Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

 • 14-08-2023

  Dziękuję za odpowiedź. Pana zdaniem powinnam mieć usunięty margines czy po prostu teraz obserwować?

  cały wątek

 • 11-08-2023

  Witam. Wracam do mojego wątku. Biopsja gruboigłowa potwierdziła gruczolakowłókniaka. Z związku z tym, że zostałam zakwalifikowana w innym szpitalu na zabieg redukcji piersi udałam się do onkologa z prośbą o usunięcie zmiany. Została mi wykonana Biopsja mammotomiczna w celu usunięcia zmiany. Dziś po dwóch tygodniach dostałam telefon ze szpitala z wynikiem hist. Wynik to gruczolakowłókniak i guz lisciasty lagodny. Dostałam zalecenie zrobienia usg I przyjścia na wizytę. Czytałam, ze takiego guza powinno się usuwać z marginesem zdrowej tkanki. Martwię się, że guz odrośnie.

  cały wątek

 • 04-07-2023

  Witam. Wynik potwierdził włokniakogruczolaka. W opisie wyniku pisze, że materiał do badania pobrano w całości. To znaczy, że usunęli całego włókniaka? Biopsje miałam gruboiglowa.

  cały wątek

 • 18-05-2023

  Witam. Biopsje gruboigłowa miałam 8 maja. Po wykonaniu przykleili mi gazik i plaster. Nie obwiązali bandazem. Tak wygląda teraz moja pierś https://zapodaj.net/7662239d24d99.jpg.html Zrobił mi się twardy guz. Trochę wystaje poza obrys. Nie wiem czy powinnam zgłosić się do lekarza.

  cały wątek

 • 08-05-2023

  Witam. miałam dziś pobierana biopsje. Mam pytanie czy jak wynik potwierdzi gruczolakowłókniaka to czy będą go usuwać? Ma ok 1,5 cm.

  cały wątek