Avatar

Ostatnie wypowiedzi na forum:

  • 17-05-2013

    Bepanthen stosowałaś jak jeszcze miałaś naświetlania, czy już po skończeniu naświetlań??

    cały wątek

  • 16-05-2013

    Ja też jestem w trakcie radioterapii. Również mi zeszła skóra pod pachą- na szczęście nic się nie sączy ale moja radioloszka kategorycznie zabroniła mi smarować linomagiem ponieważ zawiera glicerynę(nie wiem jaki to ma wpływ ale tak argumentowała). Kazała pryskać oxicortem. Teraz szukam czegoś o bepanthenolu- chroni przed wilgocią a jednocześnie nawilża ale nie wiem czy można go stosować w trakcie radioterapii (po na pewno tak)

    cały wątek

  • 16-05-2013

    Witam. Dziś jest 17 dzień moich naświetlań. Moja lekarka prowadząca poleciła mi stosować oliwę z oliwek. Niestety chyba mam po niej uczulenie ponieważ cała pierś jest w krostach a z pod pachy zeszła skóra, mimo że naświetlana jest tylko pierś. Przeczytałam, że można też stosować Bepanthen. - Czy ktoś smarował się nią w trakcie naświetleń?(mnie czeka jeszcze 13). Ja obecnie na ranę pryskam oxycortem ale czuję się jakby mi miało coś tam zaraz pęknąć. Proszę napiszcie mi co wam pomagało, co mam robić, czego nie....

    cały wątek