku do końca.

Wszelkie uwagi proszę zamieszczać w tym wątku - łatwiej mi będzie wtedy to uporządkować.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania - piszcie - postaram się odpowiedzieć na wszystkie zgodnie z moją wiedzą.
Ponieważ "Amazonki gotują" jest projektem wspólnym nas wszystkich postaram się także w miarę możliwości technicznych oprogramowania z którego korzystam uwzględniać zaproponowane rozwiązania.

- druga książka - nad którą pracę zaczęliśmy ponad miesiąc temu jest już na ukończeniu i zawiera przepisy emigrantów z różnych zakątków świata oraz przepisy możliwe do wykonania niezależnie od kraju zamieszkania.
W tej książce znalazło się też kilka przepisów naszych Dziewczyn. Powinna się ukazać jeszcze w czerwcu. Na tej książce uczyłam się pracy edytorskiej, więc pewnie błędów nie udało się uniknąć, ale to już niebawem będzie można ocenić.

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)

Gizi (offline)

Post #3

30-05-2014 - 14:04:28

Warszawa 

Latku, ja Cię podziwiam za chcenie. Błędów będę starała się oczywiście unikać.brawo

Osiągnięcie celu jest punktem startowym do osiągnięcia kolejnego.

Latek (offline)

Post #4

09-08-2014 - 22:36:13

Al-Khobar, Arabia Saudyjska 

Ze względu na moje problemy z zębami na które straciłam niemal całe wakacje wydanie naszej książki niestety nastąpi z opóźnieniem.
Osoby, które dodały swoje przepisy proszę o przesłanie krótkich - kilkuzdaniowych notek o sobie.

Link do naszego bloga o życiu codziennym w Arabii Saudyjskiej znajdziecie w moim domku

"Życie przeżywa się intensywnie dopiero wówczas, kiedy ani na sekundę nie zapomina się, że można je w każdej chwili stracić"
pułkownik Thomas Michael Hoare ("Mad Mike" Hoare)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

jolanta2013 , Kari , Szpaku (Administrator), Zdziwiona71
Gości: 406
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018