Avatar

O mnie

Mam na imię Aneta. W wieku 36 lat stwierdzono u mnie nowotwór piersi przerzutowy, nieoperacyjny, z rozpoczętym procesem przerzutów do wątroby. Jestem leczona paliatywnie. Samotnie wychowuję syna, który również jest pod opieką lekarską.
Nasza sytuacja materialna jest trudna – pieniędzy ledwie starcza na codzienne wydatki i wyżywienie. Brakuje mi środków na leki, dojazdy do lekarzy, konsultacje lekarskie oraz ubrania, przybory szkolne itp. Proszę Państwa o wsparcie abym mogła żyć jak najdłużej dla mojego synka"

PROSZĘ O POMOC W CODZIENNYCH ZMAGANIACH Z BIEDĄ I CHOROBĄ


Mój syn jest pod opieką neurologa i psychologa ze względu na silne tiki nerwowe głosowe i ruchowe podchodzące pod padaczkę. Jest diagnozowany w kierunku zespołu touretta. Nasza sytuacja pogorszyła się dramatycznie kiedy ZUS mimo orzeczenia o całkowitej niezdolności do pracy nie przyznał mi renty. MOPS również odmówił pomocy ponieważ alimenty mojego dziecka nieznacznie przekraczają ich średnią. Tak więc jestem zarejestrowana w urzędzie pracy aby mieć ubezpieczenie. Jedynym naszym dochodem są alimenty mojego dziecka.

Komentarze do profilu

«
»
 • AT1976 (offline)

  Zduńska Wola 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-10-09 08:01:47
   

  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie:)

 • dziubas (offline)

  Gdańsk 

  Avatar

  zgłoś naruszenie

  2015-10-08 21:56:03
   

  Witaj Anetko! Jestem poruszona tym, co napisałaś! Dobrze, że tu do nas trafiłaś! Chociaż będziesz mogła się tutaj wyżalić i wygadać a my przytulimy cię do serca! ***

«
»