Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 29-06-2017

  Joan ja biore tamosia od sierpnia 2016, plamień nie było i teraz się pojawiły. Mój lekarz na urlopie a u mnie już 2 tyg to trwa

  cały wątek

 • 19-06-2017

  Prawie 3 tygodnie przyzwyczajałam się do Effectinu, zawroty, mdłości, szalone kołatanie serca, pobolewała mnie głowa, ospałość, drżenie mięśni. Po tym czasie ustąpiło i nastąpiła poprawa nastroju. Dostałam dawke 75. Przepisywał psychiatra i raz okazjonalnie onkolog.

  cały wątek

 • 14-06-2017

  Ja biorę tamoxifen i jednocześnie Efectin (konsultowane z onkologiem). Samochód prowadzić można i wszystko inne też. Ten lek nie otępia i jak sądzę leki, które są teraz na rynku już nie mają takiego działania. Inną kwestią jest to, że taki lek wyciszy lęki, pomoże przy bezsenności, kołataniach serca i innych objawach. Ale nie usunie problemu z głowy. Do tego raczej potrzebny psycholog.

  cały wątek

 • 18-05-2017

  mleczko Ziaja spf50

  cały wątek

 • 16-05-2017

  Mi Pani doktor na pytanie kiedy mogę jechać w tropiki na reset powiedziała, że jeśli chcę wystawiać się na słońce to najwcześniej pół roku po radioterapii. Dokładnie 7 miesięcy po radio byłam przez miesiąc na Karaibach, o filtrze pamiętałam książkowo w przypadku twarzy. Z całą resztą szczerze było tak, że prawie nie smarowałam się. I żadnych poparzeń, odbarwień, przebarwień, plam etc - nic.

  cały wątek